Witaj!

[Apelacja] Veniqui
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1
Osoba nakładająca karę: 
Eryk
Powód nałożenia kary: 
http://prntscr.com/d182u3 (gdyby link nie działał powodem jest: BA, MG oraz NON-RP)
Czas trwania kary:
2 Tygodnie.
Opis sytuacji:
Zaczynając od pierwszego warna czyli BA 
Został nadany gdy najzwyczajniej w świecie na mojej postaci wampira, potrzebowałem krwi OOC, to postanowiłem iść w miejsce gdzie zawsze uzupełniałem swoje zapasy faktycznie używając buga z drzwiami i tabliczką, ale to raczej nic wielkiego ponieważ 3/4 serwera pewnie tak robi, no ale dobrze dostałem przyznaję się do tego warn nadany sprawiedliwie.
Kolejnym warnem na liście jest MG
Podczas odgrywania akcji, napisałem, że wyciągam maczetę, niestety zapomniałem o fakcie, że wczoraj na środku Hogsmeade przy wielu graczach aurorach i tym podobnych pewien gracz, po prostu zabrał mi plecak ze wszelkimi przedmiotami i napisałem to na czacie OOC, podając imię osoby, która to zrobiła. Normalnie nie wypisuję takich danych lecz w czasie, w którym ten plecak został mi "skradziony" każdy z obecnych tam ludzi był przy tej sytuacji i akcji gdy ten plecak był brany. 
Trzecim oraz ostatnim warnem jest NON-RP i inne
Nie rozumiem niestety tego warna, ponieważ ostatnio nie zrobiłem nic co mogłoby być brane za NON-RP, ponieważ wszystko robię za sprawą IC, w dodatku gdy chciałem się dowiedzieć jakie to było NON-RP niestety nie uzyskałem odpowiedzi co tylko uświadamia mnie w tym, że warn jest nadany bezpodstawnie.

Argumentacja:
Odniosę się do każdego z warnów
Zaczynając ponownie od BA to w sumie został mi nadany słusznie ponieważ mogłem się zgłosić na helpop po fiolki z krwią, chociaż po ostatnich akcjach związanych z helpop'em po prostu staram się go w ogóle nie używać i nie zawracać administracji głowy swoją osobą bo przecież jestem tą najbardziej irytującą osobą na serwerze.
MG- Wydaje mi się, że nie zrobiłem rzeczy aż tak złej ponieważ na serwerze znajdzie nie mnóstwo graczy, którzy robią takie MG, że się po prostu w głowie nie mieści i zostają po prostu zlewani, no ale przyznaję się do złego oraz przyjmuję warna na klatę niczym prawdziwy pedał.
Co do ostatniego czyli NON-RP i inne to kompletnie jestem zmieszany i nie rozumiem dlaczego został nadany i podpięty pod NON-RP, ponieważ nic co mogłoby zostać podpięte pod NON-RP nie zrobiłem, może chodzi o to, że wczoraj chodziłem i płonąłem na środku Hogsmeade i nic mi nie było? Jest to zwyczajnie sprawa IC, ale nie będę jej tutaj opisywał ponieważ byłoby to MG. Chyba, że chodzi o jakieś inne akcje wtedy prosiłbym o jakiekolwiek wyjaśnienie, ponieważ na tę chwilę uważam, że jest on całkowicie niesłuszny. 

Chciałbym prosić o złagodzenie kary a najmilej byłoby całkowite zdjęcie jej, oczywiście obiecuję poprawę ponieważ jak każdy człowiek także popełniał błędy, i czasem pomyślę /do z /me czasem napiszę na OOC coś czego nie powinienem, ale to ludzkie.
kira_god
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 11
Kwi 2015
Slytherin

#2
Może zmniejszenie kary chociaż?
Nie zauważyłem u niego nigdy takich przejawów.
Dajcie go na trawaban.

//Twoje zdanie nic tu nie wnosi i jest niepożądane; +30.
Deleted
Mugol


 
#3
Wykorzystywanie bugów na swoją korzyść i uznawanie tego za nic złego, próbując argumentować to tym, że większość serwera ta robi, dowodzi temu, że z całą premedytacją ukrywasz osoby, które łamią regulamin. Co więcej, sam go łamiesz, celowo i świadomie nie widząc w tym niczego złego.

Metagaming to nie tylko wykorzystywanie informacji OOC w grze IC, ale także zdradzanie perypetii IC w OOC. Chcąc czy nie chcąc, nakreślając OOC tok wydarzeń psujesz innym smak rozgrywki, a także podświadomie kierujesz ich na sprawcę, przez co oni mogą również starać się wyminąć zasady gry i uzyskać cel IC, równorzędny do wiedzy OOC.

Nie jesteś nowym graczem i pisząc podanie zobowiązałeś się znać i przestrzegać zasad gry. Coraz częściej jednak można dostrzec, że nie zupełnie je rozumiesz, nie stosujesz się do nich, co więcej - próbujesz niby sensownie legitymizować swoje ruchy. Nie tędy doga. Nie potrzebujemy cwaniaków i krętaczy.

O próbach okłamywania mnie i wmawiana mi steku bzdur chyba nie muszę Ci przypominać? A także o twoim zachowaniu na helpopie, gdzie raz po raz wykazujesz się lekceważeniem i usilnie starasz się wyprowadzić dowolnego członka ekipy z równowagi.

Radzę zastanowić się nad zachowaniem i rozsądnie podejść do sprawy. Banicja nie zostanie ani zmniejszona, ani usunięta. Sprawę uważam za zakończoną.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.