Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elizabeth Johansen
Offline
iLavenderWeryfikator Podań

Posty: 372
Tematy: 29
Lip 2015
168
Gryffindor
#1
[Obrazek: Zu1ZpZf.png]
[Obrazek: kiramG03B3.gif]
Wiek:
27 lat

Czystość krwi:
Czarownica Czystej Krwi

Przynależność rasowa lub etniczna:
Rasa biała

Miejsce Zamieszkania:
Hogsmeade

Wykształcenie:
Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Ukończona Historia Magii na Uniwersytecie Francuskim

Posada którą zajmuje:
Dyrektor Brytyjskiego Uniwersytetu Magicznego
[Obrazek: kiramG03B3.gif]
[Obrazek: qAoJVp9.jpg]
[Obrazek: 8BUD7i9.jpg]
[Obrazek: kiramG03B3.gif]
Opis wyglądu postaci:
Elizabeth to piękna blondynka o brązowych oczach. Zakrywa je jednak niebieskimi soczewkami, ponieważ z jakiegoś okropnego powodu nienawidzi koloru swoich oczu. Na jej twarzy układa się zgrabny i delikatny nosek, oraz średnie usta. Bardzo dba ona o swój wygląd wizualny, dlatego też używa makijażu oraz innych tego typu rzeczy poprawiających urodę. Jest kobietą wysoką oraz szczupłą i potrafi pokazać atuty swojego wyglądu. Zawsze ubiera się elegancko, a jej kreacje są idealnie dobrane do okazji.

Cechy Charakteru postaci:
Elizabeth Johansen to kobieta, która podchodzi do życia zazwyczaj z dystansem. Po zdarzeniach, które odcisnęły piętno na jej psychice uważa, że nic gorszego zdarzyć się już nie ma prawa. Jest optymistką, zawsze wie, że coś się jej uda. Często dokonuje rzeczy na ogół niemożliwych. Jest niezwykle odważna, to jej najmocniejsza cecha. Potrafi dokopać niejednemu mężczyźnie! Elizabeth to też kochana osoba, która darzy wielką miłością osoby bliskie jej sercu. Wlicza się w to oczywiście rodzina, przyjaciele oraz rodzina numer dwa - czyli jej ukochany mąż oraz pociecha, rosnąca w jej brzuchu. To kobieta również bardzo tolerancyjna, w każdym tego słowa znaczeniu.
[Obrazek: kiramG03B3.gif]
Historia:
Elizabeth Draytron.. Skreślić, teraz już Johansen. No więc urodzona w Londynie, w szanowanej rodzinie czarodziejów. Ich mieszkanie w centrum Londynu było ogromne, będące w stanie pomieścić rodziców oraz czwórkę pociech. Wpierw urodziła się Moira. Pierworodna była w pierwszych latach swojego życia ceniona, jednak po urodzeniu przez matkę trojaczków, przestali się nią praktycznie interesować. W trojaczkach miejsce miała i Elizabeth, urodzona u boku Edwarda i Gracie. Ich dzieciństwo było wręcz idealne. Wszystko takie miało być - perfekcyjne. Dobrą passę zepsuła jednak śmierć matki. W śnieżną noc została ona zabita przez włamywacza, który chciał ich okraść. Strata była niemożliwa do opisania. Wszyscy członkowie rodizny pogrążyli się w długiej i męczącej żałobie. Elizabeth była załamana. Pewnego razu, gdy dziewczynka siedziała z resztą Draytronów w salonie, zaczęła histerycznie płakać. Prawdopodobnie było to związane z wspomnieniami z matką, jednak ona sama tego nie pamięta. Podczas tak ogromnych emocji, rozpaliła ogień w kominku, zanim ktoś go ruszył w zwykły sposób. Wtedy wszyscy już wiedzieli, że coś z niej będzie. W wieku jedenastu lat otrzymała swój list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Była podekscytowana. Niedługo potem wybrała się na Pokątną, żeby równie szybko pożegnać się z ojcem na King's Cross, wyjeżdżając do szkoły razem z dwójką rodzeństwa.

