Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuje mamusi i tatusia
PrawdziwyZiela
Streamerinho

Weryfikator Podań

Tematy: 13
Mar 2015
90
Hufflepuff
Prosta sprawa. Potrzebuje znaleźć sobie rodziców gdyż no.. wujostwo chyba nie będzie mną się zajmowało przez cały czas. Moja postać to Lisa Yrell, czyli członkini dosyć dużego rodu. Yrellowie to aktywna rodzinka, która ma również powiązania z innymi rodami, głównie z White'ami poprzez Timerina oraz z Fritzami lecz są także Villersi. Po za tym moja postać ma duże powiązanie z Jallywallami więc też coś tam prawdopodobnie będzie z nimi robione Tongue. Przejdźmy do sedna sprawy.

Kim są moi rodzice?
Mamusia musi mieć na imię Dominique, zaś ojciec Morgan. Tatuś jest bratem Timerina.. W sumie to tutaj jest drzewko [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się] . Morgan miał krótki romans w młodym wieku z Dominique i przez przypadek zrobili Lise, którą jakiś czas potem oddali do jakiejś rodziny. 12 lat później została odnaleziona przez Timerina i tak w sumie powróciła do rodu. Morgan i Dominique uciekli, może się pobrali, może rozwiedli, to już zależy od was. Po za tym może spłodzili jakiegoś nowego bachora, nie wiadomo. Jak ktoś się znajdzie na to miejsce to będzie wtedy to oznaczało iż powróciliście znów do Anglii i poznajecie mnie, waszą córkę Smile

Czego wymagam?

Aktywności
Doświadczenia
Planu na grę
Musisz mnie jakoś zaintrygować

Piszesz na PW bądź skype - zielaamd
[Obrazek: bKiDzAM.png]
PrawdziwyZiela
Streamerinho

Weryfikator Podań

Mar 2015
90
Hufflepuff
@refresh
PrawdziwyZiela
Streamerinho

Weryfikator Podań

Mar 2015
90
Hufflepuff
odswiezam
hubcik99
Czarodziej

Tematy: 6
Dec 2014
85
Gryffindor
Polecam!
PrawdziwyZiela
Streamerinho

Weryfikator Podań

Mar 2015
90
Hufflepuff
JA ROWNIEZ

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.