Witaj!

[Apelacja] Ally
Yuki
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 7
Lis 2015
253
Slytherin
#1
Osoba nakładająca karę: C4mp3r

Powód nałożenia kary: CK

Opis sytuacji:
 
Moja postać po rozmowie z nauczycielem udała się do dormitorium jednak poinformowała, że zjawi się za 5minut. Znalazła się w łazience w lochach, a chwile później pojawia się mężczyzna w podeszłym wieku lecz był on pod działaniem kameleus'a, a jak wiadomo zaklęcie to nie pozwala nam całkowicie "zniknąć", widoczne są załamania światła oraz wykorzystując panującą wtedy cisze i nadludzki słuch, oraz to że był cały czas w ruchu pozwoliłam sobie na to by wykryć jego obecność. Zaczęły się pytania oczywiście "Kim Pan jest?", "Jak się Pan nazywa?". Po krótkiej rozmowie zjawił się prefekt slytherin'u Oliver Wright w towarzystwie widmowego psa otrzymanego od opiekuna. No i kolejna rozmowa która nie prowokowałaby do tego co stało się później czyli.. 
Jakże niewinny staruszek odwiedzający dziadka w szkole.. rzucił zaklęcie nie wybaczalne - Imperio na Olivera Wright'a, zupełnie bez przyczyny. Następnie rozkazał mu zamknąć kraty prowadzące do łazienki, natomiast moją postać spróbował trafić zaklęciem Paralysis co się mu nie powiodło, więc używając nie werbalnego zaklęcia gestem dłoni przyciągnął ją do siebie i w tym samym momencie wchłonął w różdżkę Confringo rzucone w samoobronie przez moją postać. Gdy znalazła się na tyle blisko ponowił zaklęcie Paralysis i gdy już leżała wyszeptał jej do ucha nazwisko by później skrócić jej żywot używając do tego zaklęcia avada kedavra co uniemożliwiła sowa dziewczynki przyjmując je na siebie jednak starzec postanowił ponowić ówczesne zaklęcie.

Argumentacja:

- Bardzo ciekawym faktem jest nagłe pojawienie się obcej osoby w Hogwarcie, która ponoć była nie mile widziana przez dyrekcje, a obraz oraz duchy widząc jej obecność powinny o tym informować gdzie się znajduje i co robi.

- Postać Hans Stormwind [rednoj5] w szkole nie uczyła się nawet przeciętnie, a znacznie niżej zatem nie rozumiem samej zgody na czarną magie w tym niewybaczalne i to w tym stopniu

- Kameleus jest zaklęciem wyczerpującym czarodzieja natomiast postać Hans Stormwind [rednoj5] jakby nie zważała na ten fakt i całymi dniami był pod jego działaniem

- Imperio, ile można używać tego zaklęcia? Użyte najpierw na  Orivinn'a Margel'a [MrKarmal], a chwile później na Ryan'ie Holmes'ie [Dummy] nie przerywając poprzedniego imperio, natomiast wcześniej przebywał długi okres pod kameleusem. Tak samo i w tym przypadku, śledził moją postać i przebywał długi okres czasu będąc pod działaniem tego zaklęcia co jest jednak niemożliwe..

- Postacie nie były w żaden sposób powiązane, nawet sam zwrócił uwagę na to, że pierwszy raz widzi Allyson

- Widmowy pies o którym była mowa wcześniej.. znajduje się on przy prefekcie slytherin'u i ma za zadanie poinformować opiekuna o sytuacjach takich jak np. używanie zaklęć niewybaczalnych na uczniach...
Pies ten porusza się na tyle szybko by dobiec do gabinetu i sprowadzić opiekuna na miejsce zdarzenia czy też zaingerować w inny sposób, lecz biorąc pod uwagę to, że nie było gracza wtedy na serwerze nie było takiej możliwości no ale w sumie.. równie dobrze można okraść czyjś dom i zignorować to, że ktoś tam przebywał IC i mógłby zareagować.

- Zgoda na CK była nie informowana co tym bardziej nie ma sensu nie mając powodów IC
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#2
Nie widzę tu żadnych argumentów.
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#3
Potwierdzam tow wszystko - Nie wiem skąd się nagle wzięła ta cała postać Hansa Stormwinda na serwerze po długim okresie. Wszedł sobie do Hogwartu, jak by nigdy nic. Non stop lata sobie na kameleusie (A samo zaklęcie, jak napisała na górze, jest bardzo wyczerpujące, sam Nico mi kazał ograniczyć te zaklęcie do góra 30 sekund i to w bezruchu, a moja postać jest dorosła - 17 lat), jeszcze rozumiem jak by góra 10 min. by utrzymywał tego kameleusa skoro to jakiś master, no ale nie parę godzin, bez przesady i do tego jeszcze rzucać 2 imperiusy na raz. Same doświadczenie tej postaci pojawiło się z *****. A sam argument, że jego matka była mocarna, to słaby argument, bo w dobrym przypadku mógł by zostać piekarzem. (A patrząc na oceny nie błyszczał i nie był zbyt z ogarniętych graczy w przeszłości). Lata sobie, torturuje wszystkich uczniów, porywa, zabija, rzuca jakieś znamiona magiczne. A same uśmiercenie jej postaci jest takie nagłe i bez powodu, jak ich postacie nawet się nie znają. Jak dla mnie to wygląda na przydzielone ck z góry, w celu pozbycia się niewygodnej postaci na serwerze.
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#4
Też tu nie widzę argumentów, ale pozwolę sobie odpowiedzieć na poszczególne oskarżenia do Rednoja:

1. Nie nagle bo był już w szkole ponad miesiąc i uwierz mi, że mógł tam być.
2. Nie siedzi zawsze pod Kameleusem wręcz przeciwnie używa go bardzo mało. Ja już nie raz widziałem jak siedział przed WS bądź na dziedzińcu i gadał z innymi uczniami.
4. Rednoj mi mówi, że nie powiadomiliście go o żadnym widmowym psie... sam nie wiem o co chodzi.
5. Bo nie musiał informować.

Jak ktoś się z ekipy chce wypowiedzieć to śmiało, póki co zamykam.
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#5
Akcja nie zostanie cofnięta, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.