Witaj!

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#1
Więc tak.. Nie mam zamiaru robić tu spoilerów dzisiaj także można spokojnie czytać. - Dopiero co wróciłem z seansu, przed premierowo Big Grin Powiem wam, że generalnie film jest w miarę dobry lecz nie wiem czy można go porównywać z HP. Raczej nie... Rzeczywiście film jest dobrze zrobiony, aktorzy są świetni a szczególnie główny aktor grający Scamandera. Niektóre urywki w filmie są bezsensowne i niepotrzebne. Dużo nowych zwierząt się pojawiło i myślę, że niektóre pewnie zostaną wrzucone w nasz serwer albo nawet i już są lecz dzięki filmowi można odkryć jeszcze więcej na ich temat. Pojawiło się nowe stworzenie które jest chyba zbyt OP na ten serwer, nie wiem.. To by musieli przedyskutować administratorzy. Generalnie cały film posiada bardzo dziwny cel, jakby go nie miał w sumie. Ukazał się tam również pewien osobnik, którego już znamy lecz w filmie jest on całkiem inaczej przedstawiony co mnie zdziwiło w lekko negatywnym znaczeniu. Zapraszam do dyskusji jeżeli ktoś już oglądał Smile
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#2
PrawdziwyZiela napisał(a): (17.11.2016 23:01) Pojawiło się nowe stworzenie które jest chyba zbyt OP na ten serwer, nie wiem.. 

Grozę, którą sieje w ilu można liczyć Hebanometrach?
Juminako
Azkaban




Posty: 298
Tematy: 10
Gru 2014
Gryffindor

#3
Groźniejsze niż nundu???
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#4
To znaczy powiem tak... W filmie to coś zniszczono lecz po prostu ma to moc bardzo, bardzo ogromną. Nie wiem jak to jest z nundu patrząc na to co się stało w filmie a na to co.. w sumie nic nie widziałem ani nic nie przeczytałem o nundu po za tym, że jest to niby najgroźniejsze stworzenie na świecie. Tak naprawdę to coś to nie jest stworzenie tylko bardziej hmm.. nie wiem jak to nazwać - byt! Może to wchodzić w ludzi i więc człowiek może niby posiąść taką moc dlatego wątpię, że ktoś to będzie miał na serwerze.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#5
Już takie rzeczy miały/mają tu miejsce, że nic mnie nie zdziwi.
Heban
PatoMinister



Donator

Posty: 98
Tematy: 10
Gru 2014
146
Ravenclaw
#6
Pff co to dla mnie





(czuj sarkazm)
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
647
Ravenclaw
#7
jak ja to już oswoiłem chyba
Heban
PatoMinister



Donator

Posty: 98
Tematy: 10
Gru 2014
146
Ravenclaw
#8
Napaliłem się jak Rzym za Nerona
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#9
Do kogo pisać o MK tego bytu?
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#10
Nowa organizacja Byty Grozy
Zapraszam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.