Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Turbanek
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2016
1
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Harry Hunt
Miejsce urodzenia:Szpital św. Munga, Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: (UWAGA!] Harry jest przyjacielski , ambitny i miły, czasami ma złe humory i w tedy nie zachowuje się najlepiej ale wystarczy powiedzieć by się uspokoił i koniec z problemami. Uwielbia przygody niczym Harry Potter jego wieczny idol. Nie jest problematyczny. Zawsze marzył by trafić do Gryffindoru i ma nadzieje , że tiara przydziału go posłucha. Jest nerwowy i bardzo wrażliwy. Nie lubi ludzi którzy z niego gardzą bądź się z niego śmieją. Pomaga młodszym, rówieśnikom i starszym. Nie ma problemów z nauką. Jest uczciwy, pracowity, wierny, wyrozumiały, dąży to tego celu co sobie wyznaczył czyli zakończyć naukę w Hogwarcie by dostać się do pracy nauczyciela. 

Wygląd postaci:Krótka czarna grzywka lekko opadająca na czoło,okulary mały nos, Bardzo jasna cera,delikatna skóra i ubiera się modnie. Ma bardzo błękitne oczy. Jest szczupły i lekko umięśniony. Ma metr 1,55.Ma lekko owalną twarz, małe usta, lekko garbaty nos.
Historia postaci: Harry urodził się 9 czerwca w Londynie. Był dzieckiem bardzo płaczącym. Jego rodzice mięli na imię Philip i Emily, byli oni bardzo szczęśliwi z swojego dziecka. W wieku 6 lat poszedł na plac zabaw nie umiał się sam huśtać,usiadł na huśtawce i pomyślał o tym by się rozbujać na niej , w tym momencie huśtawka zaczęła się ruszać i w tedy przyszedł jego ojciec który patrzył na niego z okna i powiedział że to jest z za sprawą tego , że jest czarodziejem, w tedy ojciec powiedział mu o tym że on też jest czarodziejem . Gdy miał już 8 lat  znalazł sobie jednego wiernego przyjaciela i żyje z nim do dziś. Nie rozłączali się od siebie byli jak bracia. Jego przyjaciel miał na imię John. Gdy ukończył 11 lat gdy szedł już spać usłyszał dziwny dzwięk, jak by dźwięk sowy w swoim pokoju, wszedł do niego i sobaczył na jego biurku list, list z Hogwartu bardzo się ucieszył ponieważ wiedział ,że ten list może do niego przyjść bo jego ojciec też był czarodziejem.Ojciec stwierdził , że jego syn powinien iść do Hogwartu i reprezentować nazwisko które w Hogwarcie pojawia się od lat. Jego ojciec ucieszył się z tego że jego syn to czarodziej. Gdy nadszedł ten dzień szybko się spakował i czekał tylko na moment w którym  pojedzie do Hogwartu. Harry miał wszystkie rzeczy potrzebne do Hogwartu kupił je na ulicy Pokątnej kupił tam swoją różdżkę zwierze którym był kot książki potrzeba dla uczniów Hogwartu i szaty. Przeszedł z rodzicami na peron 9 i 3/4 i zobaczył duży czerwony pociąg, spytał się taty a jak mi się nie uda, Ojciec odpowiedział mu że mu się uda przecież ma moc czarodzieja wsiadł do pociągu pomachał rodzicom i szukał pustego przedziału nie widział żadnego pustego to usiadł z kimś innym, przez całą drogę rozmawiali o wszystkim aż do momentu ujrzenia Hogwartu.
 Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z kanału szczypior 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak !

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
45
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
Dopisz kilka cech charakteru (pozytywne, jak i negatywne). Zmień status krwi na 75%, 50%, 25% lub 0% (na 100% się nie zgodzę, musiałbyś bardzo rozpisać podanie). Rozbuduj wygląd, jest on strasznie ubogi. Brakuje tak ważnych rzeczy jak kolor oczów czy opis sylwetki. W historii dodaj moment ujawnienia się mocy i wyjaśnij mi, jak mógł on dostać list od rodziców, skoro sowa go dostarcza. Zmień to najlepiej, ewentualnie opisz, jak to rodzice zrobili. Widząc list w domu zabrali go szybciej i dali synowi czy jak? Do tego, radziłbym Tobie, abyś zmienił nazwisko na jakieś inne, bardziej angielskie... Powodzenia w poprawianiu! Smile

Gdybyś miał jakiś problem z podaniem, wyślij mi prywatną wiadomość - pomogę Ci. Smile
Turbanek
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2016
1
Gryffindor
#3
Już poprawiłem moje podanie Big Grin
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
45
Ravenclaw
#4
No dobra, zrobiłeś wszystko co chciałem, a więc...

Zaakceptowane!
Będąc na serwerze zgłoś się na /helpop w celu uzyskania rangi.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.