Witaj!

Więcej świąt
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#1
Hm jak widać w tytule wątku chciałabym zaproponować dodania więcej świąt na serwerze do obchodzenia ich. Ok w okresie zimy jest Boże Narodzenie i tak dalej. Ale jednak brakuje mi tu paru świąt. Można byłoby dodać:
 - Sylwestra obchodzenie
- Święto Dziękczynienia popularne w Anglii
- Walentynki
- Wielkanoc
I można było by więcej tych wypisać ale te są szczególne. A wy co o tym sądzicie?
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#2
Ale walentynki już saa
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#3
1. http://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=2509
2. Polecam siedzenie w sylwestra prawdziwego na haplu lub ustalenie sztucznego z czasem na haplu
3. Święto dziękczynienia to święto amerykańskie a USA a Anglia to różnica
4. Są
5. Jest
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#4
merlin0 napisał(a): (21.10.2016 20:54)1. http://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=2509
2. Polecam siedzenie w sylwestra prawdziwego na haplu lub ustalenie sztucznego z czasem na haplu
3. Święto dziękczynienia to święto amerykańskie a USA a Anglia to różnica
4. Są
5. Jest

No dobra są to czemu nie są zbytnio obchodzone na haplu? Była zimia i powinny być np walentynki. I co? Nic nie było.
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#5
Nitala skarbie, do czternastego lutego jeszcze troszkę zostało... to znazczy troszkę, listopad, grudzień, styczeń, końcówka września i początek lutego 
Więc wiesz, nie bój się! Będą walentynki! Dostaniesz różyczkę! 
Święta na haplu (nie licząc chyba tylko świąt Bożego Narodzenia) obchodzone są zgodnie z datami OOC, zanim jeszcze był kalendarz tak było, teraz nie wiem. Dobra, tyle powiem na ten temat, pzdr i wgl xd
Martin
Azkaban




Posty: 34
Tematy: 4
Wrz 2016
Slytherin

#6
Dżordżu, musisz wiedzieć, że odkąd sięgam pamięcią, święta na haplu były obchodzone według czasu na haplu. Co do walentynek, popieram Nitale bo nie pamiętam już kiedy takowe były. Pzdr i wgl v.2 bo nie mam pomysłu ;v
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#7
Martin napisał(a): (21.10.2016 23:00)Dżordżu, musisz wiedzieć, że odkąd sięgam pamięcią, święta na haplu były obchodzone według czasu na haplu. Co do walentynek, popieram Nitale bo nie pamiętam już kiedy takowe były. Pzdr i wgl v.2 bo nie mam pomysłu ;v

Walentynki odbędą się w lutym czasu haplowego Smile
George napisał(a): (21.10.2016 22:40)Nitala skarbie, do czternastego lutego jeszcze troszkę zostało... to znazczy troszkę, listopad, grudzień, styczeń, końcówka września i początek lutego 
Więc wiesz, nie bój się! Będą walentynki! Dostaniesz różyczkę! 
Święta na haplu (nie licząc chyba tylko świąt Bożego Narodzenia) obchodzone są zgodnie z datami OOC, zanim jeszcze był kalendarz tak było, teraz nie wiem. Dobra, tyle powiem na ten temat, pzdr i wgl xd

Większość świąt obchodzona jest zgodnie z serwerowym kalendarzem, ale zdarza się, że gracze wraz z administracją obchodzą sylwestra ostatniego dnia roku (tego realnego).

nitala02 napisał(a): (21.10.2016 21:19)No dobra są to czemu nie są zbytnio obchodzone na haplu? Była zimia i powinny być np walentynki. I co? Nic nie było.

Spokojnie, tym razem będą.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
"- Walentynki"
Nitala przeciez twoja postac nie wierzy w milosc i w gole to po co jej walentynki????
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#9
Ja daje tylko pomysł chodzi mi o to by je obchodzić z kalendarzem handlowym
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#10
Co za problem je obchodzić? Przeglądasz kalendarz, wątek ze świętami i już wiesz, kiedy co jest. Nie musisz mieć odgórnie narzucone, czy przypomniane przed administrację, że tego i tego dnia jest dane święto. Wypadają IC walentynki? To je odgrywaj, nawet, jeżeli nikt inny tego nie robi, a może akurat dzięki temu przypomnisz o tym święcie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.