Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Podanie na Dorosłego
zolnierzyk
CzarodziejPosty: 6
Tematy: 4
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Alex McLevis
Data urodzenia: 12 października 2034 roku, Szpital Św. Munga
Czystość krwi: 100 % (Czystej Krwi)
Przynależność rasowa lub etniczna: Przedstawiciel rasy białej, Chrześcijanin
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga
Aktualne miejsce zamieszkania: Dolina Godryka (Po przeprowadzce z Warszawy)
Wykształcenie: Hogwart, ukończył studia obrony przed czarną magią , eliksirów i transmutacji w Polsce. Ciągle się dokształca.
Posada którą zajmuje: Instruktor OPCM, Departament Niewłaściwego Użycia Czarów, auror
Stan cywilny: Kawaler
Zdjęcie/Rysunek postaci: [Obrazek: 44c7ea1ff0fc6.jpg.html]Opis wyglądu postaci: (Należy opisać dokładnie wszystkie elementy budowy ciała. Proponuje opis tworzyć sektorami zaczynając od włosów poprzez twarz i budowę ciała kończąc na ubiorze.
UWAGA: Niektóre części wyglądu są przejawami chorobowymi lub cechami występującymi tylko w niektórych kombinacjach genów.)  Alex to typowy 32 letni mężczyzna średniego wzrostu, o zwykłej sylwetce. Posiada blond włosy. Ma zielonkawe oczy, prosty nos  i wąskie usta. Ma krótko przystrzyżone wąsy i brodę, posiada średniej długości szyję. Lubi ubierać się w dresy, nie przepada za oficjalnymi strojami, ale jak mus to mus. To samo tyczy się butów- nie lubi pantofli itp. , woli proste sportowe buty.
Cechy charakteru postaci: (Należy uwzględnić wszystkie cechy charakteru twojej postaci. Pamiętaj że nie można podawać sobie przeciwnych cech charakteru ktoś nie może być samotnikiem a przy okazji uwielbiać spotkania z przyjaciółmi.) A. McLevis jest skromną osobą, lubi towarzystwo, ale nie zawsze prowadzi spotkanie. Ogólnie jest spokojny, więc nie łatwo go wyprowadzić z równowagi. Uwielbia zawierać nowe znajomości, lecz przy wyborze przyjaciół jest ostrożny.  Lubi aktywność fizyczną, pracę w terenie- papierkowa robota nie jest dla Alexa! Niekiedy lubi powiedzieć trochę żartów (i to nie byle jakich!). McLevis zawsze dba o wygląd, nie lubi bałaganu.  Nie jest łatwo go okłamać ani zaskoczyć- jest czujny i uważny. Szybko się uczy.

Historia: (Jest to część w której pozwalamy innym poznać historię naszej postaci) Był jesienny dzień w Szpitalu Św. Munga, urodziło się kolejne dziecko wśród społeczności czarodziejów. Jego rodzicami byli Gregory McLevis i Moniki McLevis-Nowak. Było to pierwsze dziecko w tym małżeństwie. Nadali mu imię Alex, nie wiadomo po kim, być może po jakimś przodku... . Mijały lata, Alex rósł. W wieku 5 lat poznał przyjaciela- Jamesa Pottera (tak, tego Jamesa Pottera), syna Harry'ego.  Chłopcy spędzali razem wspólne chwile. Mijały lata, pamiętnego sierpniowego dnia przyleciała sowa. Nie była to zwykła sowa- to sowa z Hogwartu. Młody Alex nie krył radości- doczekał się spełnienia swoich marzeń. Podczas podróży ekspresem Londyn-Hogwart został napadnięty przez dwóch ślizgońskich trzecioklasistów. Doszło do pojedynku, Alex okazał się sprytniejszy- skutecznie unikał i blokował ich zaklęcia.
-Protego! - krzyknął i zablokował zaklęcie- Expelliarmus!
Błysnęło światło i obaj odlecieli do tyłu powaleni siłą zaklęcia. Po chwili przybył jeden z prefektów i wyjaśnił sytuację. Nadeszła pora Ceremonii Przydziału- został wyczytany jako jeden z ostatnich. Tiara nasuwa mu się na głowę. Mijają minuty, wszyscy się denerwują, a tiara milczy. Wreszcie słychać głos, który wypełnia cała sale:
-GRYFFINDOR!- wrzasnęła tiara.
Gryfoni zaczęli oklaskiwać nowego członka domu.
Zaczął się drugi rok- Alex został przyjęty do drużyny quidittcha na pozycji szukającego.
Po wielu trudach nadszedł rok piąty- poprzednie były wspaniałe dla domu Alexa- trzy razy zdobył Puchar Domów i Puchar Quidditcha. Nadszedł czas sumów, Alex był podenerwowany- wiedział, że obleje wróżbiarstwo i historię magii.
Alex zakończył Hogwart- zdał OWUTEMY, gdy przyszedł list z Hogwartu, wyczytał takie wyniki:

Astronomia –  Z
Eliksiry – PO
Historia Magii –  O
Językoznawstwo –  Z
Latanie – W
Numerologia – N
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –  Z
Obrona Przed Czarną Magią –W
Smokologia – Z
Starożytne Runy – N
Transmutacja – PO
Wróżbiastwo – N
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – Z

Był z nich zadowolony, ale wiedział, że to nie jest szczyt jego możliwości.

Gdy nadszedł czas wyboru studiów Alex wiedział gdzie i co studiować- wybrał OPCM, eliksiry i transmutację. Nie dostał się na pierwszy rok, ale nie poddawał się. Po wielu trudach zdał egzaminy końcowe. Kiedy dostał możliwość wyboru pracy wybrał DPPC- urząd niewłaściwego użycia czarów. Postanowił też zostać aurorem- od zawsze o tym marzył. Obecnie jest jednym z najlepszych aurorów. Na początku mieszkał w Warszawie, ale potem przeprowadził się do Doliny Godryka.


Rodzina: (Nikt nie wziął się z sałaty dlatego każdy posiada obszerną rodzinę lub mniej. Pamiętaj o uwzględnieniu swojej rodziny z krótkim opisem kim są oni dla danej postaci)
Gregory McLevis- biologiczny ojciec. Był szefem biura aurorów, zna mnóstwo zaklęć. Obecnie na emeryturze (czystej krwi)
Monika McLevis-Nowak- biologiczna matka, pracowała jako redaktor Proroka Codziennego, miała też hotel w Polsce (czystej krwi)
Mirosław Nowak- wujek, posiada firmę kurierską w Londynie. (mugol)
Timothy McLevis- dziadek, ukończył Hogwart, był graczem Armat.
Lily McLevis- babcia, była nauczycielką w Hogwarcie. Nie żyje.
Kamil Kaliński- kuzyn, brak kontaktów.

Relacje: (Nie jest wymagane zawarcie tego w swojej karcie jednak jeżeli posiadasz osoby które są dla twojej postaci ważne i chcesz je wyróżnić zawierasz je w tutaj)
James Potter- najbliższy przyjaciel na dobre i na złe.
Henry Johanson- przyjaciel z biura aurorów.
Kevin McClark- przyjaciel ze studiów.


Ciekawostki: (Jest to część w której możesz opisać rzeczy które nie zostały wymienione wyżej.)
-Alex pomimo tego, że jest Anglikiem ma polski akcent.
-Jego matka jest Polką.
-Osiągnął mistrzostwo w zaklęciach Expelliamus, Drętwowa i Protego- nie ma sobie równych w pojedynkach.
-Jest silnySkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.