Witaj!

[Dor] Ulrich Jallywall
Ulrich08
Azkaban




Posty: 66
Tematy: 9
Cze 2015
Slytherin

#1
Star 
[Obrazek: 5pXbZ3h.png]

Ulrich Jallywall jest mężczyzną, który przyszedł na świat 17 lipca 2041 roku w stolicy Szkocji - Edynburgu. Jest czarodziejem czystej krwi pochodzenia brytyjskiego. Na pierwszym roku jego edukacji w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie tiara przydziału umieściła go w Slytherinie. Aktualnie jest bezrobotny i zamieszkuje wraz z najbliższymi sobie osobami domek w Ottery.

[Obrazek: pykG9np.png]
[Obrazek: aePckfr.png]

Posiadam bardzo wysportowaną sylwetkę, którą uformowałem już we wczesnym dzieciństwie, ćwicząc mugolskie sztuki walki, które bardzo mnie pasjonowały. Jestem średniego wzrostu... nie należę do najwyższych osób, ale do najniższych też nie. Posiadam dosyć jasną karnację skóry. Wiele ludzi twierdzi, iż jestem zbyt blady, lecz zbytnio się tym nie przejmuję, bo według mnie jest spowodowane obsesją ludzi na punkcie opalenizny. Wszyscy leżeliby tylko na słońcu i nic nie robili... coś nie do zniesienia. Ale wracając... jest brunetem o brązowych oczach, które dodają mi dużo uroku. Chociaż co raz częściej wolę ukazywać się światu w nowym kolorku włosów, gdyż o wiele lepiej odzwierciedla on moje wnętrze. Na twarzy nie posiadam żadnych pieprzyków, ani piegów, czego nie odziedziczyłem po swoich rodzicach.

[Obrazek: 5IEkw7q.png]

Jestem dosyć zamkniętą w sobie osobą. Czuję się nieswojo, gdy muszę przebywać dłuższy czas w większym tłumie. Najlepiej czuję się będąc samemu lub w towarzystwie najbliższych mi osób. Jestem również ambitny i łatwo przychodzi mi nauka wielu rzeczy. W wolnym czasie lubię gdzieś posiedzieć albo spacerować i rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi. Jestem osobą tolerancyjną. Szanuję każdego człowieka, dopóki ten człowiek szanuje mnie. W przeciwnym razie umiem nieźle zajść za skórę. Zazwyczaj wolę pracować solo, niż wykonywać zadania w grupie, ponieważ trudno jest mi się w niej odnaleźć... natomiast jeśli muszę już w niej pracować to kocham być liderem! Jestem bardzo sprytny i łatwo przychodzi mi zaradzanie różnego typu problemom. Po uszkodzeniu części mózgu stałem się bardziej agresywny, wściekam się o byle co oraz miewam wahania nastroju. Nie potrafię się już koncentrować tak bardzo jak wcześniej, co jeszcze bardziej mnie denerwuje i pobudza agresję.

[Obrazek: pykG9np.png]
[Obrazek: P1UYP58.jpg]
[Obrazek: pykG9np.png]
[Obrazek: szizDgA.png]


[Obrazek: pykG9np.png]
[Obrazek: HKiCDYH.png]

Biologiczna:

- R.I.P. William Stern - ojciec
- R.I.P. Elisabeth Stern - matka

Zastępcza:

