Witaj!

Usunąć BW
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#1
Zwracam się do was z propozycją, o której kiedyś była mowa na TS'ie. Mianowicie chodzi o usunięcie BW gdyż iż:

- Nikt z tego nie korzysta i nie bierze na poważnie,
- Ludzie dają sobie finite albo unBW i nic się nie stało,
- Gdyby był to serwer gdzie w jakimś stopniu zaklęcia, ataki bronią białą itp. mają znaczenie jak się kogoś zDM'i to wtedy to miałoby sens (np. w SAMP'ie jak się strzelają to odgrywają to jako postrzał, a u nas to nic w sumie).

Tyle. Co o tym sądzicie?
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
90
Ravenclaw
#2
Mnie to strasznie wpienia, że nieraz jak spadnę z jakiejś wysokości albo KTOŚ (tak, mam kogoś na myśli xD) mnie zbombarduje, czy inny kij to muszę czekać, zanim moja postać się odrodzi. I tak z tego co wiem DM'u nie bierze się jako gest IC, więc i takiej nieprzytomności nie powinno być.
Edit: Także, za.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#3
Ogólnie nie wiem po co dalej jest punktowy system zdrowia na haplu, skoro jest kompletnie nieużyteczny w RP. Mechanicznie otrzymywane obrażenia nie są brane pod uwagę w żadnej akcji, a jak ktoś sobie spadnie z klifu to może odegrać że złamał nogę jeśli chce, nie musi tracić 10 serduszek.
Pozostawanie przy tym systemie otwiera tylko pole do DMowania łapami, mieczami czy zaklęciami, do niczego więcej się nie przydaje.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#4
A ja tam biorę pod uwagę w IC każde uderzenie łapką wymierzone w moją postać. 
Chociaż jeśli chodzi o zaklęcia i obrażenia jakie zadają, to jak dla mnie równie dobrze mogłoby ich nie być.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#5
Po prostu za ;-;
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#6
Bugi z BW zostały poprawione, system nie zostanie usunięty ze względu na to, że wiele osób lubi się zabijać tylko po to, aby wrócić na miejsce spawnu.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.