Witaj!

Podanie na Nauczyciela HM
Silexan
Mugol


 
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Dolan Brand
Wiek:21
Miejsce urodzenia: Manchester, Anglia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe + studia z zakresu prawa czarodziejów z rozszerzoną historią magii.
Posada, na którą aplikujesz:   Nauczyciel Historii Magii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**wraz z podaniem załączony został list, całość jest zapisana drobnym lecz starannym pismem. Kolor tuszu jest czarny, a całość tekstu ma lekki połysk.**

Szanowny panie dyrektorze

W związku z ogłoszeniem które niedawno zostało przez pańską szkołę wystawione piszę ten list. Mianowicie chodzi mi o stanowisko nauczyciela historii magii, na które to stanowisko chciałbym zgłosić swoją kandydaturę.

Uważam że jestem kandydatem posiadającym odpowiednie wykształcenie oraz co ważniejsze doświadczenie związane z tą dziedziną. Od najmłodszych lat przejawiałem ogromne zainteresowanie tym przedmiotem, co skutkowało że podczas lat szkolnych z wszystkich egzaminów miałem ocenę powyżej oczekiwań. Po ukończeniu edukacji podjąłem się pracy na wykopaliskach archeologicznych gdzie poznałem ten przedmiot od strony praktycznej. W czasie pracy zostałem skierowany przez swojego ówczesnego szefa na uczelnie gdzie udało mi się poszerzyć swoją wiedzę na temat historii magii. Co prawda nie był to mój kierunek lecz przedmiot ten był rozszerzony. Oczywiście w czasie studiów które były niestacjonarne cały czas pracowałem w zawodzie, dość szybko awansując i zdobywając wiedzę od współpracowników. Nie jednokrotnie uczestniczyłem również w wielu wykładach czy też zlotach naukowych które omawiały różny, poszczególne aspekty historii.

W związku z powyższym uważam się za bardzo dobrego kandydata na to stanowisko. Co prawda brakuje mi doświadczenia z zakresu nauczania, lecz nikt z takim doświadczeniem się nie rodzi. Bardzo dziękuję za przeczytanie tego listu, z niecierpliwością czekam na odpowiedź i rozmowę kwalifikacyjną.

Z poważaniem
Dolan Brand

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

HM:
SUMY: PO
OWUTEMY: PO

**Do dokumentów załączono: dokument potwierdzający zdanie egzaminów końcowych w instytucie magii castelobruxo, dokument potwierdzający studia, dokumenty mówiące od odbyciu stażów w wieku niepełnoletnim na miejsach wykopalisk w Hogsmeade i w Kairze. Prócz tego są dokumenty potwierdzajace że dolan brad był zatrudniony w wykopaliskach archeologicznych w ameryce południowej. Do całości załączono potwierdzenie autentyczności tych dokumentów: http://screenshot.sh/ou0yPdcbitEDB **
[OOC]

[OOC]
Nick w grzeBig Grinolby
Czy masz jeszcze inne konta?: ta, uczniaka i innego dorka.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Prowadziłem kilka lekcji za nauczycieli, prócz tego prowadziłem postać szkolnej pielęgniarki.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* No zgłosiłem się na tą posadę ponieważ moja postać - ta konkretna - została przezemnie wykreowana w taki sposób że jej największą pasją jest właśnie historia, chciałem się już zgłosić wcześniej gdy posada była wolna lecz wtedy uznałem że dolan jest zbyt młody(miał 17 lat) więc sobie odpuściłem. Prócz tego jestem całkiem często na serwerze, co wydaje mi się sporym plusem ponieważ na terenie hogwartu brakuje nauczycieli którzy pilnowali by porządku. Najważniejsze w odgrywaniu nauczyciela czy też po prostu postaci są chęci, a te posiadam i są całkiem spore. No to by było chyba tyle.
Nazwa Skype: kamil.nowakowski23
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Przyjety na Okres Probny
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.