Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Kam Janno
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 3
Paż 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Kam Janno
Miejsce urodzenia: Szpital Św Munga 
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Kam jest kreatywnym chłopcem i inteligentnym. Jest mądry szczery odważny i oryginalny zawsze robi coś po swojemu. Kam zawsze dopina swego i nigdy się nie poddaje . Jest pomocny i dobrze wychowany . Nie cierpi gdy ktoś go nie słucha ,lub mu dokucza.
Wygląd postaci: Krótkie brązowe włosy i niebieskie oczy . zwykle chodzi w niebieskiej rozpinanej bluzie. ciemno-jasna skóra ze znamiem w kształcie lodowej gwiazdy. Czasem kolor jego włosów zmienia się na blond ,lub ciemny fiolet. Chudy i młody chłopiec . 
Historia postaci: Kam od 6 roku życia uczył się pilnie . Wychowywał się z samą matką gdyż ojciec opuścił rodzinę i nie wiadomo co się z nim stało .Kam zawsze był prześladowany  przez starszych kolegów . Nie mógł się odnaleść wśród mugoli na wakacjach 9 roku życia gdy Kam położył się spać nagle dywan który był przy łóżku zaczął się palić Kam zaczął krzyczeć do mamy i wołać o pomoc wtedy w łazience obok zaczął się trząść zlew  po chwili wybuchł a woda z niego wleciała do pokoju kama i ugasiła pożar gdy już było po wszystkim mama opowiedziała Kamowi jak to się stało . Od tamtej pory Kam już wiedział że jest czarodziejem . pewnego dnia do państwa Janno przyszedł list w którym były jakieś bilety , a napisane było że Kam został przyjęty do szkoły maggi i czarodziejstwa w Hogwarcie . Kam bardzo się ucieszył i pokazał mamie która kazało mu się spakować i po jednej godzinie oboje wyszli z domu. Mama zaprowadziła go do dziurawego kotła na tyły sklepu gdzie stał mur ,który okazał się być przejściem na Ulicę Pokątną . Kupiłem wszystko co potrzebne i udaliśmy się na dworzec gdzie Mama przeprowadziła mnie tajnym przejściem na peron 9 i 3/4.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałem serwera z modami w internecie

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak , przecztałem 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Wszystko super fajnie, tylko cechy charakteru i wygląd to jedno zdanie. Rozwiń przynajmniej do pięciu.
Pamiętaj, że charakter to najistotniejsza rzecz w twoim podaniu Smile

Podanie wstrzymane.
(masz 3 dni na poprawę)
Kam Janno
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 3
Paż 2016
0
#3
Poprawione, ciekawe tylko czy dobrze.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#4
Zaakceptowane.

[Obrazek: shield_rav.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.