Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dorosły] Erast Jallywall
Offline
Lambdahh
Szef DPPC


Pracownik Hogwartu

Posty: 56
Tematy: 10
Kwi 2016
122
Slytherin
#1
[Obrazek: TEdwvbU.png]

DATA URODZENIA
11 października 2034 roku (22 lata)

POCHODZENIE
człowiek rasy białej, Brytyjczyk, czarodziej półkrwi

MIEJSCE URODZENIA
Hammersmith and Fulham, Anglia

AKTUALNE MIEJSCE ZAMIESZKANIA
zamek Hogwart w Szkocji

WYKSZTAŁCENIE
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart, praktyki Departamentu Magicznych Wypadków i Katastrof (kwalifikacje amnezjatora), czarocjat zaklęć

ZAJMOWANE POSADY
- dyrektor Departamentu Przestrzegania Prawa Czarodziejów,
- profesor transmutacji w Hogwarcie,
- były szef Biura Aurorów i amnezjator.

WYGLĄD
Umiarkowanie niski mężczyzna, którego wątła budowa ciała nie wskazuje na to, by podejmował próby wzmocnienia sił fizycznych. Jego skóra jest lekko blada i zimna w dotyku. Ma falujące się długie ciemne włosy sięgające do barków. Ze względu na ogromną wadę wzroku nosi korekcyjne [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się] o szkłach wystających nieco zza cienkich srebrnych oprawek. Zwykł chodzić w bardzo przystojących wysokim urzędnikom dystynktywnych ciemnych [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się], których wnętrze jest bardziej przepastne, niż mogłoby się wydawać po ich zewnętrznych wymiarach.

CHARAKTER
Nie jest zbytnio towarzyski, często sprawia wrażenie nieporadnego w towarzystwie; od dzieciństwa pochłaniał ogromne ilości książek, skutecznie zaniedbując rozwój relacji z rówieśnikami. Zdecydowanie nigdy nie przyszedłby na spotkanie towarzyskie bez ważnych powodów. Przez perfekcjonizm wyrobił sobie nerwicę natręctw. Niewymowną satysfakcję sprawia mu prostowanie głęboko zakorzenionych w duszach czarodziejów błędnych przekonań. Po noszonych przez niego szatach można byłoby się spodziewać, że to tradycjonalista, ale w rzeczywistości to określenie jest bardzo dalekie Erastowi. Po prostu nie lubi zwyczajnych ubrań z krzykliwymi nadrukami, zamiast tego woli nosić się w czymś, co dodaje mu autorytetu i powagi.

HISTORIA
Zarówno mugolskie, jak i czarodziejskie akta osobowe Erasta zgodnie świadczyły o tym, że przyszedł na świat 11 października 2034 roku jako nieślubny syn Relaya Mulhollanda i Cassandry, jego partnerki. Jego dzieciństwo było dość mglistym okresem w życiu, rzadko spędzał czas z rówieśnikami i jawił się jako wycofany, spokojny chłopiec. Zaledwie przybył do Hogwartu, trafił do Slytherinu. Bardzo wiele czasu spędzał w bibliotece, skutecznie zaniedbując rozwój relacji z rówieśnikami. Nauczycielom uparcie głoszącym teorie pomylonych magów na szczęście nie udało się zrazić go do magii. Miał tylko dwóch przyjaciół, których poznał, kierując się intuicją, i nie zawiódł się. W ulubionych dziedzinach znacznie przewyższał osiągnięciami innych uczniów. Jego wielkie obeznanie w magii mogły potwierdzić chociażby stypendia i nominacje do nagród za świetne wyniki w zaklęciach, transmutacji i obronie przed czarną magią. W Hogwarcie znalazł się w wielu złych sytuacjach. Dowiedział się, że chciał spotkać się z nim przestępca zamordowany później przez ministerstwo. Z biegiem niefortunnych zdarzeń nasilała się jego niechęć do czarnej magii, by wkrótce zaatakować go w najbardziej plugawej postaci.

Nie pozostawiał planów na przyszłość na ostatnią chwilę i już na siódmym roku zaliczał praktyki z ministerstwa, w których kierował się ku zawodowi amnezjatora. Już dzień po ostatniej uroczystości zakończenia roku szkolnego w Hogwarcie formalnie pracował w Kwaterze Głównej Amnezjatorów. Później dokształcał się w Brytyjskim Uniwersytecie Magicznym w stronę zaklęć, transmutacji i magizoologii. W grudniu 2054 w tajemniczych okolicznościach zawarł ślub z Avallą Jallywall, 19-latką, która niedawno ukończyła Durmstrang. Co niebywale rzadko się zdarza wśród mężczyzn, przejął po niej nazwisko. Niedługo potem znużony życiem szarego obywatela wysłał podanie na profesora transmutacji do dyrekcji Hogwartu. Po wyrazie zaufania ze strony kluczowych osób powrócił do zamku, by móc dzielić się z uczniami wiedzą.

W wieku 21 lat został dyrektorem Departamentu Przestrzegania Prawa Czarodziejów, a także tymczasowym szefem Biura Aurorów.

RODZINA
† Relay Mulholland
Cassandra ??? - matka
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]

WYNIKI OWUTEMÓW
Zaklęcia i uroki - wybitny
Transmutacja - wybitny
Obrona przed czarną magią - wybitny
Opieka nad magicznymi stworzeniami - wybitny
Historia magii - powyżej oczekiwań
Mugoloznawstwo - zadowalający
Zielarstwo - zadowalający
Astronomia - powyżej oczekiwań


RELACJE
Ernie White - przyjaciel, gdzieś zaginął.
Danny White - świetny kolega z pracy, od dawna go zna, dużo się od niego nauczył.
Acaelus Jallywall - szwagier, który od pierwszego spojrzenia kojarzył mu się z Kyle'em. Obserwuje go jako nauczyciel i dostrzega w nim podobny potencjał, jaki miał jego dawny przyjaciel.

CIEKAWOSTKI
- Ma wieloletnią praktykę w modyfikowaniu pamięci jako amnezjator.
- Jest synem osoby uznawanej w kulcie Amala za proroka. Nie przejawiał dotąd jednak publicznie żadnej znaczącej aktywności w celu odbudowania Kościoła.
- Bardzo interesuje się różdżkarstwem. Tworzy kolekcję różdżek, na temat których wszelkie informacje spisuje, by nie zginęły w odmętach jego pamięci.
- Świetnie wykształcił sobie oburęczność. Do czarowania używa zarówno prawej, jak i lewej ręki.
- Specyfikacja głównej różdżki Erasta: sosna z domieszką drewna vitae, włos z ogona testrala, 8 cali, sztywna, gładko wyrzeźbiona.
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
Offline
Mapi
Tak, to ten Husky!


Pracownik Hogwartu

Posty: 224
Tematy: 24
Sty 2016
182
Slytherin
#2
Cudowne! ;-; Perfekcyjne!
Wof?
Offline
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 588
Tematy: 19
Mar 2015
224
Hufflepuff
#3
W ostatniej aktywności widziałem wiele razy twój szkic i oczekiwałem czegoś ogromnego. Trochę się zawiodłem jednakże jeżeli miałbym ocenić tylko kartę postaci to jest ona bardzo dobra i przejrzysta. Nie ma niedociągnięć i przyjemnie się to czyta. JEST DOBRZE!
[Obrazek: ZMyt8HP.jpg]
Niedostępny
Adrian
Nauczyciel


Pracownik Hogwartu

Posty: 243
Tematy: 19
Maj 2015
185
Ravenclaw
#4
Słodki dzidziuś Heart
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. KennedySkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.