Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Dylek
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Filip Dalewski
Miejsce urodzenia: Bristol Anglia
Status krwi: 50 % 
Cechy charakteru: Jestem miły koleżeński oraz szybko uczę się na błędach. Lubię pomagać innym oraz słabszym. Nigdy nie naśmiewam się z biednych oraz chorych. Jestem po prostu sobą.
Wygląd postaci: Mam krótkie blond włosy, niebieskie oczy oraz trądzik na twarzy ponieważ dojrzewam. Jestem nie za wysokim albo za niskim chłopcem. Mój styl ubierania jest  taki że chodzę w tym czym jest mi wygodnie. Najczęściej są to bluzy Z kapturem oraz dresy. Nie lubię chodzić w dżinsach ale jak są one potrzebne to założę.
 Historia postaci: Urodziłem się 13 listopada. Od małego interesowałem się magią ponieważ moja mama pochodziła z rodziny czarodzieji a tata z rodziny mugolskiej. Najczęściej na bale w przedszkolu przebierałem się za czarodzieja bądź maga. Magia we mnie odkryła się gdy miałem 9 lat gdy razem z moim przyjacielem próbowaliśmy przesunąć głaz wtedy przypomniałem sobie to o czym opowiadała mi mama i postanowiłem to wykorzystać. Pomyślałem że przesunę ten głaz w lewo i udało mi się. W moje 11 urodziny dostałem list od rodziców. To nie był zwykły list tylko list z Hogwartu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Obejrzałem filmik na yt

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Podanie Zaakceptowane

Tiara zdecydowała. Trafiłeś do...

Aby otrzymać rangę zgłoś się na /helpop podając link do podania!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.