Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romeo Nicolov Wynne
Offline
ozzyIiggy
Częsty bywalec


Donator

Posty: 275
Tematy: 18
Lut 2015
113
#1

                 Pierwsza
[Obrazek: LacOKcF.png]
                  Druga
[Obrazek: bW96l3U.png]
                 Trzecia
[Obrazek: XCBLcuG.png]
Data urodzenia: 10.04 *16 lat temu*
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: Biała
Miejsce urodzenia: Szpital w Sofii
Aktualne miejsce zamieszkania: Szpital św. Munga, pokój z oknem. (innowacja)
Obecnie jest na roku: 3 OOC
Dom w Hogwarcie: Ravenclaw
Zdjęcie/Rysunek postaci:

1 OOC : 2 OOC do 3 OOC
[Obrazek: Leugh7q.png]

Opis wyglądu postaci: Aktualnie Romeo jest wysokim, a przy tym szczupłym chłopakiem z długimi, brązowymi włosami. Nosi opaske na czole, aby włosy nie spadały całkowicie na jego twarz. Ma typowo bułgarski kolor skóry, a przy tym brązowe oczy. Niestety brąż oczu zakrywa soczewkami, które zmieniają jego kolor oczu na złoty. Nie należy do osób wysportowanych, czy do chudych jak anorektyk. Ubiór w jakim można go zobaczyć to czerwona koszulka, a na tym czarna marynarka. Nie zmieniło się jego przyzwyczajenie do noszenia trampek w każdej możliwej okoliczności. Zapomniałby, ma jeszcze czarne spodnie, istny emo. Wszystko w ciemnych kolorach jak aktualnie jego przyszłość.


Cechy charakteru postaci:  Romeo to chłopiec, spokojny, inteligenty oraz mimo młodego
wieku posiada bardzo dużą wiedzę. Nienawidzi jak ktoś obraża jego rodzinę czy
przerywa mu naukę przez co potrafi być gwałtowny. Ceni sobie ludzi pewnych siebie
oraz tych, którzy znają potęgę książek. Na co dzień nie okazuje zbytnio emocji
oraz chęci do nowych przyjaźni. W głębi  duszy jest dumny ze swoich rodziców oraz z
ich poświęcenia z jakim musieli się sprostać.
___________________________________________________________________________________________

Natomiast Aleksiej jest całkowicie przeciwnością Romea. Tutaj pozwolę sobie zacytować piosenkę.
"Pierwsza strona racjonalna, wręcz rozsądna, refleksyjna
Często mówi drugiej czego druga robić nie powinna
Druga lubi się nawalić, tak zabić syf cały w krainie szakali
Się bawić, chwalić bez granic, resztę walić
Trzecia eksperymentalna, taka wolna że aż skrajna
Łatwopalna, zjawiskowa jak <tutaj jest wulgaryzm> noc polarna
Nieprzewidywalna, arogancka, pyszna, ironiczna
I najbardziej lubi chlastać się z pierwszą po pyskach"

To dokładnie opisuje wszystkie osobowości, ale postaram się je opisać.

Aleksiej jest tą gorszą stroną Romea, szaloną, gwałtowną, arogancką, a przy tym niebezpieczną. Nigdy nie wiadomo co mu chodzi po głowie.Nienawidzi wszystkich ludzi. Potrafią oni tylko ranić. Uważa, iż tylko on wraz z Aleksiejem znają prawdziwe potrzeby Romea i to oni są jego jedyną rodziną, a zarazem przyjaciółmi. Często mąci mu w głowie, aby odrzucił wszystko oraz wszystkich i pozwolił mu [Aleksiejowi] zrobić wszystko. Jest to osobowość nie posiadająca człowieczeństwa. Nie zna litości, nie wie co to empatia oraz miłość. Od ostatniej zaistniałej sytuacji to on stał się "gospodarzem" ciała. To on decyduje o wszystkim i w głównej mierze działa instynktownie.
___________________________________________________________________________________________

