Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Uczennica] Alice Howard
Offline
Hachi
osiemPosty: 18
Tematy: 4
Paż 2015
19
Ravenclaw
#1
[Obrazek: B58o33b.png]
Data urodzenia: 21 marca
Miejsce urodzenia: Blackwell – miejscowość w hrabstwie Derbyshire (Anglia)
Czystość krwi: 50%
Obecnie jest na roku: V (OOC II)
Dom w Hogwarcie: Ravenclaw
[Obrazek: C1p1KU9.png?1]
Wygląd postaci:
CZASY DZIECIĘCE

II OOC

III OOC

DOROSŁOŚĆ
[Obrazek: C1p1KU9.png]
OPIS WYGLĄDU:
Dziewczynka o niskim wzroście, jak na swój wiek, choć gdy już rośnie, to o kilkanaście centymetrów wzwyż. Zwinna. Największą uwagę przykuwają lśniące, blond włosy białe włosy, które sięgają jej prawie do bioder. Zazwyczaj są rozpuszczone, choć zdarzają się okazje, gdy czesze je, tylko i wyłącznie w warkocz. Alice jest bardzo blada. Czasami można pomyśleć, że aż za bardzo. Choć, gdy się zdenerwuje, lub zawstydzi, na jej twarzy pojawiają się rumieńce, które sprawiają, że wygląda jak pewna roślina - burak. Delikatne rysy twarzy pokazuj niewinność dziewczyny, którą ukazuje na każdym kroku. Mały, zadarty nosek, brązowe brwi podkreślające niebieskie, z małym akcentem zielonego oczy, w których można się "zatopić".

CECHY CHARAKTERU:
Na pierwszy rzut oka można śmiało stwierdzić, że to spokojna, nieśmiała, wrażliwa dziewczyna. Jest również zamknięta w sobie i nigdy nie chce mówić o swoich słabościach i problemach. Potrafi zwierzyć się tylko osobom, które w jej życiu odgrywają jedną z najważniejszych ról. Uwierzcie, nie ma wielu takich ludzi. Niełatwo jest trafić na tę listę.
Stara się na zewnątrz pokazywać siebie z jak najlepszej strony. Miła, koleżeńska, wiecznie się uśmiechająca.
Tylko jaka jest prawda? Wiele słów bierze do siebie. Często nad wieloma uwagami usłyszanymi od ludzi rozmyśla. Stara się zrobić coś, aby wyeliminować wszystkie swoje złe cechy. Tylko... Tak się nie da.
Można również śmiało stwierdzić, że pomoc to jej mocna strona. Próbuje pomagać każdemu, lecz z umiarem. Wie, kiedy musi przestać. Jest dobrym słuchaczem i bez problemu można powierzyć jej swoje tajemnice, a także wygadać się. Lojalność dla dziewczyny to podstawa. 
Alice od zawsze była łatwowierna. "Dobry człowiek jest zawsze naiwny". Według niej jest to najgorsza cecha, którą posiada. To jest aż nadmiar zaufania, którego nie każdy człowiek powinien dostać. Zawsze gdzieś jest ten promyczek nadziei. Niełatwo oduczyć się tej cechy.
"Największą zaletą ludzi jest to, że mają wady."
                                           D.G

HISTORIA:

RODZINA:
Rose Howard - mama, która wyjechała i już nie wróciła
Ethan Howard - ojciec, który wyjechał i już nie wrócił

RELACJE:

[Obrazek: 6nDufjw.png]
David Leaf(David678) - Dziwny, zwariowany chłopak. Rzuca zaklęcia, gdzie popadnie, czym irytuje dziewczynę. Znienawidziła go po sytuacji, kiedy rzucił na nią zaklęcie, przez które z jej nosa zaczął lecieć krwotok... sardynek. To wydarzenie utkwiło jej w głowie. Nadal obmyśla plan, razem ze swoimi przyjaciółmi plan zemsty.
Sądzi, że kiedyś przestanie być tak dziecinny, jak teraz. Każdy z nas potrzebuje czasu. Nawet taki Leaf.
Vemund Lavenhart(Swanes) - Kiedyś wydawał jej się osobą godną zaufania, lecz w przeciągu kilku tygodni jego podejście do dziewczyny się zmieniło. Gdy jest w pobliżu, cały czas na nią patrzy. Dosłownie, cały czas. Zazwyczaj ich rozmowa kończy się ostrą wymianą zdań. Również Vemund przyczynił się do rozstania Alice i Nosterna. Dziewczyna nie chce mieć z nim nic wspólnego.
† Angelika Bigam(Anggi) - Angelika wydaje się być bardzo dziecinna, czym nie pasuje do Alice. Gdy ma tak zwaną głupawkę, dziewczyna stara się z nią nie widywać. Woli jej drugą stronę. Tę opanowaną, potrafiącą wysłuchać. Powierzyła jej tajemnice, o których wie bardzo mało osób i ma nadzieję, że Angelika nigdy ich nie zdradzi. Zaufała jej, choć teraz nie mają już tak dobrego kontaktu jak kiedyś.
Żałuje, że nie powstrzymała jej przed samobójstwem.
Alice Hussain (Kaariell) - Poznały się tak naprawdę przez brata Alice, Alexa. Pierwszy raz porozmawiały ze sobą tak normalnie, na osobności w czasie przerwy świątecznej. Polubiły się, a najbardziej śmieszy ją fakt, że aby odróżnić obie dziewczyny od siebie, Alex nazywa swoją siostrę Alice numer dwa. Wydaje jej się, że jest nieco zwariowana. Przy niej nie można się nudzić. Zawsze razem coś odwalą, pokrzyczą. Traktuje dziewczynę jak dobrą przyjaciółkę. Wie, że może jej opowiedzieć wiele rzeczy, a ona tego nikomu nie zdradzi.
Ernie Lavenhart - Poznali się zupełnie przypadkowo. Pomagał jej wybrać prezent dla najważniejszej osoby w życiu dziewczyny. Potem gorąca czekolada, rozmowa o wszystkim. No i tak wyszło. Może go nazwać dobrym kolegą. Nie widują się może za często, ale gdy już się widują to nie maruną czasu spędzonego razem. Ostatnio zaczęli grać w pewną grę, której Alice kompletnie nie rozumie. Jakieś smoki, skrzynie... O co w tym chodzi?

[Obrazek: 50zM2TU.png]
Leon Giacalone(Tyshan) - Alice zna chłopaka krótko, ale bardzo go polubiła. Nie rozmawiają często, ale gdy już się spotkają to potrafią przegadać ze sobą cały dzień, jak i noc. Chłopak opowiedział jej coś, o czym nikt nie wie. Dziewczyna wie, że mówiąc jej swoją tajemnicę, naprawdę jej zaufał.
Obiecała sobie, że będzie w stosunku do niego lojalna.
"Czasami szczerość wchodzi w drogę lojalności. Czasami ten sekret nie jest do końca nasz i zdradzając go, można zaszkodzić innym."
                             S.M
Neji Børge(Neji) - Dziewczynka lubi z nim spędzać wolny czas. Uważa, że może mu zaufać. Neji wspomina przy niej swoje stare czasy, choć nie zdarza się to często. Wydaje jej się, że jest bardzo skryty. Może nazwać go swoim przyjacielem.
Sophie Procter(Shizuku) - Nie wie, co ma myśleć o tej dziewczynie. Sądziła, że będą dobrymi koleżankami. Przynajmniej na początku. Teraz Soph nie chce z nią rozmawiać, a Alice tak naprawdę nie wie, czym jej zawiniła.
Allyson Zoe Gingerblade (Ally) - Alice nie może uwierzyć w to, że ta dziewczyna obserwowała ją przez dwa lata tylko po to, by lepiej ją poznać. Ally wydaje się być osobą bardzo tajemniczą, jak i zamkniętą w sobie. Czasami pogadają, ale nie wie, czy mogłaby jej zaufać. Wie, że prędzej, czy później nieświadomie zdradzi jej wiele tajemnic ze swojego życia. Oby nie wykorzystała tego przeciwko niej.

