Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Podanie na Dorosłego
Kam Janno
CzarodziejPosty: 8
Tematy: 3
Paż 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Kam Janno
Data i miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga 02.05.1999 r.
Status krwi: 50%
Historia postaci: Kam od pierwszego roku w Hogwarcie brał się ostro do nauki magii , latania na miotle, eliksirów, itp. Był przydzielony do domu Ravenclaw. Często miał problem ze Slytherinem bo go dręczyli z powodu że nie jest pełno krwistym czarodziejem . Jego ojciec odszedł od matki i niego jak miał 2 miesiące nie wiadomo co się z nim stało . był w drużynie Quidditch'a jako szukający , gdy na jego pierwszym meczu złapał złoty znicz tłuczek uderzył go w głowę od tyłu obudził się za tydzień. Przy następnym meczu zlapał złoty znicz bardzo wysoko nad ziemia ,ale ktoś użył magi i jego miotła pękła zaczął spadać w dól uratował go zawodnik z drużyny. Często miał wypadki spowodowane przez ślizgonów. Był bardzo pracowity ponieważ chciał zostać aurorem. W trzeciej klasie spalił całą klasę przypadkiem ponieważ uczeń który siedział obok uderzył go różdżką kiedy wypowiadał zaklęcie . W piątej klasie poraz pierwszy zmienił się w białego psa i nie mogł się odmienić dopiero po jednym dniu nauczyciel Transmutacji jemu w tym pomógł. kiedyś przez przypadek udało się jemu znaleść przejście do ministerstwa magii  . Gdy leciała na miotle na stadion Quidditcha to zachaczył strojem o rzeźbę na dachu Hogwartu i musiał użyć zaklęcia accio by przywołać miotłę i zdążyć na mecz . Szóstą klasę przesiedział w bibliotece ucząc się nowych zaklęć. Siódma klasa znalazł przypadkowo pokój życzeń w którym uczył się obrony przed czarną magią, latania na miotle oraz nowych trików, i eliksirów, znajdował tam również fajne drobiazgi które pomagały mu w nauce magii . Gdy zdał szkołę zaczoł szukać własnego domu na Ottery St. Catchpole wkońcu znalazł idealny dla siebie więc go kupił oraz się do niego przeprowadził. Nadal myślał o Hogwarcie i tym co tam przeżył lecz musiał jeszcze się rozpakować więc się zabrał do pracy która dość szybko mineła gdyż używał zaklęć. Zaczął szukać pracy jako auror udało mu sie po kilku tygodniach. 


Wygląd postaci: Kam ma niebieskie oczy , brązowe włosy, i ciemno jasną skórę . Młody i przystojny facet z krótkimi włosami . Na prawej ręce pod bluzą ukrywa znamię w kształcie lodowej gwiazdy . Ubiera się w niebieskie, białe, czerwone, lub czarne ubrania gdyż to jego ulubione kolory . Czasem zmienia mu się kolor włosów z bronzowego na blond.


Cechy charakteru: (Minimum dwanaście rozwiniętych zdań)
Kam to dobry i sprawiedliwy w stosunku do innych czarodziej. Jest on opanowany i spokojny . Jego najbardziej widocznymi cechami są odwaga, inteligencja ,oraz determinacja.  Jest on szlachetny i ma swój honor.  Zawsze walczy do końca, nie poddając się i uparcie dążąc do wcześniej wyznaczonego celu. Kam to również mężczyzna szczery i pomocny. Czasem kogoś może faworyzować . Odznacza się on pomysłowością, bystrością i spostrzegawczością. Dzięki tym cechom nic nie umknie jego oku, a każda sprawa zostanie dopięta na ostatni guzik. Pomimo swego opanowania lubi działać szybko i nie zatrzymywać się na czymś zbyt długo, no chyba że jest to poważna sprawa. Kam ma dość pokojowe nastawienie na świat i jest tolerancyjny. Nie chce utrzymywać kontaktów z tymi którzy mu dokuczali w szkole. Jedną z jego nielicznych wad są jego zmienny humor oraz upartość, która na szczęście przejawia się dość rzadko u niego. Facet jest także dość gadatliwy, lub cichy co zależy od jego chumoru.Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu.)

