Witaj!

Ankieta: Czy jesteś za odsunięciem Deneris z funkcji jaką pełni?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
41.86%
18 41.86%
Nie
58.14%
25 58.14%
Razem 43 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Apelacja o odwołanie Deneris z funkcji administratora RP
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#1
Wniosek o odwołanie Deneris z funkcji administratora ds. Role Play.

Z racji coraz większego oddalania się od fabuły napisanej przez J.K Rowling w książce na której serwer jest oparty, wnioskuję o odsunięcie administratorki Deneris z funkcji którą pełni, ze względu na poniższe argumenty: 

• Brak wiedzy na temat fabuły, podstaw związanych z całą serią Harry Potter, przykład: zgoda na nieudaną animagie, tj. Węch, słuch, wzrok oraz wilcza siła dla gracza Beta. Jest to niemożliwe, ponieważ człowiek ma całkowicie inne narządy i nie są kompatybilne ze zwierzęcymi to tak jakby ktoś odciął sobie nos i przyszył psi, nie uzyska psiego węchu.
• Kolejny argument który wyciągnę przeciw Deneris to brak wiedzy do którego sama sie przyznaje, na pytanie o bezróżdżkową magię dostałem odpowiedź „zapytaj Eryka, ja się nie znam”.
• Słaby poziom role play, akcje typu *wstaje i wychodzi*, *tanczy na środku* - taki poziom nie przystoi osobie z taka rangą.
• Nie pozwala na rozwój fabuły serwerowej w dobra stronę, ze względu na to, że Eryk musi wykonywać za nią robotę, a ponadto uczyć ją podstaw
• Wydaje zgody mimo sprzeciwu Eryka, podobnie było z w.w animagią, wydała coś sprzecznego z fabułą i w dodatku coś co miał prawo wydać tylko Eryk. Sytuacja była podobna podczas wydawania zgody na zaklęcia autorskie niektórych osób.

Powyższe argumenty moim zdaniem wskazują jednoznacznie na odwołanie Deneris z funkcji jaką pełni. 

(Wątek nie ma na celu nikogo urazić, chcę dobra serwera i fabuły jaką tworzymy wspólnie, zaszło to wszystko niestety za daleko i moim skromnym zdaniem nie przypomina to już Harry'ego Pottera.)
Silexan
Mugol


 
#2
Zgodzę się może z pkt 3. Ale mi tam pasuje jako ARP, przynajmniej nie jest stronnicza, jak to bywało z innymi administratorami.
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#3
Osobiście nie spotkałem się z jakimś sprzecznym z regulaminem zachowaniem, a więc nie miałbym podstaw do oskarżania @Deneris o takie występki, ale chętnie poczytam co mówią inni na ten temat.
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#4
Ten uczuć gdy wypowiada sie były admin, którego zdaniem można podszywać sie pod wampira przez metamorfomagie, KTÓRA POWINNA WPŁYWAĆ TYLKO NA TWARZ UŻYTKOWNIKA (NIE TRZYMAĆ SIĘ fabuły. Moja postać to moge, innych moge sie czepiać)

Nie będę tu wypominać spraw, iż nieudana animagia istnieje od dawna, bodajże pierwszym był Asacron, który posiadał postać półnietoperza z skrzydłami. (Takie info do mnie doszło, nie wiem czy potwierdzone). Czepianie sie o coś co posiada STRASZNIE DUŻO minusów jest tak bardzo adekwatne... Posiadam dokładnie 3 plusy i 10 minusów przy tym, ostatecznie jedynie obniżając umiejętności swej postaci. Jednak to tak... Słuch, który równie dobrze można zboostować uszami dalekiego zasięgu, a węch melosensem to takie ROZWALANIE servera, że powinni mnie spalić na stosie.

Co do zaklęć autorskich wypowiadałem sie na sb.

//Trochę mniej przekleństw proszę, 10% warna ~ReTTy
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#5
Bo jakie problemy może widzieć osoba, która dostała od admina zgodę na kilka postaci w ciągu miesiąca.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#6
Ja słyszałem, ze odszedłeś z serwera, a jednak. Podszywanie się pod wampira, zmieniłem jako metamorfomag uzębienie postaci i jej oczy + kolor włosów, no i żeby nie bylo, ze oczu metamorfomag nie może zmieniać - 1,5 roku temu z mumia ustaliliśmy, że jest to możliwe Smile
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#7
@Jason uważam, że ta uwaga była zbędna, @Avian nie wspomniał o kilku postaciach w krótkim czasie, a dodam jeszcze, że miałem dopiero 2 postacie, w tym jedna została porzucona, a drugą kreuję od 4 miesięcy i nie mam planów na jej archiwizację.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
kruci hegot co tutaj sie odjaniepawla

//Obraza uczuć religijnych +30%
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#9
Odszedłem, ale daje mi to wcią możliwość wypowiadania sie.

"no i żeby nie bylo, ze oczu metamorfomag nie może zmieniać - 1,5 roku temu z mumia ustaliliśmy, że jest to możliwe"

"Jest stronnicza"

Chodzi ci o to kiedy byłeś administratorem RP z Mumią? NIE WIERZE XD
BreathingSkate
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 10
Mar 2015
18
#10
Podpisuję się pod Apelacją, Avian ma rację.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.