Kristijan jest osobowością podobną do Aleksieja z tym, że podchodzi do każdej sprawy naukowo. Nie jest gwałtowny, jak w przypadku Aleksieja tylko spokojny. Należy do osobowości tajemniczych. Jednego dnia potrafi być przyjazny i pełen pozytywnej energii, ale drugie dnia potrafi stać się Aleksiejem z człowieczeństwem. W jednej sprawie z Aleksiejem się zgadza. O dobro Romea mogą tylko oni zadbać i tylko oni rozumieją jego pragnienia i potrzeby. Uważa, że nie potrzebuje pomocy zewnętrznej, gdyż jest realistą. Ma zdanie, że jeśli coś się stało to się, nie od stanie i nie ma po co rozpaczać nad tym. Kristijan kocha wszystkich ludzi, ale nie chce się z nimi wiązać. Jeśli coś działa sprawnie, czy jest sens zmiany tego? Preferuje głównie obserwowanie ludzi i ich zachowań.


Historia:

OD NARODZIN PO POCZĄTEK HOGWARTU

Sofia, rok *11 lat temu*, wyjątkowo tej nocy była burza i
straszna była ulewa.O godzinie 23 na świat.przyszedł Romeo. Zwyczaj w rodzinie
jest taki, iż słabe dzieci są zabijane i porzucane w niepamięć. Wychowanie
wzorowane na zasadach Spartańskich. Rodzicie wiedzieli, że Romeo potrzebuje czasu,
aby rozwinąć się, mimo to ród oczekiwał od nich, aby porzucili pierworodnego.
Ojciec nie mógł znieść tego, ze jego pierworodny syn ma zginąć, więc razem z żoną
uciekli do Anglii. Tam kupili mały domek na obrzeżach miasta Oksford. Romeo od
małego był uczony przyszłych przedmiotów ale transmutacja szła mu najlepiej ze
wszystkiego, był uczony także samoobrony. W wieku 3 lat uczył się języka
angielskiego i bułgarskiego, również uczył się gry na skrzypcach, pianinie. W
ciągu 2 lat opanował to do perfekcji. W międzyczasie uczył się o swiecie
czarodzieji, o ich historii oraz panujących zasadach w Wielkiej Brytanii. Nie był
zwykłym dzieckiem, gdyż nauka szła mu wyjątkowo łatwo i szybko. W wieku 6 lat
objawiły sie jego moce ,gdy podczas bójki z dziećmi tak sie zdenerwował, że dzieci
wokół niego zostały odepchnięte (działanie podobne do zaklęcia Expulso). Rodzice
dowiedziawszy sie o tym ucieszyli się i zaczęli uczyć go teorii na temat działania
podstawowych zaklęć. 3 lata później zmarła matka, ojciec był załamany, ale nie
Romeo, mimo że kochał matke to nie odczuwał potrzeby płakania. 11 urodziny Romeo
były dobrym dniem, gdyż przyleciała do niego sowa z listem o informacji ,że został
przyjęty do Hogwartu. Nie chcąc tracić czasu wyruszył z ojcem
na ulice Pokątną by zakupić rzeczy podane na liście. 1 września ruszyli na peron 9
i 3/4, tam pożegnał się z ojcem i wsiadł do pociągu. Od tamtego momentu przez rok
szkolny był zdany na siebie.

