Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
LoCarb
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Henry West

Status krwi: 50%
Miejsce Urodzenia: Londyn

Cechy charakteru: Jestem osobą bardzo przyjacielską, lubuję opiekować się zwierzętami, Jestem osobą odważną. U ludzi bardzo cenie sobie szczerość. Nie ukrywam że jestem ambitny, dobry,czuły również czasami dowcipny. Jestem też dość energiczną osobą więc myślę że quidditch jest jak najbardziej dla mnie. Ludzie mówią że jestem nieśmiały ale i gadatliwy. Jestem optymistą i staram się żyć pełnią życia.

Wygląd postaci:  Jestem dosyć wysoką osobą, mam brązowe oczy , nos średniej długości, na prawej stronie nosa znajduję się mały pieprzyk, mam dosyć długą szyje ,wysuniętą szczękę, smukłe policzki , leciutko sterczące uszy i ciemne średniej długości i ustawione do góry włosy. krótkie paznokcie, lekko sucha skóra na kostkach u palców.
Historia postaci: Zanim dostałem list z Hogwartu mieszkałem spokojnie z rodzicami i młodszym bratem. Byłem lekkim introwertykiem. Chwila w której objawiła się  moc była bardzo straszna. Więc pewnego sobotniego poranka, Ja wraz z mamą jedliśmy śniadanie. W pewnym momencie moja mama (mugol) zakrztusiła się pomarańczą, jej twarz zrobiła się sina, upadła na podłogę trzymając się za gardło. Ja jako 8 latek, mały, przerażony i zapłakany. Chwyciłem ją za dłoń i wtedy wypluła pomarańcze, jej twarz zrobiła się z powrotem biała a oddech zdawał się unormować. Potem gdy do domu wrócił tata z bratem, on jako czarodziej o wszystkim mi powiedział. Wtedy nieświadomie użyłem zaklęcia ANAPNEO, które ratuje przed zakrztuszeniem. Byłem bardzo zafascynowany magią i kiedy wrzeszczcie  przyszedł list i lista wszystkich rzeczy które są mi potrzebne. Udałem się więc z tatą na ulice pokątną, miałem już wszystko oprócz różdżki. Tata zaprowadził mnie do Pana Olivandera . Moja różdżka miała: 12 cali, jarzębina, szpon hipogryfa , giętka. Mając to wszystko Tata wraz z mamą i bratem zaprowadził mnie na na peron 9 3/4  gdzie miałem odjechać razem z innymi do Hogwartu. 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: z Kanału YT o nazwie Drollercoaster 


Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania. 
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#2
Sprawa wygląda następująco:
- Rozbuduj cechy charakteru, jest to jedna z najważniejszych informacji, które muszę poznać,
- Rozbuduj wygląd postaci,
- Historia postaci:
* Napisz o objawieniu się mocy, czyli czymś takim, że w około wieku od 3-8 lat coś się stało co wskazuje na to, że jesteś czarodziejem.
* Rozpisz całą historię o to jak poszedłeś z jednym ze swoich rodziców (musi to być czarodziej) na pokątną, dodaj tej twojej historii jakiś smaczek. Spójrz na inne podania i zobacz co oni tam piszą lecz pod żadnym pozorem NIE KOPIUJ

Podanie wstrzymane
Masz 3 dni na poprawę, edytujesz jedynie swój post oraz kiedy już to zrobisz poinformuj mnie w komentarzu o poprawie.
LoCarb
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
Poprawiłem podanie Wink
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#4
[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po rangę zgłoś się na /helpop



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.