Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: 
Elizabeth Draytron

Data i miejsce urodzenia:
**27 lat temu** Szpital Św. Munga w Londynie

Status krwi:
100%

Historia postaci: 
Elizabeth urodziła się pewnej zimowej nocy razem ze swoim bratem Edwardem i siostrą Gracie. Dziewczynka szybko dorastała. Parę lat po jej narodzinach rodzina Draytron przeprowadziła się do Londynu. Mieszkali w pięknym domu z czerwonymi okiennicami. Kiedy tylko wchodziło się do środka roznosił się zapach ciasta które gotowała mama Elizabeth która parę dni później zginęła z ręki włamywacza. Cała rodzina mocno przeżyła utratę kobiety która opiekowała się nimi od ich narodzin. Dziewczyna jakiś czas później odkryła swoją moc. Siedząc w salonie i płacząc po pogrzebie swojej mamy podpaliła kominek. Kiedy przestała tylko płakać ogień zgasł. Całe wydarzenie zaobserwował ojciec Elizabeth. Nadszedł czas w którym otrzymała list z Hogwartu na który czekała od kilku lat. Sam start dziewczynki nie był zbyt dobry. Nie mogła znaleźć żadnych przyjaciół więc cały wolny czas spędzała sama w dormitorium Gryffindoru. Lata szybko mijały a Elizabeth robiła się coraz wyższa i piękniejsza. Na ostatnim roku poznała sympatycznego puchona - Fredrica. Wcześniej niestety nie miała okazji z nim rozmawiać ale szybko się zakochała. Kiedy ukończyła Hogwart zamieszkała u swojego ukochanego z którym szybko po zaręczynach ożeniła się. Razem ze swoim mężem pragnęli nadal się kształcić więc wyjechali do Francji aby tam ukończyć Historię Magii na Uniwersytecie. Po powrocie mąż Elizabeth otrzymał pracę jako auror. Przez dwa lata starali się o dziecko ale to na nic. Pewnego dnia do drzwi ich domu zapukał siwy mężczyzna. Niestety to co powiedział był strzałem w serce dla kobiety. Okazało się że podczas ostatniej akcji jej mąż umarł. Elizabeth stała się oficjalnie wdową. Załamana wróciła do domu rodzinnego i zamknęła się w swoim pokoju. Przez ten czas kiedy siedziała w swojej sypialni nasunął się jej pomysł aby otworzyć własny biznes. Elizabeth rok później otrzymała również propozycje pracy w Hogwarcie jako nauczycielka Historii Magii. Spakowała się i wyjechała...

Wygląd postaci:
Elizabeth to wysoka kobieta. Jej włosy są brązowe tak samo jak oczy. Na prawej ręce ma małą bliznę. Często chodzi zaspana i z podkrążonymi oczami ponieważ cierpi na bezsenność. Przez okres kiedy jej mąż zmarł ubierała się tylko w ciemne kolory. Kiedy zrozumiała jednak że życie toczy się dalej wróciła do starego stylu. Znowu chodziła w pięknych, jasnych i zdobionych szatach. Czasami ubiera również różne kapelusze na których punkcie ma fioła. Należy również wspomnieć że na jej twarzy znajduje się wielki uśmiech który świadczy o tym że zawsze jest wesoła i szczęśliwa z tego że nadal ma szansę żyć i założyć normalną rodzinę.

Cechy charakteru:
Elizabeth jest bardzo odważna. Jej marzeniem było zostać aurorem jednak jej mąż zbyt się o nią martwił i nie pozwalał jej się w to mieszać. Jest ona również charyzmatyczna i bardzo miła. Najbardziej uwielbia dzieci. Niestety zawsze jak widzi niemowlę w wózku chce jej się płakać. Przypomina się jej wtedy jak bardzo pragnęła mieć dziecko i jak bardzo została skrzywdzona przez los. Elizabeth jest dobrze wychowana i nie da się jej zbyt łatwo wyprowadzić z równowagi. Kobieta stara się ignorować wszystkie zaczepki na jej temat. Niektóre niestety są zbyt bolesne aby ukrywać to w sobie.


Wyniki z OWuTeM-ów:

Astronomia – T
Eliksiry –  T
Historia Magii – Z
Językoznawstwo – T
Latanie – Z
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – PO
Obrona Przed Czarną Magią – O
Smokologia – T
Starożytne Runy – T
Transmutacja – N
Wróżbiastwo – O
Zaklęcia i Uroki – N
Zielarstwo – T

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Youtube

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
To czat przez który moja postać porozumiewa się z otoczeniem.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
To czat dzięki któremu ja porozumiewam się z innymi graczami poza rozgrywką.

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.

*Złapała za wystającą rączkę od klapy i pociągnęła*
El: Chodź tutaj Edward! *Krzyknęła ocierając twarz z pajęczyn*
Ed: Czy ja poważnie muszę tobie pomagać sprzątać? Daj mi żyć...
El: Nie dramatyzuj tylko wchodź po tej drabinie... *Złapała za drabinkę i weszła na górę*
Ed: No dobra... *Wspiął się zaraz po niej*
El: *Zaczęła przerzucać stare kartony na jedną strone*
Ed: Elizabeth! Zobacz to chyba twoja miotła za czasów szkolnych!
El: Ahh... Uwielbiałam latać. Teraz chyba nadal to lubię ale trochę to zaniedbałam.
Ed: To co? Dziś idziemy polatać? Jak brat z siostrą? *Uśmiecha się*
El: Jak za starych dobrych czasów... Zobacz! zdjęcie po wygranym meczu Quidditcha. *Złapała za fotografię i otrzepała ją z kurzu*
Ed: No. Sama widzisz... Byłaś dobra w tym co robiłaś. Moim zdaniem powinnaś wrócić do grania.
El: Śmierć Fredrica za bardzo mną wstrząsnęła abym robiła coś co nie jest bezpieczne. *Odłożyła zdjęcie do pudła*
Ed: Elizabeth. Nie możesz cały czas żyć Fredricem.. On by tego nie chciał. Myślę że ty również. *Odstawił miotłę i przytulił siostrę*


Czy przeczytałeś regulamin?
Oczywiście.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Zaakceptowane.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.