Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyniki Egzaminów - Wróżbiarstwo [2053]
Niedostępny
Stella
Wicedyrektor, Prof. Wróżb, Op. Ravenclaw


Administrator RP

Posty: 829
Tematy: 112
Dec 2014
386
Ravenclaw
#1
~~ WYNIKI EGZAMINÓW Z WRÓŻBIARSTWA ~~
***
[Obrazek: tumblr_lv5bi2NAyk1r6bdiqo1_500.gif]
***
Klasa I (Zdajemy od Nędzny)
1. Matthew Lucky (Matt47) - Nędzny
2. Angela Enrique (Kiyoko) - Zadowalający
3. Ivan Jallywall (Ivann)- Zadowalający
4. William Lucky (Adrienn) - Wybitny

5. Emily Jallywall (VersusRT) - Zadowalający
6. Atros Howk (Sp1di) - Nędzny
7. Camile Jallywall (Oliwia1) - Zadowalający
8. Alduinn Lavenhart (Kolorowo15) - Zadowalający
9. David Leaf (David678) - Nędzny
10. Nostern Lavenhart (Nostern) - Nędzny
11. Max Rosmerry (Biter) - Zadowalający
12. Marcus Montrose  (Marcus) - Zadowalający
13. Emiel Von Everec (XxDraconirXx) - Nędzny
14. Olivia Wright (Olivia) - Powyżej Oczekiwań
15. Flavio Johnson (Ignotius) - Powyżej Oczekiwań
16. Chuck Wright (Pingo) - Zadowalający
17. John Lotter (Thorin323) - Nędzny
18. Anne Giacalone (Kijciwoko) - Powyżej Oczekiwań
19. Neji Borge (Neji) - Zadowalający
20. Conrad Lavenhart (Xaroyu) - Powyżej Oczekiwań
21. Nathaniel White (Darwin) - Powyżej Oczekiwań
22. Cesare Yrell (Schrodinger) - Wybitny
23. Leon Giacalone (Tyshan) - Wybitny
24. Marcus Lucky (_Marcus_) - Zadowalający
25. Florence Lestrange (Rouxelle) - Wybitny
26. Vanessa Maxim (Mirinda) - Wybitny
27. Edward Montrose (Linn) - Wybitny
28. Alice Howard (Hachi) - Powyżej Oczekiwań
29. Ruth Giacalone (Tixxia) - Wybitny
30. Darcy Anahid, (Elenore) - Zadowalający
31. Oliver Wright, (Oliver) - Wybitny
32. Intik El-Hashem (Bombowiec) - Nędzny
33. Harry Yrell (Rorschach) - Wybitny
34. Nicholas Johansen (Geralt) - Zadowalający
35. Halvar Lavenhart (Ancez) - Powyżej Oczekiwań
36. Luna Johansen (Hekate) - Powyżej Oczekiwań
37. Yward Yrell (Celephias)- Wybitny
***
[Obrazek: tumblr_lp0bdrcjQy1qjpl8to1_500.gif]
Klasa II (Zdajemy od Nędznego)
1. Edward Dragovich (Shaanz) - Zadowalający
2. Luca Wright - (Luca) - Zadowalający
3.  Stuart Volkodav (Szarik) - Nędzny
4. Finn Grey Fox, Gryffindor, (Finnland_Seal) - Wybitny
5. Daniel Richards Fox, Ravenclaw (Daniello26) - Wybitny
6. Jessica Polanowska Slytherin (nitala02) - Powyżej Oczekiwań
7. Lisa Yrell Hufflepuff (PrawdziwyZiela) - Powyżej Oczekiwań
8. Davon Axel Meaddl (Rayven) - Powyżej Oczekiwań
9. Luiza Fritz (animalka) - Zadowalający
10. Alexander Anders Fox (Patrykwwl) - Wybitny
11. Matthew Anders Fox (Jedi1337) - Wybitny
12. Alex Hussain (kiter96) - Wybitny
13. James Regulus Morgan (Mr_Gibster) - Zadowalający
14. Sebastian Constantine Lavenhart (Beta) - Wybitny
15. Samara Wright (Samara) - Powyżej Oczekiwań
16. Emily Skeet, Ravenclaw  (Paula1010) Brak możliwości zdania do następnej klasy.
17.Victor Rivi Slytherin (Victor) - Zadowalający
18. Naomi Margel (Naomi) - Powyżej Oczekiwań
19. Dean Maxim (Mikser) - Wybitny
20. Matthew Maxim (Ciastek) - Wybitny
21. Darell Yrell (Xaroyu) - Wybitny
22.  Mike Johansen (Mike12) - Wybitny
***
[Obrazek: 3156722394_1_10_taOrKsW2.gif]
Klasa III (Zdajemy od Zadowalającego)
1. Katniss Margel, Slytherin (Katniss) - Powyżej Oczekiwań
2. Ernie White, Ravenclaw (Leinad) - Wybitny
3. Lindsey Skeet (Lindsey) - Wybitny
4. Jack Stars (Yazir) - Wybitny
[Obrazek: 159018457_74c27f.gif] [Obrazek: anigif_original-grid-image-19018-1389749613-9.gif]
(Nie istnieje możliwość poprawy i pisania egzaminu teraz. Pisałeś a brakuje Ciebie? Pisz na skype/pw.)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.