Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Ivin0
Azkaban




Posty: 16
Tematy: 4
Lip 2016
Slytherin

#1
Imię i nazwisko: (Scorpius Rufus Ibisons)
Miejsce urodzenia: Birmingham, Anglia
Status krwi: (50%)
Cechy charakteru: (Scorpius jest osobą niecierpliwą, która nie może usiedzieć w miejscu. Jest bardzo ambitny, chce osiągnąć szczyt. [i]Jest w stanie wiele poświecić, żeby wejść na szczyt. Ma także w genach zaradność, przebiegłość oraz wrodzoną intelgencje. Nie jest osobą, którą można bez końca irytować. Nie boi się starszych i silniejszych od siebie. Jest trochę niemiły, złośliwy i nieco arogancki. Jest miły dla swoich przyjaciół, nie lubi dwulicowców i pochlebców. [/i]
Wygląd postaci:  Wysoki, szczupły chłopak, o krótkich, mysich włosach. W wieku 11 lat waży 44 kg, a mierzył 162 cm. Jest bardzo blady. Ma niebieskie oczy, i mały zgrabny nos. Ma przyjemny wyraz twarzy i szeroki uśmiech. Jego głowa jest raczej owalna. Ma na plecach znamię w kształcie weża. Oprócz tego nie ma jakichś szczególnych znaków na ciele.
Historia postaci: (Scorpius Rufus Ibisons urodził się w Birmingham, w średnio zamożnej, ale poważanej i inteligenckiej rodzinie. Jego tatą był Rufus Ibisons czarodziej Czystej Krwi, urzednik Ministerstwa Magii, a mamą, Anna Ibisons zd. McGregor, mugolka. Pracowała w domu. Scorpius jak miał 3 lata, podniósł cieżki wazon (którego na pewno trzyletnie dziecko nie podniosło) nie dotykając go.  Jego rodzice wiedzieli już co dalej. Scorpius nie miał nigdy zbyt wielu przyjaciół. Miał ich garstke NAJLEPSZYCH kumpli na całe życie. Żeby ktoś został jego przyjacielem musi to najpierw udowodnić przyjaźń. Wiele razy, jechał  z rodzicami do Doliny Godryka, by zobaczyć miejsce, w którym żyli tacy wielcy czarodzieje jak Harry Potter czy Albus Dumbledore. KIlka razy szedł z Tatą do Ministerstwa Magii, bardzo chciał tam pracować w przyszłości. Nie miał nigdy obsesji na punkcie tzw. Czystości krwi. Do mugoli i mugolaków odnosił się życzliwie, zwłaszcza że jego mama nie miała rodziców czarodziejów. Jego tata opowiadał mu bardzo dużo o Hogwarcie. Jego tata był w Slytherinie.Bardzo chciał się w tym domu znaleźć.Marzył żeby pójść do Tej czarodziejskiej szkoły. W wieku jedenastu lat otrzymał list z Hogwartu, informujący go o przyjęciu chłopca do niego. Radość Scorpiusa była ogromna. Poszedł wtedy na Pokątną by kupić książki, różdżke oraz sowe, i inne ingrediencje. Dał sowie imie Cezar, bowiem był to samiec. Zaś jego różdżka była z orzechu 11 3/4 cala, włos jednorożca. Znakomita do rzucania zakleć obronnych. Pierwszego września, poszedł z rodzicami na King's Cross, peron 9 i 3/4. Pojechał wtedy do Hogwartu. )

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z youtube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
91
Slytherin
#2
Wstrzymane
Wyślij mi ss'a zgody na MK (Oczywiście wyślij to do mnie na pw).
Ivin0
Azkaban




Posty: 16
Tematy: 4
Lip 2016
Slytherin

#3
@Grandd To nie jest MK
Ivin0
Azkaban




Posty: 16
Tematy: 4
Lip 2016
Slytherin

#4
Mam zgode na drugą postać mogę wysłać ss. Wiec, niech ktoś mi sprawdzi podanie! Ile można czekać?
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
91
Slytherin
#5
Wstrzymane:
-Zmień status krwi na 50%.
- Rozbuduj cechy charakteru i wygląd postaci.
-Zmień CAŁKOWICIE historię. Bez bandytów, niezwykłych przeżyć, śmierci rodziców czy nawet super wielkich i bogatych rodzin.

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
Ivin0
Azkaban




Posty: 16
Tematy: 4
Lip 2016
Slytherin

#6
@Poprawione
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
91
Slytherin
#7
Wstrzymane: Skoro matka jest mugolka to dlaczego na końcu pisze, że była w Gryffindorze? Popraw.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#8
Może dlatego, że nie jest mugolką, a mugolaczką?
Ivin0
Azkaban




Posty: 16
Tematy: 4
Lip 2016
Slytherin

#9
Napisałem że jest mugolaczką. Zobacz se na począ
tku. O ja nie mogęeęę!
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
91
Slytherin
#10
Wstrzymane: 

Dobrze, mój błąd. Jednak dalej masz napisany status krwi 50%, czyli albo ojciec albo matka to musi być mugol. 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.