Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KP] George Meaddl
Online
George
Ja.Posty: 155
Tematy: 7
Cze 2016
43
Slytherin
#1
Rainbow 
[Obrazek: naPq4WR.png]

[Obrazek: JCMYljv.png]
 George jest przeciętnego wzrostu chłopcem, o jasnych blond włosach, które czasem wręcz mogą wydawać się białe. Ma zielone oczy, nad którymi znajdują się ładne, wyraziste brwi, o nieco ciemniejszym kolorze niż włosy, przez co mocno kontrastują wraz z jego bladą cerą. Policzki zakropione ma niedużą ilością piegów. Tuż pod jego niedużym nosem, również pokrytym piegami są jego usta, różowe, acz również blade co reszta cery. Chłopak najczęściej nosi szkolną szatę, w końcu większość czasu spędza w szkole. Poza szkołą najczęściej nosi zwykłe, jak to czasem zdarza mu się nazywać „mugolskie łachy”. 
[Obrazek: v5BC5Wj.png]
Cechy charakteru postaci: George jest bardzo wredny, chamski i fałszywy. Odznacza się lekkim sprytem, i mimo niedużej wiedzy potrafi sobie poradzić nawet najprostszymi zaklęciami… no przecież nie będzie używał siły fizycznej! Nie toleruje on czarodziei z rodzin mugolskich oraz wampirów… Och, te drugie, wszystkie by pozabijał… no dobra… nie oszukujmy się, w życiu by czegoś takiego nie zrobił. Ale wracając! Chłopakowi brakło ostatnio ambicji, po prostu ma na wszystko… jak to się tam mówi „wywalone”. Bardzo łatwo u niego, o stracenie szacunku… Oj tak, z dnia na dzień potrafi znienawidzić osobę. Szczególnie gdy ta, jak to on sobie by nazwał „konspiruje przeciwko niemu”. Jest niezwykle tchórzliwy, z każdej sytuacji, z którą by sobie nie poradził po prostu by zwiał… żałosne, czyż nie? Bardzo często zadziwiają go te rzeczy, najbardziej proste. Ma w głębokim poważaniu to, co sądzą o nim inne osoby, szczególnie te, których nie lubi. Z niesamowitego optymisty, przemienił się w absolutnego pesymistę; Uważa się za absolutne beztalencie oraz debila. 
[Obrazek: YE7uApq.png]
 (Planuję napisać ją w najbliższym czasie.)
[Obrazek: EUVdVac.png]
Hubcyk Meaddl (Żywy) [hubcik99] – Jego wujek, aktualny opiekun prawny. Jest w sumie dla niego jak ojciec, i nazywa go tatą.
Larkin Meaddl [Sygurd] - Jego braciszek przybrany. W sumie lubi go, ale mimo to myśli, że Larkin od dawna ma go dosyć.
Michael Meaddl (Martwy) [Postać RolePlay] – Wie o nim naprawdę niewiele, mimo że to jego tata. Niestety stracił go, gdy miał zaledwie roczek.
Michelle Meaddl (Martwa) [Postać RolePlay] – Praktycznie to samo, co z tatą, bardzo mało wie o swojej mamie, w sumie nawet nie wie w jaki sposób umarła wraz z ojcem.
Percival Meaddl (Martwy) [Mahon] – Od maleńkości nie dogadywali się, mimo że byli braćmi. George go w sumie lubił, i nigdy nie rozumiał czemu Perci tak za nim nie przepadał. Jakoś tuż przed śmiercią tegoż tu osobnika ich relacje nieco się polepszyły. Mimo tak złych relacji, młodemu Meaddlowi tęskno za nim.
Davon Meaddl (Żywy) [Rayven] – Nigdy go jakoś nie lubił, co prawda jego kuzyn… no ale cóż. Ostatnio w sumie jednak wymiana zdań wzrosła z poziomu zerowego na trochę wyższy, a George nadal próbuje ją zintensyfikować do maksimum, ale coś chyba mu nie idzie. 
[Obrazek: FzJoo90.png]
Skye Wright [Nightmare] – George obserwował ją od niemalże początku pierwszej klasy, jednak starał się nie rzucać jej w oczy. Gdy chłopak zyskał odwagi, i w końcu odezwał się do dziewczyny, kto wie, czy teraz byliby przyjaciółmi. Pod koniec drugiej i całą trzecią klasę, chłopiec z dnia na dzień lubił dziewczynę coraz bardziej. W końcu nadeszła rzecz okropna... Skye skończyła Hogwart. Przyjaźń jednak się nie rozpadła! Lubią się po dziś dzień. Niezwykle się ucieszył widząc ją w Hogwarcie Uważa ją za miłą, pomocną oraz wiecznie rozpromienioną kobietę.