- R.I.P. Magdalina Jallywall - prababcia
- R.I.P. Kyle Jallywall - pradziadek
- R.I.P. Samantha Jallywall - babcia
- R.I.P. Alexander Jallywall - dziadek
- R.I.P. Sharley Jallywall - daleka ciocia
- R.I.P. Ammaril Jallywall - daleki wujek
- R.I.P. Lograin Thorne - daleki wujek
- R.I.P. Rose Jallywall - ciocia
- R.I.P. James Jallywall - wujek
- R.I.P. Emma Jallywall - ciocia
- R.I.P. Martin Jallywall - wujek
- Melanie Jallywall - ciocia
- Edward Jallywall - wujek
- Rocsane Jallywall - matka
- Gabriel Jallywall - ojciec
- R.I.P. Léonore Thorne - daleka ciocia
- R.I.P. Valentinush Thorne - daleki wujek
- R.I.P. Luna Thorne - daleka ciocia
- R.I.P. Scorpioush Thorne - daleki wujek
- R.I.P. Jenine Thorne - daleka ciocia
Morfondiush Thorne - daleki wujek
- Mariett Vytlačil - żona kuzyna (Mariett)
- Kenny Jallywall - kuzyn
- R.I.P. Kyle Jallywall - kuzyn (Mapi)
- Lily Jallywall - kuzynka (Sheeran)
- R.I.P. Scarlett Jallywall - kuzynka (Paulaa)
- R.I.P. Dracon Jallywall - kuzyn (LeniwiecHere)
- R.I.P. Joziah Jallywall - kuzyn (Tworek)
- Evelin Jallywall - kuzynka (Lorraine)
- Cora Jallywall - kuzynka (Zdemaskowana)
- Cindy Jallywall - kuzynka (xDemmi)
- Scott Jallywall - brat (Daniel_PL)
- William Jallywall - brat (Arax)
- R.I.P. Camile Jallywall - siostra (Oliwia1)
- Ivan Jallywall - brat (Ivann)
- John Jallywall - brat (Thorin323)
- Sophie Jallywall - siostra
- Victoria Volkodav - była żona (Wkicia)
- Nicole Jallywall - córka
- R.I.P. Nicolas Thorne - kuzyn (Grandd)
- R.I.P. Acaelus Thorne - daleki kuzyn (Mapi)
- Erast White - mąż dalekiej kuzynki (Lambdahh)
- R.I.P. Avalla Thorne - daleka kuzynka
- Xavier Vytlačil - syn kuzyna (Xahias)
- R.I.P. Aya Jallywall - córka kuzyna (muzzy102)
- R.I.P. Emily Jallywall - córka kuzyna (VersusRT)

[Obrazek: I95bpjX.png]

"Ważne, aby były ta­kie oso­by, na wi­dok których przes­ta­jesz myśleć o śmier­ci i prag­niesz żyć po to, aby widywać je częściej."

Francis Margel - przyjaciel! Wreszcie wrócił po tak długim czasie nieobecności. Widać po nim, że dużo się zmieniło przez ten czas, niekoniecznie na dobre... ale cóż można poradzić. Pomógł mi w momencie, gdy najbardziej potrzebowałem pomocy, jestem mu za to strasznie wdzięczny, jednakże znowu gdzieś się zagubił. Czy znowu zrobiłem coś nie tak? (Zbuku)
David Williams - w sumie to najlepszy przyjaciel. Można mu powiedzieć o wszystkim... prawie. Jest takim typowym ziemniaczkiem. Uwielbiam go denerwować i chyba z wzajemnością. (SirLexPLAY)
Cindy Jallywall - jedna z moich kuzynek. Bardzo ją lubię i szanuję za wiele cech charakteru. Wydaje mi się być bardzo odważna i pewna siebie. Z pewnością kiedyś będzie z niej ktoś wielki. (xDemmi)
Scott Jallywall - mój przyrodni brat. Ostatnimi czasy bardzo się na nim zawiodłem, ale mam nadzieję, że z czasem zejdzie na odpowiednią ścieżkę i poprawi swoje zachowanie. Bardzo nie chciałbym psuć z nim relacji, które póki co są jeszcze w miarę dobre. (Daniel_PL)
Evelin Jallywall - już druga z moich małych kuzyneczek. Z nią akurat czasu spędzam najmniej. Nie wiem czym jest to spowodowane... Może znaczącymi różnicami w naszym charakterze? Kto to wie... Mam tylko nadzieję, że z czasem wszystko się polepszy. (Lorraine)
Cora Jallywall - no i kolejna kuzynka. Aktualnie się nią często zajmuję, jest mi bardzo bliska. Staram się zastępować jej rodziców, którzy nie spędzają z nią wystarczająco czasu. Ma bardzo intrygujący charakter, co sprawia, że nie mam wątpliwości, czy aby na pewno poradzi sobie w przyszłości w szkole jak i w dorosłości. (Zdemaskowana)

"Zwyczaj­ność też ma w so­bie coś niezwykłego..."

R.I.P. Acaelus Thorne - członek rodziny. Za czasów jego życia nie utrzymywaliśmy między sobą za dobrego kontaktu. Po śmierci wydaje się być... bardziej otwarty? Jestem mu wdzięczny za wsparcie, które mi okazywał w szczególnie trudnych dla mnie chwilach. Kto wie... może jeszcze się kiedyś zobaczymy? (Mapi)

"Zdjęcia to wspom­nienia, które da­ne jest nam trzy­mać w dłoniach... A wspom­nienia są jak zdjęcia, które trzy­mamy w sercu."

