Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego
n1rwana
Władca smoków.




Posty: 177
Tematy: 25
Kwi 2016
145
Gryffindor
#3
Wszystko co potrzebne zawarte jest w Historii, nie wydaję mi się, żeby Tomone był, aż taką ciekawą postacią, która mogłaby się pobić, zakochać czy inne duperele.

Cytat:Proponuję jeszcze wzbogacić charakter postaci o unikatowe / wyjątkowe cechy charakteru
Nie każda postać musi być wyjątkowa, Tomone to zwykły, prosty człowiek, który chce osiągnąć coś w życiu, niż tylko praca na roli, więc jakieś przedłużanie na siłę cech charakteru jest moim zdaniem zbędne.
Cytat:Przy okazji historię też możesz trochę przedłużyć o jakieś np. sytuacje na studiach
Tak jak wcześniej wspominałem, nie wydaję mi się, by Tomone mógł coś odwalić na tyle ciekawego, by to opisywać, a  zresztą gdybym miał to zrobić, to historia byłaby dwa razy dłuższa, a jest to zbędne i mało ciekawe.
Cytat:Na PW wyślij mi jakie masz pomysły co do postaci; agrumenty dlaczego mam zaakceptować itp.
Argumenty oraz pomysły wysłane na PW. Od razu mówię, nie robię postaci pod nauczyciela, ale to jedynie coś czego postać będzie się trzymać, reszta jest niezwykle tajna i mogą wiedzieć o tym tylko poszczególne osoby, w tym Administracja RP.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Dorosłego - przez n1rwana - 08.11.2016 21:20
RE: Podanie na Dorosłego - przez Verteo - 08.11.2016 21:48
RE: Podanie na Dorosłego - przez n1rwana - 08.11.2016 23:18
RE: Podanie na Dorosłego - przez Verteo - 09.11.2016 20:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.