Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
XDarionX
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2016
1
#1
Imię i nazwisko:John Thompson
Miejsce urodzenia:Anglia,Middlesbrough
Status krwi:50%
Cechy charakteru: John jest zamkniętą w sobie osobą.Przez wydarzenia które spotkały go w życiu nie jest optymistycznie nastawiony do świata.Nie szuka nigdy kłopotów one zwykle go znajdują.Jest nieśmiały,nie lubi być w centrum uwagi.Ostrożność jest jedną z jego głównych cech choć czasem lubi złapać mały dreszczyk adrenaliny.Jest szczery jeśli mu się coś nie podoba powie to.Potrafi wykorzystać sytuacje dla swoich korzyści i radzić sobie w trudnych sytuacjach. Choć na tak młody wiek potrafi być ambitny zawsze chciał zajść wyżej stawiał sobie wysokie cele i dążył do ich realizacji choć nie zawsze udawało mu się je osiągnąć.
Wygląd postaci: John jest zgrabnej sylwetki,ma bladą twarz,zadarty nos,zielone oczy,czarne krótkie włosy,szorstkie ręce i blady odcień skóry
Historia postaci:John urodził się w biednej dzielnicy Anglii Middlesbrough,gdzie padał ofiarą przemocy ojca uzależnionego od alkoholu. W szkole był wyśmiewany i poniżany przez wszystkich, przez to że nie miał pieniędzy na nowe ubrania, czy zabawki,często wpadał przez to w konflikty.Jedynym jego przyjacielem była Emilly, z którą się wychował, zawsze go pocieszała,i pomagała w trudnych sytuacjach. Matka była czarodziejką,lecz zmarła tuż po porodzie przez co ojciec się drastycznie zmienił popadł w nałóg i długi tracąc posiadłość, i  zaczął wyżywać się na dziecku kiedy osiągneło 6 lat.Pewnego dnia John podczas kłótni z ojcem nie wytrzymał i obudziła się w nim moc podnosząc talerze wokół niego,i wtedy dowiedział się o swoim przeznaczeniu.Thompson zawsze marzył o podróżach i wyjechaniu z tej ,,zapchlonej dziury'',by poznać bratnią duszę.Czuł że nie pasuje do otoczenia ludzi ,że jest kimś więcej niż tylko dzieckiem.Kiedy osiągnął 11 lat przyszedł do niego pewien list.List który odmienił jego życie.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od groszek56

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? oczywiście Wink

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
45
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
Rozpisz jakoś te cechy charakteru (najlepiej będzie, jak zamienisz to na zdania, a nie tylko je wymienisz), jak i wygląd postaci. Czytając podanie, zauważyłem jeden dość istotny błąd. Skoro John jest pesymistą, nie czuje się lubiany, czuł, że nie pasuje do otoczenia, to dlaczego potrafi postawić na swoimi? Jak dla mnie jest to trochę dziwne i sprzeczne... Jeśli chodzi o historię, to mam tutaj dwa zastrzeżenia. Po pierwsze, brak momentu ujawnienia się mocy. Opisz ten moment. Opisz to, w jaki sposób objawiła się jego moc. Po drugie, usuń najlepiej całą wzmiankę o ucieczce, wątpię, aby jedenastolatek, który najprawdopodobniej (skoro jego ojcem był mugol, przynajmniej tak wynika ze statusu krwi) nie wiedział nic o magii sam uciekł z domu i trafił na pokątną czy peron 9 i 3/4. Ewentualnie zrób tak, aby było to realistyczne. Postaraj się, poprawiając to podanie. Powodzenia! Smile

Gdybyś czasem miał jakiś problem, napisz do mnie, chętnie pomogę! Smile
XDarionX
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2016
1
#3
Poprawione dzięki za rady mam nadzieję że teraz jest do przyjęcia Wink
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
45
Ravenclaw
#4
Zdecydowanie lepiej. Mimo, że wygląd trochę ubogi, charakter bardzo ładnie rozpisałeś, tak jak chciałem. Myślę, że mogę to zaakceptować. Mam nadzieję, że pisząc w przyszłości KP trochę bardziej rozpiszesz się w wyglądzie. Wink

Zaakceptowane!

Będąc na serwerze zgłoś się na /helpop w celu uzyskania rangi.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.