Witaj!

Podanie na Nauczyciela
kira_god
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 11
Kwi 2015
Slytherin

#1
Posada, na którą aplikujesz: Obrona Przed Czarną Magią
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

Szanowny profesorze Procter!
Piszę z uprzejmą prośbą o wzięcie mnie pod uwagę podczas wybierania nowego nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jestem niezmiernie zainteresowany nauczaniem na tak prestiżowej uczelni tak ważnego przedmiotu. Właśnie te zajęcia uczą jak obronić się w przypadku zagrożenia. Te lekcje pomagają uczniom przygotować się do życia w nie zawsze kolorowym świecie. Jestem osobą, która nie raz na zajęciach popisała się świetnymi umiejętnościami. Uważam, że moja osoba nadawałaby się na tę posadę, gdyż potrafię nie tylko przekazać wiedzę uczniom, ale także ją poprzeć swoimi własnymi umiejętnościami. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.
Z wyrazami szacunku,
Blanche Ayers

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

Obrona Przed Czarną Magią – PO


[OOC]
Nick w grze:
kira_god
Czy masz jeszcze inne konta?:
Nope.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Miałem już dwie postacie, które były nauczycielami (ONMS i OPCM).
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Gram już na tym serwerze od samego jego początku, właśnie wróciłem po dłuższej przerwie i regularnie wbijam. Mam doświadczenie w byciu nauczycielem Hogwarcianym, poza tym studiuję filologię angielską na specjalizacji nauczycielskiej, co na pewno pomoże w prowadzeniu lekcji.
Nazwa Skype: [email protected] (konto Microsoft Tongue)
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Podanie Odbiega od Wzoru
Odrzucam
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.