OD 1 DO 2 OOC

Lata mijały szybko, a co z tym idzie Romeo rósł i nabywał wiedzy. Dziecko jak dziecko. Spokojne, niczym w cechach charakteru. Pięknie zachowujący się krukon...Tylko po wakacjach coś się zepsuło. 12 letni Romeo jak co wakacje wracał do rodziny, ale tym razem z rodzicami wrócili do Bułgarii. Na próbe, jak zareaguje ród. To nie był dobry pomysł. Ich zdanie nie zmieniło się od 12 lat, nadal uważali, iż powinni go zabić. Cholerni spartiaci w wersji Bułgarskiej. Pierwsze dni były spokojne i rodzinka starała się go akceptować. Ta noc należała do niespokojnych, za oknem szalał deszcz oraz wiatr. Romeo wiercił się niemiłosiernie nie mogąc zasnąć. Czuł, że coś jest nie tak. I stało się.. Do pokoju wpadli zamaskowani mężczyźni, którzy obezwładnili i zawiązali oczy ojcu z synem. Ostatnie co wtedy widział to ciemna piwnica, a wokół nich krąg ludzi w szatach. Sekta jak sie później okazało. Romeo był unieruchmiony tak, że mógł tylko patrzeć. Patrzeć jak jego ojciec przybity łańcuchami do ściany jest torturowany. Łamanie kości, wycinanie organów, wydłubywanie oczu.. I tak przez kilka godzin cierpień. Jedyne co wtedy mógł robić Romeo to był płacz i krzyk. Nazajutrz Romeo był wykorzystywany seksualnie.. I tak przez 3 dni i 3 noce.. Po tych dniach coś się w nim narodziło.. Jakby inne osoby w jego ciele... Utracił kontrole nad swoim ciałem.. Przez cały okres wakacji kierował nim Aleksiej. Za namową głosów wrócili do Wielkiej Brytanii, gdzie mieli dokończyć edukacje. Po miesiącu trafił do Przytuliska gdzie mieszkał przez następne lata... W wieku 16 lat został adoptowany przez Ione Wynne, w tym dniu Romeo już kierował swoim ciałem zapominając o sytuacji sprzed lat. Przez pierwszy miesiac wakacji było dośc przytulnie, ale znowu coś się zepsuło.. Został porwany, gdzie dostał ultimatum.. Jego nowa rodzinka albo Hesper Malte.. Co mógł zrobić Romeo? Przed jego oczy pojawiły się sceny sprzed lat, zamknął się w sobie i obudził się w nim Aleksiej, który bez zawachania przyjął zabójstwo Hespera. Obserwował go przez cały wolny czas, co robi, kiedy, gdzie pracuje, gdzie mieszka.. Dzień przed Balem Przebierańców dokonał morderstwa. Nietrudno było to zrobić, gdyż nie stawiał oporów. Po tym został złapany przez aurorów i do teraz siedzi w celi.

DALSZE LOSY PO WAKACJACH

Kilka dni minęło i odbyła się jego sprawa dotycząca morderstwa. Romeo nie miał żadnych wyrzutów sumienia dotyczących popełnionego czynu, zrobił to co chciała jego ofiara. Nie jest mordercą jakim go uważają. Jego wyrok nie był aż tak surowy jak sobie wyobrażał - dwa lata badań pod kątem badań psychicznych. Nie chciał wierzyć w to, że jest chory psychicznie, przecież to niemożliwe sobie powtarzał. Dopiero będąc kilka miesięcy w szpitalu zrozumiał iz nie był normalnym człowiekiem. Dzień w dzień słyszał krzyki i jęki obłąkanych ludzi sam taki był do roku czasu..Liczne blizny na jego ciele to potwierdzają. W trosce o jego bezpieczeństwo założyli mu kaftan, aby nic sobie nie zrobił. Dni mijały powolnie niczym mucha w smole..Wszystko było monotonne..Wstań..zjedz..idź na badania..zjedz..odpocznij..idź na badania..zjedz..idź spać. Mordęga. Każdego dnia wyczekiwał na kogoś..Siedzial w wolnych chwilach przy oknie z kratami i spoglądał na "wolność"...Nikt go nie odwiedzał..zrozumiał, że znowu jest sam. Nadszedł czas świąt, a co z tym idzie? Wigilia. Bylo to ostatnia nadzieja dla niego, że ktoś go odwiedzi. Tego dnia mieli wolne od badań i razem z uzdrowicielami i pacjentami zjedli kolacje..Nikt nie przyszedł..Kilka dni po tym odwiedziła go matka adopcyjna i brat..Chyba tak ich mógł nazywać. Jedynie z kim rozmawial to z lekarzami. Odpowiadal tylko na pytania przez co tracił cheć do rozmów z innymi ludźmi..Był wychudzony, słaby i ledwo co mógł mówić..Ich odzwiedziny były udręką dla Romea..Nie mogl znieść ich widoku. Rodzina..pff..Odwróciła się od niego jak każdy..Ludzie to <damy lekkich obyczajów>. Ale sam nie należy do świętych..<tutaj jest urwane>
Rodzina:
[*] Dostojev Nicolov - ojciec
[*]Anastasia Nicolov - Matka
Iona Wynne - Matka adopcyjna
Victor Wynne - brat z adopcjiRelacje:
NAUCZYCIELE

Lorcan Procter - Chodzący wąsiasty typek, który niewiele wie o bezpieczeństwie. Ale szanuje mocno za eliksiry.
Pearl Snow- Dragovich - Fajna nauczycielka mocno po 50. Fajnie sie z nią rozmawia, pije herbaty, a nawet pośmieszkuje.

