Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dziecko] Irene Giacalone
Offline
Tenshi
figlaraPosty: 315
Tematy: 16
Lut 2015
231
Slytherin
#1
[Obrazek: z1dx139.png]

"Tak, mam na imię Haven. Słyszałam, że mama zawsze lubiła Piotrusia Pana i będąc dzieckiem zawsze podobał jej się pomysł z Nibylandią. Podobno tata zawsze myślał o tej całej Nibylandii jak o schronieniu i tak powstało moje imię. Lubię Irene, a jeśli chodzi o Haven, sama nie wiem..."
Urodzona w Rzymie 21 lipca 2049 roku. Sześcioletnia Włoszka czystej krwi, od niedawna zamieszkała w Londynie u ciotki Rosalie Giacalone. Wyznająca religię Starożytnego Rzymu.[Obrazek: tumblr_mo4dcfFZA11sv1vgto2_r2_1280_zpse7ae54ac.png][Obrazek: 8569ce2237fb9f8c4933d586eb8cf78f.jpg]

Opis wyglądu postaci: 
Tak właściwie pulchniutkie ciało sześcioletniej dziewczynki może wyróżniać ją spośród grupy rówieśników, a nawet rodziny. Oczywiście wszystko z umiarem, nie można nazwać jej otyłą! Waga naszej małej Irene znajduje się w granicach 25 kilogramów, przy szczególnie niedużym wzroście, bo niespełna 118 centymetrów. 
Iż jest rodowitą włoszką jej karnacja przybrała nieskazitelnie oliwkowy odcień, który w czasie letnich miesięcy delikatnie czerwienieje. Pucułowate policzki bardzo często zakrywają opadające falami, kasztanowe włosy, które są one zdecydowanie największym atutem młodej dziewczynki. Lśniąca w słońcu, gęsta czupryna zazwyczaj przybiera nieznacznie ciemniejszą barwę, kiedy tylko znajdzie się pod osłoną cienia. Większość osób uzna ją za szczęściarę, ponieważ znalazła się w maleńkim gronie ludzi o dwóch różnych barwach tęczówek. Tak więc jedno ślepie naszej bohaterki przybrało piwno-miodowy kolor, zaś drugie deczko ciemniejszą barwę. Nieco niżej swoje miejsce znalazł długi, ale przy tym dość szczupły nosek, który podczas każdego uśmiechu zabawnie się marszczy.
[Obrazek: tumblr_mo4dcfFZA11sv1vgto2_r2_1280_zpse7ae54ac.png]
Cechy charakteru postaci:
Ciekawa otaczającego ją świata i interesująca się każdym wypowiedzianym słowem,  jak przystało na małe dziecko.  Oczywiście do jej ulubionych pytań zalicza się: "Czemu?", "A po co?". Bardzo ciągnie ją do ludzi, dziewczynka uwielbia poznawać nowe osoby, a w szczególności wtedy, gdy znajdzie się w nowym środowisku. Przez to, że jej angielski nie jest zbyt dobry trudno jej się dogadać z innymi, dlatego z początku może wydawać się nieco wstydliwa. Jest wiecznie dla wszystkich miła, niezależnie od różnicy wieku, czy wyglądu. To prawda, zdarzają się pojedyncze kłótnie wywołane jej własnym przekonaniem o tym, że wie wszystko najlepiej o otaczającym ją świecie. Widać, że jest chętna do nauki nowych umiejętności i z pewnością chciałaby być najlepsza we wszystkim. Wiele osób może z łatwością stwierdzić, że w głowie tylko jej wygłupy, w jej nieco świrniętym towarzystwie nie można się nudzić. Mimo, iż nie przepada za nadmierną aktywnością fizyczną i dość szybko się męczy, to z łatwością można wyciągnąć ją do zabaw, ponieważ jest pełna energii. Błędem byłoby stwierdzenie, że nie jest opiekuńcza. Kocha zwierzęta, tak jak większość członków jej rodziny i spędza na prawdę wiele godzin na opiece nad tymi maluchami. 
[Obrazek: tumblr_mo4dcfFZA11sv1vgto2_r2_1280_zpse7ae54ac.png]
Historia:
[w trakcie pisania]
[Obrazek: tumblr_mo4dcfFZA11sv1vgto2_r2_1280_zpse7ae54ac.png]
Rodzina:
Camillo Carol Giacalone †
Erde Feliciano Giacalone †
Federica Giovanna Benedetta Leoncavallo Giacalone †
Ottavio Giacalone †
Amelia Brazz Giacalone
Francesca Anastasia Giacalone
Massimilliano Giacalone †
Ludomiva Ivanowicz †
Ruth Jillian Jekaterina Giacalone
Pablo Esco Dima Giacalone
Luca Antonio Giacalone †
Julia Camilla Giacalone †
Anne Evelyn Giacalone
Rosalie Giacalone
Riccardo Pio Samuele Giacalone
Costanza Beatrice Giacalone
Leon Giacalone
[Obrazek: tumblr_mo4dcfFZA11sv1vgto2_r2_1280_zpse7ae54ac.png]
Ciekawostki:
☆ Mimo młodego wieku, w bardzo dobrym stopniu potrafi posługiwać się językiem włoskim, jeżeli chodzi o angielski, jest dużo gorzej, jednak trudności w porozumiewaniu się z Brytyjczykami są coraz mniejsze.
☆ Uwielbia tak samo wszystkie zwierzęta, ale od najmłodszych lat fascynują ją magiczne stworzenia, jej marzeniem jest mieć każde z nich na własność.
☆ Łącznie w domu, w którym mieszka znajduje się aktualnie dwadzieścia zwierząt, z czego czternaście to koty.
☆ Jako jedyną pamiątkę z domu wywiozła aktualnie trzyletniego [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się], któremu nadała imię [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]. Stworzyła się między nimi pewna więź i kot przeważnie nie odstępuje dziewczynki ani na krok.
☆ W wieku sześciu lat otrzymała od rodziców [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się], której nadała imię Nox.
☆ Na plecach wiecznie nosi stary, zniszczony [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się], z którego zazwyczaj wystaje różowa smycz, ciągnąca się wzdłuż jej ręki, aż do nadgarstka, na którym jest zawiązana. 
☆ Lubi przebywać na dużych wysokościach, a przez częste problemy ze snem związane z jej boginem (marą nocną), zdarza się, że w środku nocy wchodzi na dach domu, skąd obserwuje ulice Londynu.
☆ Potrafi całkiem ładnie śpiewać i nie wstydzi się robić tego przy niewielkiej publiczności, jeżeli zechce posłuchać ją większe grono osób, to mogą wystąpić małe komplikacje.
☆ Chciałaby móc widzieć testrale.
[Obrazek: tumblr_mhcjqglDkv1r9s96lo1_500.gif]
Niedostępny
Adore
LydiaPosty: 42
Tematy: 2
Mar 2017
11
#2
cudowna karta, leci repka Heart
[Obrazek: tumblr_oc85ychVqj1t1qleoo1_500.gif]
Offline
ReTTy
AzkabanPosty: 323
Tematy: 17
Sie 2015
Ravenclaw
#3
"Uwielbia tak samo wszystkie zwierzęta, ale od najmłodszych lat fascynują ją magiczne stworzenia, jej marzeniem jest mieć każde z nich na własność."

Skontaktuj się z Hebanem, da ci wskazówki.
Offline
Cara
Matka SmokówPosty: 428
Tematy: 41
Lip 2015
Gryffindor
#4
Fajnie się trzymało w skrzyni. XDDSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.