Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#1
Imię i nazwisko: Lucas Aleksander Drake
Miejsce urodzenia: Londyn, Domostwo Drake
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Lucas jest przyjacielski, nie lubiał siedziec w domu z rodzicami tylko zawsze pędził do przyjaciół na podwórka. Chlopiec podczas zabaw z rówieśniakami nigdy nie oszukiwał. Żadko sie zdażyło żeby kłamał  chociaż często robił żeczy ktorych mu nie było wolno jednak zawsze robił tak by rodzice sie nie dowiedzieli co zrobił. W gronie swoich rówieśników pełnił funkcje lidera. Luke był odważnym dzieckiem i umiał zawsze stawić sie za kolegą.
Wygląd postaci: Luke to chłopak o brązowych włosach i brązowych oczach. Średniego wzrostu chlopak jest ubrany najczeście w dzinsy i bluze. Włosy sciente na krutko, jasna cera (nie umiem opisywać Big Grin)
Historia postaci: W pewna jesień w domostwie Drake, Anna Drake urodziła piękne małe dzieciątko. Po fakcie jej mąż Aleksander zabrał żonę wraz z dzieckiem do św.Munga. Tam okazało się że dziecku nic nie jest więc lekarz odesłał rodzinę do domu. Dziecko spokojnie dorastało, uwielbiało bawić się magicznymi żołnierzykami , oraz chetnie hałasowało swoimi bębenkami. Z racji tego że Luke odkrył swoja moc w wieku 3 lat. Stało się to w latem kiedy w temperaturze 30+ przypadkowo zamroził oczko wodne w ogrudku. Kiedy miał ok. 7 lat często błagał rodziców żeby zabrali go do jakiegoś kolegi. Nie lubiał siedzieć w domu. Bardzo lubiał zabawy z kolegami i zbratem jednak nie lubiał spedzać czasu z rodzicami. W wieku 9 lat rodzicie postanowili nauczyć go pisać i czytac ehhh Lucas tak bardzo nie lubial sterczec nad ksiażkami nauka ta przychodziła mu z trudnością i zawsze kiedy ją praktykował teśknił za dworem i kolegami. Gdy miał 11 lat   w sierpniu dostał list z Hogwartu w ktorym byly mniej wiecej takie informacje:
-zajecia zaczynaja sie 1 wrzesnia
-lista potrzebnych rzeczy do szkoły
Ruszył z rodzicami na zakupy na ulice pokątna a gdy mieli już wszystko za pomoc kominka fiuu dostali sie do Hogsmeade a stamtąd doszli do Hogwartu. Gdy Lucas założył tiare przydziału tak krzykneła.....

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Półtora roku temu obejrzałem se reklame YT

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Grałem juz postacia z Hufflepuffa i z SLytherinu wiec napisałem to tak żeby dostać sie do Gryffindoru Big Grin
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
45
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!

Wyślij mi ss zgody na nową postać, tak na wszelki wypadek.
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
45
Ravenclaw
#3
Zaakceptowane!

Będąc na serwerze, zgłoś się na /helpop w celu dostania rangi.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.