Witaj!

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#11
xD To ma nazwę ale nie chcę jej tutaj wypisywać. Dopiero za jakiś czas ewentualnie mogę ją wam przedstawić. Najpierw niech większość sobie pójdzie na ten film.
Paluluka
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 2
Gru 2014
94
#12
To teraz ja skomentuję, jestem świeżo po wczorajszym seansie. Mi się bardzo podoba - zresztą byłam nastawiona na coś NOWEGO a nie jak większość na to samo. Postać Newt'a świetnie się wpisuje w uniwersum hp (jego zafascynowanie, postępowanie i infantylność). Sama do końca nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii, było trochę niedociągnięć wiadomo - może dla niektórych było zbyt przewidywalne. Nie jest to 10/10 ale na pewno dobrze zrealizowany film w tym uniwersum.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#13
Film bardzo fajny sam byłem w sobotę na nim dużo daje nowych rzeczy trochę starych polecam go pod koniec się poplakalem jak już Newt wyjeżdżał z ta walizka. Film 10/10.Widać że to Rowling pisała scenariusz i wielki wkład w niego jej widze. Słyszałem coś o kolejnych częściach tego filmu nie moge się doczekać ich!!
holinajt
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 0
Gru 2017
1
#14
Ja mam dziś w planach do obejrzenia :Smile mam nadzieje że jest chociaż w połowie tak dobry jak ksiązka.

---
https://www.damtox.pl/
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#15
Podobało mi się jak go oglądałem, ale Newt był najgłupszą postacią w tym wszystkim i co chwilę wydawało mi się jakby dopiero co przyszedł na świat.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#16
Ten odkop wątku sprzed roku aż mnie wybudził z grobu.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#17
Ja ostatnio oglądałem Harry Potter i Kamień Filozoficzny... Dziwny film, trochę dla dzieci, ale polecam!
Sądzę, że będzie to światowy hit, no i nie mogę doczekać się kolejnej części przygód małego Harryego Smile

PS.
Mam nadzieję, że Harry będzie z Hermioną Smile))))
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#18
@up XDDDDDDDD
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#19
@upup

SPOILER ALERT:
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.