Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
rip.in.pepperoni
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Morgan Frye
Miejsce urodzenia: Anglia, Liverpool
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Odważna, szczera, sprawiedliwa, ciekawa świata, gadatliwa, ambitna, czasami arogancka, sprytna, dobra, szlachetna, optymistyczna.
Wygląd postaci: brązowe średniej długości włosy, brązowe oczy,  wzrost ok. 171 cm, jasna cera.
Historia postaci: Mój ojciec był bardzo szanowanym aurorem. Podczas jednej ze swoich podróży poznał mugolkę Elizabeth z którą się ożenił. Jego praca była bardzo niebezpieczna i wpędziła go w wielkie kłopoty.  Musiał chronić swoją żonę, gdyż Śmierciożercy obrali sobie ją za cel, jako zemstę za swoich braci. Uciekli do Liverpool i żyli tam w ukryciu. Po kilku miesiącach narodziłam się ja i moja siostra bliźniaczka Mary.  Dalsza historia jest mi nieznana. Aktualną wersją jest to, że zginęli w wypadku. Ja w to nie wierzę i mam zamiar udowodnić prawdę.
Po tym zdarzeniu trafiłyśmy do naszego dziadka czarodzieja, który bardzo dużo podróżował. Gdy miałam 7 lat w czasie wakacji otrzymałam szlaban. Byłam wtedy tak zła, że rozbiłam wszystkie szyby w oknach. W ten sposób odkryłam swoje magiczne zdolności. W wieku 11 lat przyleciała do mnie sowa z listem z Hogwartu.
~
 Na ten dzień czekałam całe lato. Wybrałam się z dziadkiem i moją siostrą na Ulicę Pokątną. Odwiedziliśmy masę sklepów zagłębiając sie w ten tajemniczy, magiczny świat…
Co mnie czeka w Hogwarcie? Czy będzie to najlepsza przygoda w moim życiu? 


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegów 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Podanie zaakceptowane
Gryffindor



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.