Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Archwizacja] Karta Postaci [Aron Samuel Dragovich]
Nicodem
Władca smoków.Posty: 74
Tematy: 9
Kwi 2016
54
#1
[Obrazek: 13dCNJl.png]
[Obrazek: MD2xjLE.png]


[Obrazek: JCMYljv.png]
Aron jest osobą dość wysoką, posiada smukła oraz zgrabną sylwetkę.Włosy posiada koloru ciemnego brązu, pomieszanego z blondem. Nigdy nie lubił ich układać, może czasami zarzucał je na bok. Posiada on oczy koloru niebieskiego, które wyglądają jak małe diamenciki, jego zdaniem są urocze. Cerę ma bladą, a sam często się rumieni. Nosek posiada bardzo mały, który dodaje mu uroku i wdzięku. Jego usta nie są różowe, lecz blade, jak reszta jego cery. Chłopak posiada dość długą szyją, przez którą nie posiada drugiego podbródka. Jego rysy twarzy są mało wyraziste, więc wygląda naprawdę młodo. Aron uwielbia ubierać się w różnego rodzaju bluzy i inne stroje, który zakrywałyby większość jego ciała. Od zawsze interesował się modą, więc zawsze jest 'na czasie' z takimi rzeczami. Szczególnie do gustu przypadła mu moda czarodzieji. Spodnie? Często z dziurami, lub zwykłe jeansy. Butów posiada mało, bo uważa, że to tylko dodatek do outfitu, który nie musi być przepiękny.  Też dość często ubiera się w szaty od Gladraga.
[Obrazek: MD2xjLE.png]
[Obrazek: v5BC5Wj.png]
Aron jest osobą spokojną oraz stonowaną. Nie lubi się wdawać w bójki, ale to nie oznacza, że będzie uspokajał inne osoby. Często podsyca ogień. Jest typowym dominatorem, lubi gnębić innych i naśmiewać się z nich, chociaż z wiekiem zdarza mu się to coraz rzadziej, ale jednak. Od zawsze interesował się smokami i miał do nich pewnego rodzaju smykałkę. W przyszłości ma zamiar być pracownikiem rezerwatu bądź sam założyć swój. Pasję również przywiązuję do Różdżkarstwa, Run, Numerologii oraz Magizoologii. Nie jest przeciwnikiem szlam, ale nie chciałby się z jakąś zadawać w Hogwarcie. Aron nienawidzi wampirów oraz wilkołaków i innych mieszańców. Za to uwielbia demony, mityczne stworzenia i pogańskie bóstwa. Nie potrafi pomagać, jest w nim coś, co sprawia, że chce komuś zniszczyć/uprzykrzyć życie. Nie lubi się zbytnio uczyć, lecz przychodzi mu to z łatwością. Nigdy nie był pracowity, ale jak postawił sobie cel, to musiał do niego dojść, nie ważne co było przeszkodą. Dodam na koniec, że nienawidzi optymistów i osób, które są cwaniakowate.

[Obrazek: MD2xjLE.png]

[Obrazek: YE7uApq.png]

[Obrazek: fade-spinner.gif]


[Obrazek: MD2xjLE.png]
[Obrazek: EUVdVac.png]
-Predrag Dragovich, †
-Katarina Dragovich-Nott, †
-Brian Vermonth Dragovich,
-Pearl Dragovich-Snow, 
-Avery Snow-Dragovich, 
-Meredith Snow-Dragovich, 
-Alaric Dragovich, †
-Justin Dragovich, †
-Isabelle Dragovich, †
-Fabian Dragovich, 
-Katniss Dragovich-Skeet, †
-Nathaniel Dragovich,
-Elenore Dragovich, 
-Lillianne Dragovich, 
-Svetlana Dragovich, 
-Awramij Dragovich, 
-Jurij Dragomir, 
-Wladislav Dragomir, 
-Boshkova Dragovich, †
-Isaac Dragovich

[Obrazek: FzJoo90.png]
[Obrazek: fade-spinner.gif]

[Obrazek: MD2xjLE.png]
[Obrazek: Kl9HDc6.png]
Posiada trypofobię oraz demofobię.
Posiada mały słoik, w którym trzyma ślimaka o nazwie Jorki.
●Ma zamiar w przyszłości zrobić horkruksa.
●Jego boginem jest kelpia,
Różdżka:
Pióro feniksa, jodła, 11,5 cala, dość sztywna.
Pióro feniksa
 - jest to najrzadszy rodzaj. Do stworzenia różdżki pozyskuje się pióro feniksa. Różdżki te wykazują dużo własnej inicjatywy i czasem działają z własnej woli. Są to różdżki najtrudniejsze do oswojenia i personalizacji, a dopasowanie do odpowiedniego czarodzieja nie jest łatwe. Są lojalne wobec swoich właścicieli, ale na tę lojalność czarodziej musi sobie zapracować.
Jodła – różdżka wykonana z jodły jest bardzo silna w rękach swojego prawowitego właściciela, ale traci moc niemal całkowicie przekazana innemu czarodziejowi. Najbardziej odpowiednie dla czarodziejów skupionych i o silnej woli. Różdżki te są znakomite do transmutacji.
Gdy się denerwuje, swędzi go nos.
Od jakiegoś czasu posiada kości, które decydują za niego, jakie będzie mieć zdanie, co zrobi itp.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się][Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
Podpis Arona Dragovicha:
[Obrazek: 2FeUtSg.png]

[Obrazek: b13.gif]
BellaLavrence
SPINNEREM KRECE PO TO MAM RECEPosty: 301
Tematy: 15
Gru 2014
117
Slytherin
#2
Niezbyt ciekawa karta postaci
[Obrazek: 9jRjd2b.gif]
Nicodem
Władca smoków.Posty: 74
Tematy: 9
Kwi 2016
54
#3
Już postaci nie ma.
[Obrazek: b13.gif]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.