Witaj!

[RIP] Caroline Stronghold
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#1
Heart 
POŻEGNANIE POSTACI
"Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, czy niebo istnieje naprawdę. Być może nie miałam na to czasu, w końcu matką zostałam w bardzo młodym wieku. Przed tym co zrobiłam, nie byłam nawet świadoma tego, czy śmierć boli, jak długo to trwa i... czy warto? Raczej nie, bo zwykle mówi się, że dopuszczają się tego słabe osoby, które nie mają siły na więcej. Ja, choć próbowałam walczyć, to wielokrotnie się poddawałam, aż w końcu doszło do momentu, w którym zrozumiałam, że pora złożyć broń. To nie trwało długo, nie było to przyjemne ani męczące. W sumie byłam już tak wykończona, że nawet nie poczułam jak ubywało ze mnie życie. Początek był najgorszy. Moment, w którym samochód uderza o taflę wody, staje się jedynie efektem startowym, bo po krótkiej chwili przeszło to w przyjemność. Z każdą chwilą zaczęłam rozumieć, że to już koniec. Pora na napisy końcowe, podobnie jak w filmie. Nie potrafię określić, czy to co zrobiłam, było mądre. Teraz jest mi o wiele lepiej, ale jestem świadoma tego, że po ziemi nadal stąpają osoby, które, choć otrzymywały ode mnie mało miłości, to nadal mnie kochają. Jedni zapamiętają mnie jako kontrowersyjną piosenkarkę, jedni jako potwora bez uczuć, ale wśród nich znajdą się również tacy, którzy zapłaczą nad mym grobem. Umarłam z uśmiechem na twarzy, tylko dlatego, że miałam was... Dziękuję."

[Obrazek: JLCgPHv.png]
Wiek Caroline
31 lat

Czystość krwi
Czarownica Czystej Krwi

Miejsce urodzenia:
Szpital Św. Munga w Londynie

Posada, którą zajmuje postać
---

Aktualne miejsce zamieszkania
Nieznane

[Obrazek: tumblr_o4nfeqz6vo1r1u4jbo4_r1_250.gif] [Obrazek: tumblr_o4nfeqz6vo1r1u4jbo2_r1_250.gif]

Opis wyglądu postaci
Cara jest średniego wzrostu blondynką, wzbudzającą sympatię samym wyglądem. Ma niebieskie oczy w odcieniu czystego nieba, widać w nich iskierki radości, i pewnego rodzaju "mądrość", jednak spostrzegawcza osoba dostrzeże również w nich jej historie, która mówi, że dużo przeżyła. Włosy dziewczyny sięgają do pasa, zazwyczaj zostawia je rozpuszczone, jak wiadomo bardzo o nie dba, przez co są gęste, zdrowe i odbijają promienie słoneczne. Patrząc na Carę można również zauważyć małe malinowe usta, które są rozciągnięte w uśmiechu lub ściśnięte w wąską kreskę, w zależności od jej humoru. Zazwyczaj chodzi modnie ubrana, widząc ją można powiedzieć, iż ma nienaganny styl. Piękne szaty, urocze sukienki i zawsze wyprasowane koszule, sprawiają, że każdy zastanawia się gdzie można zakupić takie odzienie zwierzchnie.

Cechy charakteru postaci
Cara przez większość czasu chodzi uśmiechnięta od ucha do ucha, aczkolwiek jej nastrój jest zmienny jak pogoda na morzu. W pewnym momencie patrzymy na spokojną dziewczynę, która skoczyłaby za przyjaciółmi w ogień, w kolejnym zaś jej oczy ciskają gromy, a spojrzenie jest w stanie zabić.  Zazwyczaj chodzi z wysoko uniesioną głową, jest dumna jak paw i pewna siebie, jednak odwagi pozazdrościłby sam Godryk Gryffindor! Dziewczyna od zawsze lubiła wzbogacać się o co nowsze informacje, jej pracowitość później była bowiem doceniana, wszystko oddawane w wyznaczonym terminie, a sama robota wykonana bardzo dobrze. Cara lubi śpiewać, jej głos jest czysty i uspokajający, jednym słowem ująć by można, iż piękny. Walki słowne weszły u niej w normę, gdyż woli stanąć w obronie swoich bliskich niż później mieć wyrzuty sumienia.  Nie lubi się powtarzać, więc każdy kto ją zna słucha jej uważnie, aby nie wywołać u niej sarkastycznych odpowiedzi, które zwykle biorą na poważnie, po czym żałują, że nie wyczuwają jej tonu. Z biegiem wieku Cara stała się również osobą, która lubi pokazać pazury.

[Obrazek: tumblr_o4nfeqz6vo1r1u4jbo1_r2_250.gif] [Obrazek: tumblr_o4nfeqz6vo1r1u4jbo3_r2_250.gif]