Tiara wykrzyknęła "Gryffindor!", z czego była od razu bardzo dumna. Jej rodzeństwo trafiło do tego samego domu, z czego ta się bardzo cieszyła. W pierwszych chwilach trzymali się tylko i wyłącznie razem, ale z miesiąca na miesiąc każdy z nich poznawał znajomych, przez co nie tyle co stracili kontakt, co przestali się przyjaźnić, tak, jak kiedyś. Pierwsza, druga i trzecia klasy poszły jej całkiem dobrze, była zafascynowana nauką. Polubiła historię magii i opiekę nad magicznymi stworzeniami.
Od czwartej klasy zaczęły się jej problemy. Głupiutka Elizabeth zaczęła uganiać się za chłopakami, zamiast wziąć się do nauki. Opuściła się w niej. Zaczęła uciekać z lekcji, niezbyt interesował ją jej los. W jej głowie wówczas był Fredric... Który niesamowicie namieszał jej w głowie.
Gdy nadszedł czas, kiedy uświadomiła sobie, że nauka jest właściwie ważna, postanowiła się znów uczyć. Nie szło jej to za dobrze, wciąż miała głowę w chmurach. 

W końcu ukończyła Hogwart dobrze.. natomiast nie tak dobrze, jak przystało na czarownicę jej pokroju.
Wychodząc z Hogwartu zbyt szybko poczuła ulgę i wolność. Już w wieku siedemnastu lat wyszła za Fredrica, jej szkolną miłość, co dało jej wielkie szczęście. Nie na długo jednak - niedługo potem on zginął. Pogrążyła się w wielkiej żałobie, nie mogła bez niego żyć. Po długiej depresji, ciągnącej się przez ponad dwa lata w końcu zdecydowała się na studia i kontynuowanie nauki, co mogłoby być dla niej jak odwyk. I tak zrobiła, na francuskim uniwersytecie nauczyła się bardzo wiele i ukończyła kierunek Historii Magii, który nie dał jej zbyt wiele, choć nie żałowała tego nigdy.

Po skończeniu studiów zaczęła interesować się znów coraz bardziej Opieką Nad Magicznymi Stworzeniami. Jej codziennością było czytanie interesujących ksiąg o tejże tematyce. Stwierdziła, że to jest to, co chce robić w życiu. Poznała też swoją nową miłość - Floriana Johansena, w którym zakochała się na zabój. Wzięła z nim ślub i Elizabeth zaszła w ciążę, oczekując swojego potomka. Obecnie posiada dwójkę dzieci. Niedługo później stała się też panią dyrektor Brytyjskiego Uniwersytetu Magicznego...
[Obrazek: kiramG03B3.gif]
Rodzina:
Florian Johansen - Mąż
Nora Johansen - Córka
Ezray Johansen - Syn
Gracie Draytron - Siostra
Moira Draytron - Siostra
Fredric Draytron - Brat
Artem Draytron - Siostrzeniec
Simon Draytron - Siostrzeniec
[Obrazek: kiramG03B3.gif]
Relacje:
Florian Johansen - Wspaniały mąż
Tinnia Johansen - Znajoma
Avarden Margel - Uważa go za miłego i spokojnego człowieka.
Moira Draytron - Siostra. Zrobi dla niej wszystko.
Artem Draytron - Siostrzeniec. Prawie w ogóle się nie widują.
[Obrazek: kiramG03B3.gif]
Ciekawostki:
-Fascynuje się magicznymi stworzeniami
[Obrazek: kiramG03B3.gif]
[Obrazek: tumblr_o3ohhycKY61rdqbfro1_500.gif]
Offline
iLavenderWeryfikator Podań

Posty: 372
Tematy: 29
Lip 2015
168
Gryffindor
#2
@Aktualizacja
-Wszystko napisane od początku
[Obrazek: tumblr_o3ohhycKY61rdqbfro1_500.gif]
Offline
Joanne
EVAKPosty: 158
Tematy: 7
Paż 2016
68
Slytherin
#3
przepiękna
[Obrazek: tumblr_n9mk7zFdZ61s3979jo1_500.gif]
Offline
iLavenderWeryfikator Podań

Posty: 372
Tematy: 29
Lip 2015
168
Gryffindor
#4
@Aktualizacja
-Wygląd odrobinę zmieniony

-Dodano rodzinę 
[Obrazek: tumblr_o3ohhycKY61rdqbfro1_500.gif]
Offline
Paula1074
<^Avadka^>Posty: 144
Tematy: 9
Sty 2015
102
Ravenclaw
#5
Ciocia Heart :3
Piękna karta Shy
[Obrazek: 0914073d00072b7e5363dc0f.gif?w=604&h=332]
Offline
Swoboda
CzarodziejPosty: 28
Tematy: 1
Gru 2016
32
#6
Ładniejsza od tej drugiej Tongue
[Obrazek: ASviVxQ.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.