Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego
benek
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 3
Lis 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Adam Brave
Data i miejsce urodzenia: 13.10.2023r. Szpital św.Munga-Londyn.
Status krwi: 100%
Historia postaci: Adam urodził się 13 października w szpitalu św.Munga w Londynie.Kiedy poszedł do hogwartu i został przydzielony do odpowiedniego domu,poszedł razem ze wszystkimi ze swojego domu do dormitorium.Powiedział hasło i wszedł.Większość jego dni wyglądało zwyczajnie.Zdawał z klasy do klasy z 1 do 2 z 3 do 4 itd....W piątej klasie miał sumy i nie chciał z nich oblać.Więc się bardzo starał dostawać "Wybitny" z każdego przedmiotu.Zawsze patrzył z przerażeniem na ślizgonów.Po sumach odetchnął po uważał że miał ten etap za sobą.Zdał do 6 klasy.W szóstej klasie miał ogromną ilość przyjaciół.Po szóstej klasie był ucieszony że jest już dorosły.
Wygląd postaci: Adam ma 1,80 metra wzrostu.On niema piegów ale nieraz się rumieni.Ma owalną twarz i zielone oczy.On ma szerokie bardzo widzialne czerwone usta.Zazwyczaj nosi garnitur.Lecz od czasu do czasu zwykłą koszulkę.Spodnie to jeansy lub dresy.Buty to zazwyczaj trampki lub adidasy.Adam jest biało skórym chłopakiem.Jego oczy wpadają patrzącemu w oczy.Ma bardzo dobry uśmiech.Nosi również bluzę.
Cechy charakteru: Adam jest miły,bystry i sprytny.Jest także uprzejmy i lojalny wobec przyjaciół.Adam zawsze miał na uwadze swoich kolegów i uczucia ich do niegWhatn jest otwartą osobą,lecz nieraz ukrytą.On zawsze jest uśmiechnięty.Był koleżeński.Wszyscy mu zazdrościli tyle przyjaciół.Zawsze myślał o przyszłości i co się z innymi stanie.Kiedy dorośnie chciał zostać nauczycielem w hogwarcie.

Wyniki z OWuTeM-ów:
Astronomia – N
Eliksiry – T
Historia Magii – N
Językoznawstwo – T
Latanie – Z
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – T
Obrona Przed Czarną Magią – PO
Smokologia – T
Starożytne Runy – T
Transmutacja – T
Wróżbiastwo – Z
Zaklęcia i Uroki – N
Zielarstwo – T

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Z serwisu Youtube.

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC to inaczej In Character.Czyli chat w grze.Mówi to nasza postać w grze.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?OOC to inaczej Out Of Character.Zapisujemy to w nawiasach () lub poprzez komende /o.Na tym chacie piszemy to co mówimy my postacie przed komputerem.

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
*Wstał z łóżka*
A: Wstawaj mamo,tato.
*rodzice się obudzili i wstali*
A: Więc tak dzisiaj robimy porządek na strychu.
*Rodzice się zdziwili.*
M & TTongueo co synu tam robić porządki?
A:Bo jest tam dużo kurzu.A wogule przez 15 lat tam nie sprzątaliście,więc pora.
A: Ja z ojcem pójdę sprzątać a ty mamo coś sobie porób.
*Adam z ojcem wchodzą po drabinie na strzych*
T:O ja cie,ile tu kurzu.
A:Właśnie
*Zaczęli sprzątać strych*
A:Więc ja idę na prawą stronę a ty tato na lewą idź.Dobrze?
*Ojciec się zgadza.*
A:O co to?
T:Co?
A:To jest zdjęcie z 1 klasy w hogwarcie.
T:To jeszcze przetrwało?Dziwne prawda?
A:No to już koniec.
*skończyli sprzątać*
A:Idziemy do wyjścia.
*schodzą po drabinie*
M:I jak posprzątane?
A & T:Tak lśni tam.
Czy przeczytałeś regulamin? Tak przeczytałem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Jak na dorosłego to podanie jest stanowczo za słabe, złóż sobie podanie na ucznia lepiej. Odrzucam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.