Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Maxxy
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Max Murphy
Miejsce urodzenia: Londyn, Szpital św. Munga
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Jestem inteligentnym chłopcem, który do wszystkiego podchodzi z ogromnym entuzjazmem i dystansem. Dla osób, których nie lubię potrafię być złośliwy i niemiły. Lojalność wobec przyjaciół i bliskich mi osób to podstawa. Jestem bardzo uczulony na punkcie wyzwisk i przemocy. Bardzo szybko zawieram nowe znajomości, bo mam poczucie humoru i ludzie zwykle mnie lubią.
Wygląd postaci: Mam brązowe włosy, często ułożone do góry na żelu, a niebieskie oczy idealnie z nimi kontrastują. Jestem dość wysoki jak na swój wiek, mam 160 centymetrów wzrostu. Jestem chłopcem, lubiącym chodzić w T-shirt'ach i rurkach. Preferuję natomiast wysokie trampki, głównie Converse. Mam ładne i zadbane paznokcie.
Historia postaci: Gdy przyszedłem na świat, moi rodzice byli po rozwodzie. Ojciec regularnie przysyłał mojej matce alimenty, przez co żyłem jak w luksusie. Niczego mi nie brakowało. Życie mijało mi spokojnie, dopóki nie skończyłem piątego roku życia. Wtedy wszystko zaczęło wydawać mi się dziwne, a w okolicy mnie zawsze działo się coś nadzwyczajnego. Książki latały, a moja matka z ojczymem, gdy rozmawiali, czasem padało słowo ‘mugol’, albo ‘magia’. Jednak w tamtym wieku myślałem, że chodzi im o bajki, byłem mały. Jak skończyłem osiem lat, matka wszystko mi wyjaśniła. Mówiła, że jestem czarodziejem i najprawdopodobniej trafię do Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Na początku nie uwierzyłem, ale później pojąłem w czym rzecz. Moje zdolności magiczne ukazały się dopiero w wieku dziewięciu lat, gdy wkurzyłem się na mojego kuzyna, który po chwili dostał w głowę latającą książką. Gdy skończyłem jedenaście lat, przyleciała do mnie sowa z listem, w którym informowali mnie, że dostałem się do Hogwartu. Następnego dnia, wraz z matką i ojczymem, który również okazał się czarodziejem, udałem się na Pokątną, gdzie kupiliśmy potrzebne podręczniki, szaty, kociołek i co najważniejsze- różdżkę.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z internetu

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Jak najbardziej

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Ravenclaw.
[Obrazek: 52387f2bbc1c3cd86398513871785307.gif]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.