Lisa Yrell [PrawdziwyZiela] – Poznali się już w pierwszej klasie Hogwartu. Na początku, nie rozmawiali ze sobą praktycznie wcale. Prawdziwa ich relacja, rozpoczęła się w połowie trzeciego roku nauki w szkole. Wtedy to, zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu. W końcu polubił ją na tyle, że mógłby za nią skoczyć w ogień. Znają się dobre 5 lat, a przyjaźń ich, przynajmniej jak ma na dzieje George - chwilowo, rozprysła się. Chłopak potraktował ją wręcz ohydnie, i postanowił dać jej trochę czasu, zanim wznowi regularne spędzanie z nią dni. Uważa ją za bardzo miłą, inteligentną puchonkę.

Naomi Margel [Naomi] - Ach... najpierw gdy pierwszy raz się spotkali, George niemalże w tym samym momencie ją polubił. Zaczął za nią dużo chodzić, wbrew jej zaleceniom, i chyba dobrze, że tak robił. Skończyło się na tym, że po czasie się zaprzyjaźnili. Naomi była pierwszą osobą, jaką George poznał w Hogwarcie, oraz do jakiej nie bał się mówić (w pierwszej klasie był nieśmiały). Po jakimś czasie, gdy to sobie wspominał, nabrała go ochota do wznowienia przyjaźni po niemalże roku bez rozmów. Poza tym, twierdzi iż powinien mieć dobre relacje z dziewczyną jego kuzyna. Uważa ją za wredną, chamską, i chyba właśnie z tego powodu tak bardzo ją lubi. Bo są do siebie pod tym względem podobni. 
Ostatnio na nowo odnowili relacje, zaczęli ponownie ze sobą rozmawiać i przynajmniej on ją lubi.

Seth Goolway [HPB2002] - Poznał go całkiem niedawno, za pośrednictwem Lisy. W sumie go lubi. Uważa za miłego, pomocnego, ale trochę za spokojnego.

Oliver Wright [Oliver] - Nadęty prefekt czepiający się o wszystko. A przynajmniej tak było wcześniej, aktualnie go uważa za miłego, pomocnego ślizgona. Mało tego, dziwi się nawet, że mógł dawniej uważać inaczej. Chyba są pewnego rodzaju kumplami.

Jessica Polanowska [nitala02] - Jessicę zna kilka lat. Chwilami ją uwielbiał, chwilami ją nienawidził. Aktualnie ją lubi prawie tak bardzo, jak uwielbia ją drażnić. Często zadaje jej pytanie "Czym wypychasz stanik?". Aktualnie są... hmm... może nawet przyjaciółmi. 


(Kolory które tu zastosowałem, są w stu procentach przypadkowe, i nie należy ich brać pod uwagę.)
[Obrazek: Kl9HDc6.png]

-Panicznie boi się akromantul
-Boi się też Zakazanego Lasu
-Jest bardzo miękki jeżeli chodzi o wrażliwość; Zdarza mu się często płakać.
-Mimo iż twierdzi, że jest absolutnym głupkiem, uważa że wygląda prześwietnie i w ogóle nie ma się od czego przyczepić. Dlatego gdy ktoś prawi mu komplementy i się pyta np. "Wiesz, że masz piękne oczy" to najczęściej usłyszy "No wiem, są przepiękne" bez ani nutki ironii w głosie.
-Jest zagorzalcem Herpona Margela.
-Jego boginem jest on sam. "Sam" w dosłownym tego słowa znaczeniu. George najbardziej boi się samotności, gdy ktoś go zostawi zaczyna zachowywać się dziwnie, jakby się dusić. 
-Od zawsze pałał nienawiścią do mugoli, ale jednak wprawiali go w oni intrygę. Przede wszystkim ciekawi go jak oni wznoszą wieżowce bez korzystania z magii.
Offline
Lambdahh
Profesor transmutacji/dyrektor DPPC


