Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
LFire
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Robin Hoover
Miejsce urodzenia: Londyn (Wielka Brytania)
Status krwi: 50%
Cechy charakteru : Miły, wesoły , odważny , przyjacielski, porywczy, pewny siebie.Jestem inteligentnym czarodziejem zapalony do pomocy . Chętnie pomagam innym jak tego potrzebują. Robin[i] nigdy nie przechodzi obojętnie obok cierpiących ludzi i niesie pomoc , ale jednocześnie jest bardzo odważny .[/i]
Wygląd postaci: Krótkie blond włosy[b], krótkie włosy , biała koszula czarne spodnie , Ciemna szata. zielono- białe tenisówki , smukła sylwetka , niebieskie oczy , mały nos , małe usta , lekko wystajce małe uszy ,czarno-białe okulary , okrągła twarz , chudy , długie nogi , styl sportowy , 1,50 wzrostu [/b]
Historia postaci: Już od wczesnego dzieciństwa Robin miał oznaki magii np. kiedy był zły , z półek spadały książki. [b]Rodzice Ronbina wiedzieli że jest czarodziejem lecz on tego nie wiedział pewnego dnia bratu Robina stała się prawie krzywda . jego rodzice potem Opowiadali mu o tym że za 2 dni skończy 11 lat i pojedzie się uczyć w Hogwarcie . Po 2 dniach dostał list do Hogwartu więc czym prędzej ruszyliśmy z mamą i tatą na ulicę Pokątną , kupiłem tam : 10 calową różdżke z winorośli i z pióra feniksa , ciemną szatę , sowe Maxa , przybory do przyrządzania eliksirów , książki , podstawowy kociołek a także bank Gringotta.
[/b]






Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z kanału Drollercaster

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? : Wielokrotnie

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#2
Wstrzymane:
- Zmien miejsce urodzenia na Londyn.
- Rozbuduj cechy charakteru, wygląd postaci oraz historię. W historii muszą znajdować się takie elementy jak: Wczesne dzieciństwo, moment ujawnienia się magii, otrzymanie listu z Hogwartu i zakupy na ulicy pokatnej.

Masz trzy szansę na poprawę podania!
LFire
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
Grandd napisał(a): (25.10.2016 20:19)Wstrzymane:
- Zmien miejsce urodzenia na Londyn.
- Rozbuduj cechy charakteru, wygląd postaci oraz historię. W historii muszą znajdować się takie elementy jak: Wczesne dzieciństwo, moment ujawnienia się magii, otrzymanie listu z Hogwartu i  zakupy na ulicy pokatnej.

Masz trzy szansę na poprawę podania!

Już poprawiłem podanie na ucznia
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#4
Wstrzymane:
Cały czas musisz rozbudować wygląd i charakter postaci.

Usuń moment z uniesieniem czy tam postawieniem brata.
LFire
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2015
0
#5
Grandd napisał(a): (26.10.2016 18:20)Wstrzymane:
Cały czas musisz rozbudować wygląd i charakter postaci.

Usuń moment z uniesieniem czy tam  postawieniem brata.

Już poprawiłem podanie na ucznia
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#6
Wstrzymane:
Popraw tylko jedną rzecz, list ma dostać w dzień jedenastych urodzin.

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
LFire
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Paż 2015
0
#7
Juź poprawiłem
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#8
Twoja postać nie mogła kupić banku Gringotta i nie zrobiła tego. 
 Akceptuję, Hufflepuff.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.