Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Podanie na Dorosłego [Poprawione![
zolnierzyk
CzarodziejPosty: 6
Tematy: 4
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Alex McLevis
Data i miejsce urodzenia: 12 października 2034 roku, Szpital Św. Munga
Status krwi: (0%, 50%, 100%) 100 %
Historia postaci: (Minimum szesnaście rozwiniętych zdań) 
Był jesienny dzień w Szpitalu Św. Munga, urodziło się kolejne dziecko wśród społeczności czarodziejów. Jego rodzicami byli Gregory McLevis i Moniki McLevis-Nowak. Było to drugie dziecko w tym małżeństwie. Nadali mu imię Alex, nie wiadomo po kim, być może po jakimś przodku... . Mijały lata, Alex rósł. W wieku 5 lat poznał przyjaciela- Jamesa Pottera (tak, tego Jamesa Pottera), syna Harry'ego.  Chłopcy spędzali razem wspólne chwile. Mijały lata, pamiętnego sierpniowego dnia przyleciała sowa. Nie była to zwykła sowa- to sowa z Hogwartu. Młody Alex nie krył radości- doczekał się spełnienia swoich marzeń. Podczas podróży ekspresem Londyn-Hogwart został napadnięty przez dwóch ślizgońskich trzecioklasistów. Doszło do pojedynku, Alex okazał się sprytniejszy- skutecznie unikał i blokował ich zaklęcia.
-Protego! - krzyknął i zablokował zaklęcie- Expelliarmus!
Błysnęło światło i obaj odlecieli do tyłu powaleni siłą zaklęcia. Po chwili przybył jeden z prefektów i wyjaśnił sytuację. Nadeszła pora Ceremonii Przydziału- został wyczytany jako jeden z ostatnich. Tiara nasuwa mu się na głowę. Mijają minuty, wszyscy się denerwują, a tiara milczy. Wreszcie słychać głos, który wypełnia cała sale:
-GRYFFINDOR!- wrzasnęła tiara.
Gryfoni zaczęli oklaskiwać nowego członka domu.
Zaczął się drugi rok- Alex został przyjęty do drużyny quidittcha na pozycji szukającego.
Po wielu trudach nadszedł rok piąty- poprzednie były wspaniałe dla domu Alexa- trzy razy zdobył Puchar Domów i Puchar Quidditcha. Nadszedł czas sumów, Alex był podenerwowany- wiedział, że obleje wróżbiarstwo i historię magii. Jakoś dał radę- pomogli mu w tym najlepsi przyjaciele.
Zdał ostatni rok w Hogwarcie.

Gdy nadszedł czas wyboru studiów Alex wiedział gdzie i co studiować- wybrał OPCM, eliksiry i transmutację. Nie dostał się na pierwszy rok, ale nie poddawał się. Po wielu trudach zdał egzaminy końcowe. Stara się o posadę w DPPC- urząd niewłaściwego użycia czarów. Postanowił też zostać aurorem- od zawsze o tym marzył. Obecnie jest jednym z najlepszych aurorów. Na początku mieszkał w Warszawie, ale potem przeprowadził się do Doliny Godryka. Po przeprowadzce dowiedział się, że umarła bliska mu osoba- babcia. Alex był załamy, ale jakoś przez to przebrnął, chociaż pamięć o tym pozostaje do dziś.
Wygląd postaci: (Minimum dwanaście rozwiniętych zdań)
Cechy charakteru: (Minimum dwanaście rozwiniętych zdań)

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu.)

Astronomia –  T
Historia Magii –  T
Językoznawstwo –  Z
Latanie – T
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –  T
Obrona Przed Czarną Magią – PO
Smokologia – T
Starożytne Runy –  T
Transmutacja –PO
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki –  Z
Zielarstwo – Z

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Zobaczyłem reklamę na YouTube, ogólnie jestem fanem Harry'ego Pottera

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
Jest to In Character, czyli wszystko co zapisujemy (mówimy) w grze (Role Play).
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
Out Of Character, wszystko co dzieje się poza grą, zapisujemy w nawiasie lub komendą /b .

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
(Minimum szesnaście linijek, w tym sześć czynności.)

Pewnego letniego dnia Alex McLevis postanowił urządzić domowe porządki, ponieważ dom nie był sprzątany chyba od lat... . Zaczął od ogrodu w którym zalegało dużo śmieci i tym podobnych.
*Zbiera śmieci w worek i wyrzuca je do śmietnika*
Następną niezbędną czynnością było podlanie i tak już prawie zwiędniętych kwiatów, uporał się z tym bez problemów. Teraz nadszedł czas na coś trudniejszego- poprzycinanie drzew...
*Wyjął sekator i drabinę. Zaczął ucinać gałęzie.*
Ta praca zajęła Alexowi kilka dobrych godzin.  Poszedł do domu aby posprzątać w kuchni i na strychu. W kuchni miał mało pracy, aczkolwiek wymagała dużo trudu.
*Bierze ścierkę i wyciera zaschnięte plamy*
-Ech ta kuchnia....
Aby posprzątać lodówkę McLevis musiał najpierw ją odmrozić... a to trochę zajmowało. W końcu udało się! Kuchnia lśniła. Alex postanowił chwilę spocząć.
*Zaparza kawę, włącza telewizor i ogląda film*
Kiedy chwilę odpoczął poszedł na górę- posprzątać strych. Kiedy dotarł na górę stwierdził, że nie ma drabiny aby wejść na górę. Posłużył się swoim sprytem.
*Alex teleportuje się na strych*
-I po problemie!
Zaczął od układania pudeł i niepotrzebnych rzeczy. Kiedy ustawił wszystkie pudła spostrzegł pewien problem. Ogromny zegar blokował dostęp do reszty strychu...
*Podnosi różdżkę i celując  w zegar mówi "Wingardium Leviosa". Zegar unosi się, po czym z łoskotem spada na podłogę, wypada z niego zdjęcie. Alex je podnosi.*
Na tym zdjęciu był on i jego przyjaciele z 5 klasy Hogwartu, tuż przed SUM-ami. Alex zaczął wspominać dawne czasy, kolegów i nauczycieli. Kiedy skończył sprzątać zszedł do kuchni i oprawił zdjęcie.
*Patrzy się na stare, wypłowiałe zdjęcie, cenną pamiątkę..*

Czy przeczytałeś regulamin?  TAK, zapoznałem się

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/


Donator

Posty: 1,392
Tematy: 38
Gru 2014
1,146
Gryffindor
#2
Wybacz że tyle czekałeś ale nie wydaje mi się abym mógł to zaakceptować. Masz wgl. postać ucznia? Jeśli nie to pozostaje ci uczeń.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.