Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
KajmaczeK
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Stanley Altman
Miejsce urodzenia: Londyn (Szpital Św. Munga)
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Stanley jest przyjacielski, inteligentny i uporządkowany. Jest bardzo dobrym i pilnym uczniem, aczkolwiek momentami jest leniwy. Bardzo lubi czytać książki oraz latać na miotle. Jego hobby to zwierzęta. W przyszłości chciałby zostać Magizoologiem. Zazwyczaj jest uśmiechnięty, ale łatwo zmienia nastroje. Czasami trochę się wymądrza
Wygląd postaci: 180 cm wzrostu, krótkie czarne włosy i mocno zielone oczy. Lekko spiczaste uszy. Widać, że nie głoduje, a wręcz przeciwnie Smile
Historia postaci: Urodziłem się w 2034 r. w Św. Mungu. Jestem synem Svengala Altmana i Dominique Altman. Już od małego przejawiałem zdolności magiczne: czasami przemieszczałem różne rzeczy nie dotykając ich, a jak miałem złe sny to podświadomie włączałem i wyłączałem światło w pokoju. Zawsze interesowały mnie książki; kiedyś mój tata znalazł stary podręcznik od zaklęć z 2 klasy - całego go przeczytałem i nawet udało mi się rzucić jedno zaklęcie. Miałem wtedy 5 lat. W wieku 6 lat na świat przyszła moja mała siostrzyczka, Rachel. Bardzo się cieszyłem, zawsze chciałem mieć siostrę. Jak miałem 8 lat wyjechaliśmy z rodzicami do Ameryki. Pomogłem tam w lesie młodemu Thunderbirdowi, który od tamtej pory ciągle za mną latał. Postanowiliśmy wziąć go ze sobą, i teraz proszę - u mnie w domu od 3 lat mieszka Thunderbird Frank. Z okazji 11 urodzin dostałem swoją własną sowę - piękny puchacz płci żeńskiej. Dałem jej na imię Annabeth.
Teraz jadę do Hogwartu i rozmawiam ze swoimi przyjaciółmi. Pytają mnie do jakiego domu chcę trafić. Hmm... Odpowiadam im, że chyba do Ravenclawu, ale Hufflepuff też może być...

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Kiedyś tam grałem Wink

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Podanie Wstrzymane. Popraw następujące błędy:

-Zmień nazwisko swoje i Dominique na inne. Nie można używać tych powiązanych z książką/filmem
KajmaczeK
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2016
0
#3
Zmienione
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#4
Podanie Zaakceptowane.
Tiara zdecydowała. Trafiłeś do...
Aby otrzymać rangę zgłoś się na /helpop podając link do podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.