[Obrazek: lt8BrGh.png]
Flavio Johnson(Ignotius) - Chłopak, który zawrócił jej w głowie. Mało mówi, ale potrafi wysłuchać. Po ich pierwszym spotkaniu pod Wielką Salą, poczuła coś, czego nie potrafi wyjaśnić. Nie wie, czy jest to miłość, czy zauroczenie. 
Spotykają się dosyć często. Zazwyczaj chodzą na spacery, które mijają im bardzo szybko. Na pierwszej podróży dostała kwiat, który zasuszyła i schowała w swojej ulubionej książce.
 Dużo rozmawiają o sprawach, których dziewczyna nigdy by nikomu nie powiedziała. Może mu zaufać, opowiada chłopakowi o wielu rzeczach. Alice nigdy nie chciałaby go stracić. Zawsze, zawsze i na zawsze.
"Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno."
                                                 A.S
Nostern Lavenhart(Nostern) - Poznali się gdy Nostern był na lekach i uciekał przed nią, wystraszony. Na początku uważała, że jest dziwny i nieobliczalny, ale po dłuższej znajomości stwierdziła, że to naprawdę przyjazny i zabawny chłopak. Kupił jej kebaba, przez co ma u niej naprawdę dużego plusa.
Po dłuższym czasie znajomości... Coś zaiskrzyło. Od tak. Gdy są razem, nic nie ma dla niej znaczenia. Jest dla niej kimś więcej, niż tylko... Kolegą. Nie potrafi go od teraz tak opuścić. Nie po tym, co dla niej zrobił. Boi się dwóch rzeczy - tego, że go zrani oraz, że go straci.
Czy to jest właśnie... miłość?
Dziewczyna żałuje tego, w jaki sposób chłopak dowiedział się o jej niewierności do niego. Z drugiej strony jednak jest wściekła na Nosterna za sposób, w jaki z nią zerwał. To zerwanie zapadnie jej w pamięci na długie lata.
"Zaw­sze trze­ba wie­dzieć, kiedy kończy się ja­kiś etap w życiu. Jeśli upar­cie chce­my w nim trwać dłużej niż to ko­nie­czne, tra­cimy ra­dość i sens te­go, co przed nami."
                                              P.C
Conrad Lavenhart(Xarcon) - Miły chłopak, z którym można porozmawiać o wszystkim i razem się pośmiać. Alice lubi z nim spędzać czas, bo on nie znienawidził jej po tym, co zrobiła, tak jak Nostern.
Gdy został prefektem, dziewczyna zauważyła, że chłopak jest naprawdę odpowiedzialny. Wywiązuje się ze swoich kompetencji oraz każdego traktuje tak samo. Sądzi, że to stanowisko jest dla niego idealne.
Darell Yrell(Xaroyu) - Daje jej galeony na cukierki, co jest bardzo miłe. Zawsze, gdy jest w pobliżu, dziewczyna coś od niego dostaje.
Cesare Yrell(Schrodinger) - Nie rozmawiają może za dużo, ale to właśnie Ces ostatnio coraz częściej zabiera ją pod sale lekcyjne, ponieważ dziewczyna nadal gubi się w Hogwarcie, mimo że jest w nim już tyle lat. Cieszy się, że ma takiego przyjaciela, jak Cesare.
Davon Axel Meadll(Rayven) - Dobry kolega, z którym można porozmawiać o różnych bzdurach. Czasami wydaje się być za bardzo poważny. Często wypomina dziewczynie, że jest niska i w ogóle nie rośnie. Lubi się z nim droczyć.
Sirius Malte(Siriusz) - Kolega, który również jest(a może był?) w niej zakochany... Wyjaśnili sobie wszystkie sprawy. Postanowili zostać przyjaciółmi. Często spędzają razem czas. Zazwyczaj prowadzi ją do klas przedmiotowych w Hogwarcie, ponieważ nigdy nie wie, gdzie co jest. Po pewnym czasie przestali się ze sobą widywać.
Romeo Wynne(Masterpiece) - Typowy agent. Dosłownie. Razem z nim patroluje cały Hogwart i pilnuje porządku. Agent 0,7 litra i agent 00 dolar wkraczają na służbę! Rozgromią wszystkich!
Raz ją sprzedał, a w czasie wakacji porwał. To tylko przyjaźń, prawda?
Victor Horsteail(Mrauczuseq) - Wszystko zaczęło się od... Pokazania martwych kotków w piwnicy, które jednak żyją, są całe i zdrowe. To właśnie od niego dostała przecudnego, małego kotka, którego w Hogwarcie trzyma w klatce pod łóżkiem. Dzięki chłopakowi nauczyła się odpowiedzialności, która jest związana z posiadaniem zwierzęcia.
Alex Hussain(kiter96) - Poznali się w dosyć nietypowych okolicznościach. Alex zna tajemnicę, którą powierzyła tylko najbliższym przyjaciołom. Sądzi, że traktuje ją jak młodszą siostrę i jeszcze nigdy jej nie zawiódł. Sama widzi w nim brata, starszego brata. Wie, że może mu powiedzieć wszystko, a on nie nadużyje jej zaufania. Uwielbia spędzać z nim czas. Bardzo dobrze się rozumieją. Często gdzieś razem wychodzą, zazwyczaj wieczorem. Alex lubi opowiadać dziewczynie różne śmieszne sytuacje z jego życia, pokazując jej przy okazji przepiękne miejsca w Hogwarcie, których nigdy nie widziała na oczy.
Po pewnym czasie przyjaźń zaczęła przerastać się w coś innego. Coś, czego dziewczyna nie potrafi opisać.
Sądzi, że Alex to ten jedyny.
"Nikt nie może uciec przed głosem własnego serca. "
                        P.C

