Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
kadewe
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2016
0
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko: Rick Wayne
Miejsce urodzenia: Londyn 
Status krwi: Półkrwi
Cechy charakteru: Spokojny, miły otwarty na nowe znajomości chłopak. Umie pracować w grupie, dobrze dogaduje się z innymi. Dobrze wychowany, szanuje pracę innych lecz czasami zdarzają mu się jakieś drobne potknięcia, mimo tego zawsze wie co zrobić w danej sytuacji. Należy również wspomnieć o zamiłowaniu do pogłębiania wiedzy praktycznej jak i teoretycznej.
Wygląd postaci: Średniego wzrostu brunet, jasnoniebieskie oczy, "na oko" 170 cm, o jasnej cerze.
Historia postaci: Ojciec był mugolem, a matka czarownicą, ukrywali przed nim ze ma umiejętnosci magiczne. Jednak pewnego dnia... hmmm zaczne to inaczej, a wiec Rick od małego uwielbiał kotki, a w szczególności te najmniejsze, które sa bezbronne. Serce mu się krajało jak cos złego sie z nimi działo. Wiec pewnego dnia ujrzał wlasnie takiego na  drodze, czym prędzej wybiegł przed dom aby go stamtąd zabrać. Widać było że kotek ma cos z łapką, nie może chodzić, nagle zza zakrętu wyjechał z dużą prędkością samochód, chłopiec wystraszył sie i machnął ręką aby zakryć oczy przed tym widokiem. Auto przejechało, kotek leżał na poboczu, nienaruszony. Wtedy rodzice nie mieli juz wyjscia i powiedzieli mu o jego niezwykłych zdolnosciach. W dniu 11 urodzin przyleciała sowa z zaproszeniem do szkoly magii, Hogwartu.                                                                                                                                                             Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Serwer polecił mi kolega

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak
Proszę o przydzielenie mnie do Hufflepuffa, gdyż znajduje sie tam mój kolega.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Podanie zaakceptowane
Hufflepuff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.