Stella White - Ogromny szacun za włożony wkład w rozwój Krukonów i szkoły. REspect mocno

Orivinn Margel -Margel

Crevan Lavenhart - fajny psycholog. Można pogadać. Hehs

(Nie znam ;//)

GRYFFINDOR -ELO MORDY

Florence Lestrange - O! Ją to znam i lubie. Spoko osóbka. Mega tajemnicza, a przy tym ciekawa. Co więcej mówić...Lubi z nią pić gorącą czekolade i porozmawiać i w ogóle.
___________________________________________________
Alice Hussain - O! Tą też znam i lubie! Znam ja w sumie od początków Hogwartu..Nawet fajnie sie z nią smieszkuje i w ogóle pro elo kozak osoba, która poratuje.
-------------------------------------------------------------
HUFFLEPUFF - Kim wy jesteście ziemniory

Lynn Dragovich - Mała..SKubana..Dziewczynka, ktora ogrywa mnie w kości. Omg to istne zło. Samym hazardem i cukierkami żyje. Śmieszna bo dzieciak.

David Williams (prefekcik z 1 ooc) - śmieszny przytulak
-------------------------------------------------------------
RAVENCLAW - Jak to to chyba bojówka jest. Same wariaty

Alice Howard- Jak to to chyba przyjaciółka. Taka śmieszna i w ogole można jej zaufać. Jako prefekt to śmieszna, ale jako osoba to kozak, który mnie ratuje. Agent 00 dolar!
(Duzo was XD)
=============================

SLYTHERIN - XDDDDDDDDD

Edward Siergiej Dragovich - Edłord, Edek z fabryki Krede, Ed - zgred i takie tam. Chodzący rak i kumpel do odwalania jednocześnie. Największe odpały są z nim bo tak. Mam nadzieje, że umrze czy coś. (ofc żaartuuje)
----------------
Crispin Margel- Margel
------------------
Naomi Margel- Margel
--------------------
Jessica Polanowska - Śmieszku, śmieszku. Chodzący zakład i główny cel podczas odpałów z Edem. Niby fajna, niby spoko ale miała więcej chłopaków niż Romeo skarpetek. Przynajmniej takie ploty były.
---------------------
Luke Collins [ekko czy tam echo] - taki śmiszny dzieciaczk, z ktorego śmieszkuje mocno
---------------------
(Nie znam więcej ;///)

(Jakbym o kimś zapomniał bo napewno zapomniałem to pisać skype)Ciekawostki:
-> Jego szafa z ubraniami to ciągle te same ubrania (czerwone koszulki, czarne marynarki, czarne spodnie)
-> Ma, a raczej miał nóż sprężynowy.
-> Cierpi na Osobowość wieloraką, bądź jak kto woli rozdwojenie jaźni.
-> Ma wade wzroku i bez okularów, bądź soczewek, jest ślepy jak kret.
-> Uwielbia poezje oraz taniec. (Każda osobowość)
-> Chodzą słuchy, iż Romeo jest homoseksualny.
-> Głos:
-> Je i nie tyje.
-> Jego torba to chodząca spiżarnia
-> Lubi śmiać sie z młodszych
-> Jest meega leniem
-> umie grać na pianinie i aktorzyć
-> Przegryw życiowy
KARTA W BUDOWIE
Offline
ozzyIiggy
Częsty bywalec


Donator

Posty: 275
Tematy: 18
Lut 2015
113
#2
Aktualizacja
Offline
Cupp
CzarodziejPosty: 92
Tematy: 15
Kwi 2015
38
Ravenclaw
#3
O esu.... ;_____; totalna psychodela xD czytam to juz trzeci raz i nadal nie ogarniam. Ale tak poza tym, to pomysł ciekawy, leci łapka :3
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
ozzyIiggy
Częsty bywalec


Donator

Posty: 275
Tematy: 18
Lut 2015
113
#4
#Dodany skrawek historii postaci oraz przybliżony głos
Offline
ozzyIiggy
Częsty bywalec


Donator

Posty: 275
Tematy: 18
Lut 2015
113
#5
#Dałem relacje, ciekawostki i chyba tyleSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.