Historia postaci
Caroline, znana wszystkim jako Cara urodziła się w czystokrwistej rodzinie i miała wesołe dzieciństwo, jednak ta wpajała jej zasady czystości krwi, dziewczynka nie była w stanie tego pojąć, uważała, że to głupie. Któregoś dnia do dworu przyjechał jej wujek, chciałaby przytoczyć tu jego imię, jednak nie była w stanie go odtworzyć z wspomnień. Bardzo go lubiła, gdyż tak jak ona, nie wyznawał on podziału ze względu na pochodzenie. Tego wieczoru jej rodzice postanowili wyruszyć na pewien bankiet, Cara wiedziała tylko tyle, że wrócą bardzo późno i ma zostać z wujkiem. Resztę dnia spędziła na wysłuchiwaniu historii krewnego o wielkich czarodziejach i ich odkryciach. Następnego dnia obudziła się szczęśliwa, wchodząc do kuchni nie zauważyła rodziców, a kobietę z sierocińca. Dziewczynka miała wtedy 8 lat, dowiedziała się o śmierci rodziców, jednak nikt jej nie wytłumaczył w jaki sposób zginęli, mówiono jej tylko, że to był wypadek. W ten sposób mury sierocińca zyskały nową osobę, ale nie na długo. Po kilkunastu dniach do domu dziecka przybyła Skye Wright, oczarowana Carą postanowiła ją adpotować. Jak się dowiedziała, jej nowa matka jest aktualnie samotna, dziewczynka z radością przyjęła, że może wyjść z przytułku. Po pewnym czasie Pani Skye wyszła za mąż za Crevana Lavenhart'a. Zaczęli oni cudowne życie w River Heights. Cara często zabierała księgi z rodzinnej biblioteki, szczególnie zaciekawiły ją te, które opowiadały o magicznych roślinach, zaklęciach i urokach oraz transmutacji. W następnych latach te przedmioty stały się jej ulubionymi w szkole magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. Na balu z okazji święta miłości udało jej się zaśpiewać. Po tej nocy wiedziała kim będzie chciała być w przyszłości. Przez jakiś czas Cara dostawała mocnych ataków złości, które trudno było opanować. W czasie kolejnego roku szkolnego musiała wyjechać do Ameryki. Udało jej się również zwiedzić Mount Greylock i Szkołę Magii i Czarodziejstwa Ilvermorny. Po powrocie do Hogwartu otrzymała stanowisko prefekta i starała ułożyć sobie wszystko jak dawniej. Czas leciał, a Cara robiła się coraz starsza. Starsza to w jej przypadku nie znaczy dojrzała, ponieważ zaczęła lekceważyć obowiązki i robić się coraz bardziej nieznośna. Po pewnym czasie zaczęła dostrzegać problemy swoich rodziców, i zrozumiała, że to może być koniec ich małżeństwa. Dziewczyna była zdruzgotana tymi wydarzeniami i obarczyła winą swoją matkę. Wszystko z czasem zaczęło się poprawiać. Małżeństwo Crevana i Skye wróciło do normy, a Cara zdała owutemy z bardzo wysokimi wynikami. Po zakończeniu Hogwartu wróciła do swojego mieszkania w Londynie, gdzie spokojnie mogła komponować muzykę. Jakiś czas później postanowiła wyjechać do Paryża, gdzie poznała miłego mężczyznę, który jak się okazało również był muzykiem. Po całym roku w stolicy miłości w Carze pojawiła się chęć powrotu do Wielkiej Brytanii. Los sprawił, że para rozstała się, a Cara powróciła do Londynu i podjęła prace w Szpitalu Świętego Munga. Nareszcie doszło do momentu, którego Cara oczekiwała już od bardzo dawna. Kobieta wyszła za mąż za swoją szkolną miłość - Lavlieta Gingerblade'a. Krótko po świetnej zabawie na weselu i poznaniu rodziny Lavlieta, zamieszkała z nim na pięknej, dużej wyspie w Kornwalii. Wkrótce doczekała się również synka, którego nazwała Perseus. W tym momencie można było już uznać, że Cara dojrzała już do roli żony i matki. Niestety - związek z Lavlietem okazał się błędem, a Cara postanowiła zakończyć małżeństwo kiedy ten po prostu wyjechał. Długo starała się pozbierać, ale po jakimś roku poznała Ethana, którego pokochała. Po długich spotkaniach, miło spędzonych dniach i wspólnej zabawie postanowili się pobrać. Żyli razem ze swoimi dziećmi w rezydencji, która mieści się w Wiltshire. Nie trwało to jednak długo, ponieważ Cara rozpłynęła się w powietrzu.

Ciekawostki
➼ Bardzo ładnie śpiewa. W dzieciństwie stała się znana jako piosenkarka.
➼ Często się denerwuje, nie ma humoru i obraża się na innych bez żadnego powodu.
 Posiadała kotkę Minerwe, którą dostała od taty. Bardzo lubiła tego kota.
Na szóstym roku otrzymała odznakę prefekta.
Udało jej się zaśpiewać na Mistrzostwach Świata w Quidditchu
➼  Ukończyła Hogwart z bardzo dobrymi wynikami.
Jej najpopularniejsze utwory to "The Blind Pig" i "Psidwak Byle Jaki".
Pracowała jako Uzdrowiciel, ale odeszła, ponieważ praca nie sprawiała jej żadnej przyjemności.
Posiadała hodowle abraksanów.
Miała piątkę dzieci. Perseus Gingerblade (ojciec Lavliet Gingerblade) oraz Cassiopeie, Phineasa, Ophiuchusa i Andromede Stronghold (ojciec Ethan Stronghold)
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#2
Repka bo doradzałem imię
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#3
slicznie piszesz?? buziaki
Martin
Azkaban




Posty: 34
Tematy: 4
Wrz 2016
Slytherin

#4
Piękne KP, repka leci ;P
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#5
@Dodano utwardzaną glinę

lick
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#6
Bardzo ładna karta!
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#7
Ten wątek jest śliczny Heart
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#8
@Aktualizacja
-Różdżka Big Grin

[Obrazek: fLcfy3o.jpg]
Rinocerotis
Czarodziej




Posty: 97
Tematy: 10
Sty 2017
72
Ravenclaw
#9
Nie pasuje mi to zdjęcie jakoś do opisanego wyglądu.
No, ale rozumiem, że na zdjęciu to tylko zbliżony wygląd postaci.
Ogółem to spoko.
anotherdolly
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 3
Mar 2017
31
Ravenclaw
#10
Śliczna karta! Aktualizacja z różdżką - cudo, repka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.