Pracownik Hogwartu

Posty: 57
Tematy: 7
Kwi 2016
107
Slytherin
#2
Usuń właściwą treść karty postaci i zaczekaj, aż moderator przeniesie ci to do kosza, a po tym stwórz nowy wątek z kopią poprzedniej karty. Idealny sposób na nowe punkty reputacji...
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
Online
George
Ja.Posty: 155
Tematy: 7
Cze 2016
43
Slytherin
#3
Ty perfidny obgadywaczu i arogancie. ;-;
Offline
Tenshi
figlaraPosty: 299
Tematy: 15
Lut 2015
208
Slytherin
#4
dałabym repke, ale nie ma mojej naomi w relacjach, więc spadaj.
[Obrazek: UH0HniP.gif]
Online
George
Ja.Posty: 155
Tematy: 7
Cze 2016
43
Slytherin
#5
Ale o czym ty gadasz, przecież tam jest. 
HIHI
Offline
Tenshi
figlaraPosty: 299
Tematy: 15
Lut 2015
208
Slytherin
#6
o ty mały kłamco
[Obrazek: UH0HniP.gif]
Offline
Samuela
( ͡° ͜ʖ ͡°) DoktorPosty: 118
Tematy: 3
Lip 2016
105
Ravenclaw
#7
baaardzo ładna relacja : >  Heart Xdd
Online
George
Ja.Posty: 155
Tematy: 7
Cze 2016
43
Slytherin
#8
Update.
Relacje zostały bardzo rozbudowane, a za razem kilka zostało dodanych. 
Poprawione zostało kilka niewielkich błędów, które nie miały większego znaczenia na waszą interpretację tekstu, acz były, więc je poprawiłem. Zintensyfikowałem również swe umiejętności beletrystyczne, oraz poziom elokwencji. W najbliższym czasie, zastosuję więcej synonimów, by wyrazy nie powtarzały się w sąsiednich wypowiedzeniach. W najbliższym czasie planuję również zaaplikować do wątku historię postaci, którą również postaram się rozbudować. 
Wiem, że praktycznie nikogo nie interesuje to, acz postanowiłem napisać post o owej aktualizacji wątku,  ze względu na niektóre osoby, które mają oko na ten wątek mogły się dowiedzieć o aktualizacji. 
Zachęcam również do pozostawienia formy nagrody, w postaci przyznania mi punktu reputacji (ależ ja żebrzę).
Online
Anggi
Asiele ^^Posty: 24
Tematy: 4
Gru 2015
10
Slytherin
#9
A ja? xD
Online
George
Ja.Posty: 155
Tematy: 7
Cze 2016
43
Slytherin
#10
@Anggi Odpowiedź jest bardzo prosta, nie zostaniesz dodana, ponieważ w relacjach zawarłem osoby, które mają lub miały większy wpływ na to, w jaki sposób George aktualnie się zachowuje. Twa postać nie miała z grubsza naporu na bieżące sprawowanie osoby przeze mnie kreowaną. Przez na przykład takiego Kyle'a Jallywalla George aktualnie jest bardziej zamknięty w sobie, ponieważ zżera go zazdrość, że jest on z Lisą Yrell. Erast miał większy wpływ na dzisiejszą opinię Meaddla o Herponie Margelu, Naomi zaraziła trochę swoją wredotą, dzięki Skye pierwszy raz poczuł, że może na kogoś liczyć, Samuela jest najważniejszą osobą dla Georga, a Martin jest jego dobrym kumplem, z którym chętnie spędzi więcej czasu. Herpon zaś zrodził w Georgu chęć do nauki Starożytnych Run. Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.