Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Mortem
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2016
Gryffindor

#1
Imię i nazwisko: Mortem Killstic
Miejsce urodzenia: Szczecin
Status krwi: Półkrwi
Cechy charakteru: Jestem raczej optymistką. Lubię pomagać i jak byłoby trzeba poświęciła bym się za moich przyjaciół. Można powiedzieć, że jestem odważna. Moim hobby jest szkicowanie i astronomia. Jestem dość szczera i lojalna. Nie potrafię okłamywać bliskich mi osób. Kocham dzikie zwierzęta ale najbardziej dzikie koty takie jak lwy czy tygrysy. Mam nadzieję, że się dostanę.
Wygląd postaci: Proste blond włosy sięgające trochę więcej niż ramiona i do tego grzywka na bok. Szczupła sylwetka. Zielone oczy z dość długimi rzęsami. Szara bluzka z dość zabawnym nadrukiem i jeansy lub rurki.
Historia postaci: Przed pójściem do tej szkoły miałam nudne życie. Codziennie działo się to samo, bez większych zmian. Jedynym moim zajęciem było szkicowanie, patrzenie na gwiazdy i granie na pianinie, flecie i trochę na gitarze. Nie było nic w tym ciekawego do momentu dostania się do najlepszej szkoły jaką znam.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałam się od znajomych którzy proponowali mi go. 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałam.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#2
Zaakceptowane!
[font=Serif]Pamiętaj jednak, że Twoja postać musiała się przed 6 rokiem życia przeprowadzić do Anglii! Pamiętaj o tym jak będziesz odgrywać!

[align=center]Witaj Nowy Puchonie!
[Obrazek: OGMPvHO.png]
Po rangę zgłoś się na /helpop, a w razie jakiś problemów możesz zawsze się do mnie zgłosić po pomoc!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.