Lynn Dragovich - moja była dziewczyna. W sumie nie wiem czy można ją tak nazwać, ponieważ to było jedno z pierwszych dziecięcych zadurzeń. Aktualnie mam ją za znajomą, chociaż w ogóle ze sobą nie rozmawiamy. Jednak trochę mi żal tych relacji, które kiedyś były bardzo dobre. (Kya)
Victoria Volkodav - było wspaniale... tak, było. Myślałem, że mogę dzielić z nią każdą wolną chwilę, porozmawiać o wszystkim. Myślałem, że jest moim wsparciem. Jednak się myliłem... Odeszła równie szybko, co się zjawiła. Życzę jej szczęścia na nowej drodze życia, na której z pewnością znajdzie kogoś lepszego ode mnie. (Wkicia)
R.I.P. Quincy Avory - kolega z czasów szkolnych, bardzo go lubiłem. Podzielał niektóre z moich zainteresowań i łatwo było się z nim dogadać. Mogłem również na nim polegać w przypadku ważniejszych spraw. Jedynym minusem było to, iż wydawał się być trochę potrzepany. Nie zmienia to faktu, że jest mi go w pewnym stopniu brak. (Garberekk)
R.I.P. Aaron Harris - cóż można tutaj o nim powiedzieć. Był wspaniałą osobą już od początku naszej znajomości. Jest mi bardzo przykro, że to właśnie tak się to wszystko potoczyło. Co prawda trzeba myśleć optymistycznie... Może teraz znajduje się w lepszym miejscu. Przecież nic na świecie nie dzieje się bez przyczyny, prawda? (Tycjanor)

Legenda

[Obrazek: pykG9np.png]
[Obrazek: WvIoOwj.png]

- Miotła: Nimbus 2000
- Różdżka: Topola, róg jednorożca, 9 i 3/4 cala, sprężysta
Tykwa, wąs trola, 9 i 3/4 cala, sztywna
Brzoza, róg dwurożca, 8 i 1/2 cala, sztywna
- Patronus: Puma
- Bogin: W latach szkolnych była to szyszymora, lecz teraz jego forma dla większości pozostaje tajemnicą
- Zwierciadło Ain Eingarp: On sam otoczony ludźmi, którzy składają mu pokłony
- W latach szkolnych był prefektem, lecz dobrowolnie zrezygnował z tej posady z powodu natłoku innych obowiązków
- Umie bardzo dobrze latać na miotle
- Grał w drużynie Quidditch'a na pozycji ścigającego
- W przyszłości chciałby odnieść sukces zawodowy, jednakże narazie nic na to nie wskazuje
- Przeżył już w swoim życiu sześć napadów, których przyczyną, jak sam twierdzi, jest zazdrość napastników
- Pod wpływem przykrości i rozczarowań życia codziennego stworzył swoje negatywne alter ego, które powoli przejmuje nad nim kontrolę
- Na 2 lata wyjechał do Niemiec, aby przybliżyć sobie historię swoich dalszych biologicznych przodków
- Ma w niewielkim stanie uszkodzony płat czołowy mózgu, co powoduje u niego wahania nastroju, większą agresję oraz niweluje stabilność emocjonalną
- Odkąd został adoptowany zawsze nosi na swojej dłoni srebrny pierścień z wygrawerowanym uroborosem, który jest dla niego wiele wart nie tylko pod względem sentymentalnym
- Jego ulubionymi przedmiotami są: Zaklęcia i Uroki, Transmutacja oraz Eliksiry
- Nie lubi: Mugoloznawstwa i Wróżbiarstwa, ponieważ uważa je za zbędne przedmioty, które niczego nie wnoszą w przyszłe życie
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#2
Leci repka.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#3
Leci repka aeroplanem! ;-;
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#4
Usuń te czarne tło z herbów, please Tongue
Ulrich08
Azkaban




Posty: 66
Tematy: 9
Cze 2015
Slytherin

#5
Aktualizacja
- Poprawiono kilka błędów
- Poprawiono estetykę
Thorin323
Czarodziej




Posty: 23
Tematy: 4
Gru 2015
13
Hufflepuff
#6
Mega :O
Repka leci
Oliwia1
Azkaban




Posty: 58
Tematy: 9
Mar 2015
Slytherin

#7
Boże kckckc repka!!!
Ulrich08
Azkaban




Posty: 66
Tematy: 9
Cze 2015
Slytherin

#8
Aktualizacja
- Zmieniono/Dodano kilka relacji
- Dodano więcej ciekawostek
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#9
Utłukę... to jest
MARIETT
Ulrich08
Azkaban




Posty: 66
Tematy: 9
Cze 2015
Slytherin

#10
Aktualizacja
- Naprawiono zdjęcia
- Zmieniono/Dodano kilka relacji
- Dodano kilka nowych osób do rodziny



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.