Astronomia –  T
Eliksiry –  N
Historia Magii –  T
Językoznawstwo –  T
Latanie – N
Numerologia –  T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –  O
Obrona Przed Czarną Magią –  N
Smokologia – O
Starożytne Runy –  O
Transmutacja – N
Wróżbiastwo – O
Zaklęcia i Uroki –  N
Zielarstwo – NSkąd dowiedziałeś się o serwerze?
Poszukiwałem w internecie serweru Harry Potter z modami

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
Czat przeznaczony do wypowiadania sie postaci, która odgrywasz. Co na nim napiszesz, odpowiada za to Twoja postac. Przykladowo: Jezeli obrazisz policjanta, moze on Cie aresztowac, postrzelic itp. Wtedy cala odpowiedzialnosc lezy na Twojej postaci.


Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
Czat przeznaczony do konsultacji z drugim graczem,  Przykladowo kogos obrazisz, jest to wtedy karalne, ze wzgledu, iz obraziles autora postaci. Taki tekst automatycznie umieszcza sie w nawiasach (( )), by odróznic go od czatu IC.


Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
(Minimum szesnaście linijek, w tym sześć czynności.)
Gdy Kam otworzył drzwi na strych swojego domu , buchnęła na niego masa kurzu . Zszedł na dół , chwycił za zmiotkę , szufelkę , mopa , wiadro wody , miotłę , oraz kartony z napisem " Items for sale " . Wszedł na strych i zaczął sprzątać . Wokół kłębiło się mnóstwo kurzu i rozbiegało mnóstwo pająków, lecz to nie zniechęcało go do sprzątania.Zmiutł wszystko miotłą a czarami wykurzył pająki . Gdy posprzątał pajęczyny , wziął się do sprzątania podłogi . Otworzył okno, ponieważ zaczoł się już dusić od kurzu . Po wyprzątnięciu kurzu , przyszła pora na zmywanie podłogi oraz - o dziwo - sufitu . Zmywał gorliwie, ale przewrócił wiadro z wodą . Musiał więc wypełnić je ponownie, ale wodę wykorzystał do zmycia podłogi . Westchnoł ciężko , wyjoł odkurzacz , i zabrał się za usuwanie resztek kurzu . Gdy już skończył wzioł się za sprzątanie swoich starych rzeczy. Pakował wszystko conajmniej z 3 godziny gdzyż to był duży strych więc się sporo tam mieściło . W pewnym momencie doszedł do żeczy z Hogwartu szaty itp. jednakże przykuło jego uwagę album ze zdjęciami ze przyjaciółmi z Hogwartu . Pomyślał sobie że to jest jego najlepsza pamiątka którą miał . Wzioł go i położył na stoliku przy łóżku w swoim pokoju . Następnie wrócił na strych i dalej pakował swoje rzeczy do pudeł na sprzedaż . Gdy skończył zaczął wynosić pudła na dwór . Męczył się przy tym więc użył zaklęcia żeby poszło szybciej . I tak jemu trochę czasu zleciało ale mu się udało posprzątać . Gdy wrócił zadowolony na strych aby popatrzeć na to czego dokonała stanął w drzwiach . 

Okazało się że ma jeszcze do posprzątanie przez to że wszystko co włożył do kartonów było zakurzone . Więc musiał jeszcze raz powtórzyć całą akcje ze sprzątaniem . Gdy już skończył zjadł kolacje , umył się , a następnie położył się spać .Czy przeczytałeś regulamin?  Tak , przeczytałem 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Verteo
AzkabanPosty: 478
Tematy: 24
Gru 2014
#2
Podanie odrzucone. 
- krótka historia,
- słaby wygląd jak i cechy charakteru,
- nie wykorzystane punkty w ocenach,
- akcja to nie opowiadanie.

Napisz podanie na ucznia, bo jak widzę, jesteś początkującym graczem.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.