Witaj!

Sto lat Shizuku!
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1

Anita! Skarbie Ty moje dzisiaj Twoje 16 urodzinki, już od roku jesteś legalna gratulacje i w ogóle, życzę Ci wszystkiego co najlepsze! Samych 5 z tej geodezji, żebyś mi ładnie wyceniała potem działki czy inne kije jakie Ty tam będzie robiła. Życzę Ci więcej wspaniałych przyjaciół takich jak oczywiście ja (nie jakieś kitery czy ksarkony tylko pedały) W składaniu życzeń nie jestem zbyt dobry ale życzę Ci wszystkiego co najlepsze i czego sobie zażyczysz <3 No i oczywiście super przygód na hapel, żebyś też dostała bana i poszła na terapie. Super podpalania kuchni, wybijania okien i bicia ludzi patelnią! 
Życzy Ci Twój wspaniały Przemuś <3
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#2
To i tutaj życzenia złożę.

Wszystkiego najlepszego Anita! Niech ci Tygrysek zdrowo rośnie jako zwierzątko i niech Ci nie rozrabia. Zostań najlepszą geodetką i zarabiaj masę kasy. By się twoje miasto w końcu rozwinęło tak jak to przystało bo i ja będę miał profity bo bliżej niż do Rzeszowa he he Big Grin Więcej żelkow, dużo zdrowia i tak dalej.
Assassin
Czarodziej




Posty: 232
Tematy: 14
Gru 2014
164
Ravenclaw
#3
Sto dwadzieścia lat , niech nam żyje Shizuku.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#4
Sto lat! Spełnienia marzeń Big Grin
ozzyIiggy
Częsty bywalec



Donator

Posty: 362
Tematy: 22
Lut 2015
179
#5
Wszystkiego Najlepszego!
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#6
No i co Anitka, niby tam jakieś życzonka złożyłem po północy, ale może jeszcze tutaj tak oficjalnie je napisze.


Życzę Ci byś zmądrzała i zmieniła kierunek w końcu (Zapraszam na informatykę, a nie jakieś geodezje czy cukierniki), ale póki tam jesteś to jak najlepszych ocen.

Byś nie trafiała na takich krętaczy, kłamców i cwaniaków jak Veniqui, a dzielnych i mężnych bohaterów Azeroth jak ja, Xarcon, Aviron czy Pusiek. (For the Horde!) A jak już o WoW'ie mowa to zapraszam na RAF'a ze mną!

No i również by nie szło Ci w tłuszcz, pamiętaj, że mama czuwa nad kuchnią w nocy!


Patrz jakie ładne życzenia złożyłem! Nie musisz mnie bić jak przyjadę za niecałe 2 tygodnie. :v
Julia154
Azkaban




Posty: 126
Tematy: 8
Maj 2015
Hufflepuff

#7
Życzę;
Najlepiej wyważonej patelnii,
Jakiegoś fajnego bojfrenda,
Mniej pedałów w znajomych.
Małych balkoniątek, czy tam kiterątek,
Nie wiem, co Ty tam chcesz.
Ogólnie to dożyj setki, Legalna Szesnasteczko!
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#8
Najlepszego Anitko!
Szarik
Azkaban




Posty: 46
Tematy: 5
Paż 2015
Ravenclaw

#9
Wszystkiego najlepszego.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#10
Wygodnej leżanki,
Dla haplowej koleżanki;
By w kozie miała wygodnie,
Gdy popełni jakąś zbrodnię.
Po ciszy nocnej więcej czasu,
Wstępu do zakazanego lasu;
Legalnego lotu na miotle,
Czy warzenia trucizny w kotle.
Życzy były twój profesor,
Wszelkich kar, szlabanów sponsor.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.