[Obrazek: 0P5gm8L.png]
James Regulus Morgan(Mr_Gibster) - Dobry kolega. Nie wiedziała, że jest aż tak nerwowy. Po jednej z sytuacji, gdy przedstawił jej swoje dwie zasady, odsunęła się od niego. Nie rozmawiają już tak często. Trochę jej z tego powodu smutno.
Lisa Yrell(PrawdziwyZiela) - Nie rozmawiają ze sobą dużo, ale wie, że Lisa jest miłą dziewczyną, z którą można pogadać. Czasami wydaje się być trochę zbyt poważna. Szkoda jej tego, że Kyle ją opuścił i została sama. Ma nadzieję, że Lisa znajdzie jeszcze kogoś, kogo pokocha. Życzy jej tego z całego serca.
Lily Jallywall (Sheeran) - Można uznać, że są koleżankami. Kiedyś ich kontakt był lepszy. Mogły porozmawiać o wielu rzeczach, czasami nawet się pośmiać z różnych głupot, a teraz? Teraz tylko mijają się na korytarzu, od czasu do czasu pogadają. Chciałaby jeszcze naprawić relacje z Lily, ale nie wie, czy nie jest na to za późno. Teraz łączą je tylko wspólne interesy, jak i gra w kości. Choć ostatnio znów zaczęły wracać do czasów, gdy śmiały się i spędzały trochę więcej czasu razem.
Wszystko małymi kroczkami.
Lynn Dragovich (Kya) - Szalona dziewczyna. Tak może opisać ją Alice w tych dwóch słowach. Wszędzie jej pełno. Może i jest młodsza od dziewczyny, ale wydaje jej się być sympatyczną i wartą uwagi osobą. Grają razem w kości. Chyba Lynn ma więcej szczęścia w tej grze, niż Alice...
[Obrazek: Dj22GUJ.png]CIEKAWOSTKI:
Ulubiony kolor Alice to niebieski.
Tak naprawdę nie wie, co chce robić w życiu.
Uwielbia czytać książki. Bez nich by nie przeżyła. Zawsze musi mieć przy sobie choć jedną.
Ma naprawdę piękny głos. Śpiewa tylko i wyłącznie, gdy jest sama.
Nie lubi przebywać w dużych grupach ludzi.
W wolnym czasie pisze wiersze.
Różdżka dziewczyny została zwyczajnie wyrzeźbiona. Jest zrobiona z drewna mango. Ma rdzeń z włókna z pachwiny nietoperza. Jej długość wynosi jedenaście cali. Jest giętka.
[Obrazek: tumblr_mvp7075GxM1rlu9p7o1_500.gif]
Offline
tomek011
k o z a kPosty: 320
Tematy: 18
Gru 2014
263
Gryffindor
#2
Buziaczki
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
Rayven
In Tyler we trust.Posty: 291
Tematy: 16
Gru 2014
214
Ravenclaw
#3
Ładna, schludna karta. Piwko.
[Obrazek: n8vfObr.gif]

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Offline
BellaLavrence
Posty: 237
Tematy: 12
Gru 2014
97
Slytherin
#4
czemu ciagle historia sie nie laduje u wszystkich ehhhhhh
[Obrazek: eSW9NEB.gif]
Offline
Mrauczuseq
PoliszBoiPosty: 38
Tematy: 3
Paż 2016
8
Ravenclaw
#5
No a mnie w relacjach nie podała... FOCH.
[Obrazek: maxresdefault.jpg]

Offline
Veniqui
Motylki zjadły mi serduszko.Posty: 252
Tematy: 14
Gru 2015
Slytherin
#6
Wspaniala karta postaci, piekne relacje i w ogole Heart
Offline
Anggi
Asiele ^^Posty: 24
Tematy: 4
Gru 2015
10
Slytherin
#7
Awww a gdzie ja Shock
Offline
merlin0
Weteran


Moderator

Posty: 1,204
Tematy: 125
Gru 2014
1,425
Gryffindor
#8
Fajna karta ale mi się nie chce załadować

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
"Gdyby czas ogarnął chaos, I nagle wszystko ci odebrano
Brat stał się wrogiem, Lucyfer bogiem, A ziemia z piekłem tworzyły całość"

[Obrazek: tumblr_o5dqchTD9h1spd98to1_500.gif]
Offline
Hachi
osiemPosty: 18
Tematy: 4
Paż 2015
19
Ravenclaw
#9
aktualizacja
● relacje
● ciekawostki
[Obrazek: tumblr_mvp7075GxM1rlu9p7o1_500.gif]
Offline
Julia154
AlamahomaraPosty: 102
Tematy: 7
Maj 2015
111
Hufflepuff
#10
Zaginiona siostra bliźniaczka Lily! ;O
A karta ładniutka i śliczniutka Heart
[Obrazek: 2HnAOHA.gif]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.