Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Problem]
Deevilek
Czarodziej

Tematy: 2
Paż 2016
0
Specyfikacja techniczna komputera: [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
Wersja systemu:  x64
Opis problemu: [b]Jak patrze w dol to idze swoja postac ... (nie wiem czy to jest blad poprostu po ponownym zainstalowaniu hapla mi sie tak zrobilo)[/b]
Screeny: [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
Treść błędu: Nie zwiaznae

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
Zaha
Zmienny jak kobieta

Tematy: 6
Sie 2016
8
Slytherin
Serio, czy od razu musi to być błąd? Może jest mod na serwie lub plugin, który sprawia ze widać twoje nogi w trybie pierwszoosobowym. Już myślałem, że to jakiś kolejny problem z launcherem a tu taka dupa. Co zrobią z tym tematem to już nie moja sprawa, ale ludzie użyjcie czasami mózgu i rozróżniajcie błędy i bugi od modów bądź pluginów/skryptów.
[Obrazek: h10C0DCB4]
Deevilek
Czarodziej

Tematy: 2
Paż 2016
0
Noo spoko tylko ze ja to mam a moj kolega nie ...
Zaha
Zmienny jak kobieta

Tematy: 6
Sie 2016
8
Slytherin
Kurde no, ja tez tego nie mam a kolega ma i co mam napisać posta ze mod mi nie działa?
[Obrazek: h10C0DCB4]
Pecie
Moderator

Moderator

Tematy: 9
Cze 2015
122
Slytherin
(16.11.2016 17:47)Deevilek napisał(a): Jak patrze w dol to idze swoja postac ... (nie wiem czy to jest blad poprostu po ponownym zainstalowaniu hapla mi sie tak zrobilo)

Od jakiegoś czasu jest modyfikacja na serwerze wprowadzająca opcję widzenia ciała postaci z pierwszej osoby.
Poklikaj w F1 to w pewnym momencie widok wróci do stanu z vanilii (czystego minecrafta).

Zamykam, przenoszę.
[Obrazek: RZnoLti.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.