Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
kixrt
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Mary Frye
Miejsce urodzenia: Anglia, Liverpool
Status krwi: 50% 
Cechy charakteru: Miła, spokojna, przyjacielska, ambitna, cierpliwa, dobra, grzeczna, odważna, szczera, sprawiedliwa, lojalna.
Wygląd postaci: brązowe długie włosy, brązowe oczy, wzrost ok. 173 cm, jasna cera, piegi.
Historia postaci: Po śmierci moich rodziców wychowywał mnie mój dziadek. Był on podróżnikiem i zabierał nas w wiele ciekawych miejsc. Piszę nas, gdyż mam siostrę bliźniaczkę Morgan. W wieku 10 lat grałam z Morgan w piłkę nożną. W pewnym momencie piłka po prostu zatrzymała się w powietrzu. Było to trochę zabawne ale równocześnie straszne. Zawołałyśmy dziadka, który  ucieszył się z tej wiadomości, dlaczego? Ja jeszcze tego nie wiedziałam ale po jego długiej opowieści zrozumiałam, że mam magiczne moce. W wieku 11 lat dostałam list z Hogwartu byłam bardzo podekscytowana i jednocześnie przestraszona. Odwaga to jedna z moich głównych cech jednak w takiej sytuacji poczułam się trochę dziwnie zestresowana. Przede mną otwierają się nowe fascynujące możliwości. Niedługo potem udaliśmy się całą trójką na Ulicę Pokątną. 
Teraz czekam na peronie 9 i 3/4 na pociąg który rozpocznie moją niesamowitą przygodę już nie mogę się doczekać! 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od koleżanki

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Zaakceptowane
Gryffindor



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.