Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elizabeth Draytron
Cara
CzarownicaPosty: 441
Tematy: 50
Lip 2015
323
Slytherin
#1
[Obrazek: vncKRnl.png]
[Obrazek: 8RD44B1.jpg]
[Obrazek: dT7ygEb.png]
Czystość krwi:
Czarownica Czystej Krwi

Wiek:
30 lat

Przynależność rasowa lub etniczna:
Brytyjka

Miejsce Zamieszkania:
Posiadłość w River Heights

Wykształcenie:
Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Ukończona Historia Magii na Uniwersytecie Francuskim
Ukończona Magizoologia na Brytyjskim Uniwersytecie Magicznym

Posada którą zajmuje:
Dyrektor Brytyjskiego Uniwersytetu Magicznego
Właścicielka sklepu z szatami Vestimentum
Burmistrz miasteczka czarodziejów River Heights
[Obrazek: dT7ygEb.png]
Opis wyglądu postaci:
Elizabeth to piękna blondynka o brązowych oczach. Zakrywa je jednak niebieskimi soczewkami, ponieważ z jakiegoś okropnego powodu nienawidzi koloru swoich oczu. Na jej twarzy układa się zgrabny i delikatny nosek, oraz średnie usta. Bardzo dba ona o swój wygląd wizualny, dlatego też używa makijażu oraz innych tego typu rzeczy poprawiających urodę. Jest kobietą wysoką oraz szczupłą i potrafi pokazać atuty swojego wyglądu. Zawsze ubiera się elegancko, a jej kreacje są idealnie dobrane do okazji.

Cechy Charakteru postaci:
Elizabeth Johansen to kobieta, która podchodzi do życia zazwyczaj z dystansem. Po zdarzeniach, które odcisnęły piętno na jej psychice uważa, że nic gorszego zdarzyć się już nie ma prawa. Jest optymistką, zawsze wie, że coś się jej uda. Często dokonuje rzeczy na ogół niemożliwych. Jest niezwykle odważna, to jej najmocniejsza cecha. Potrafi dokopać niejednemu mężczyźnie! Elizabeth to też kochana osoba, która darzy wielką miłością osoby bliskie jej sercu. Wlicza się w to oczywiście rodzina oraz przyjaciele. To kobieta również bardzo tolerancyjna, w każdym tego słowa znaczeniu.
[Obrazek: dT7ygEb.png]
Historia:
Urodzona w Londynie, w szanowanej rodzinie czarodziejów. Ich mieszkanie w centrum Londynu było ogromne, będące w stanie pomieścić rodziców oraz czwórkę pociech. Wpierw urodziła się Moira. Pierworodna była w pierwszych latach swojego życia ceniona, jednak po urodzeniu przez matkę trojaczków, przestali się nią praktycznie interesować. W trojaczkach miejsce miała i Elizabeth, urodzona u boku Edwarda i Gracie. Ich dzieciństwo było wręcz idealne. Wszystko takie miało być - perfekcyjne. Dobrą passę zepsuła jednak śmierć matki. W śnieżną noc została ona zabita przez włamywacza, który chciał ich okraść. Strata była niemożliwa do opisania. Wszyscy członkowie rodizny pogrążyli się w długiej i męczącej żałobie. Elizabeth była załamana. Pewnego razu, gdy dziewczynka siedziała z resztą Draytronów w salonie, zaczęła histerycznie płakać. Prawdopodobnie było to związane z wspomnieniami z matką, jednak ona sama tego nie pamięta. Podczas tak ogromnych emocji, rozpaliła ogień w kominku, zanim ktoś go ruszył w zwykły sposób. Wtedy wszyscy już wiedzieli, że coś z niej będzie. W wieku jedenastu lat otrzymała swój list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Była podekscytowana. Niedługo potem wybrała się na Pokątną, żeby równie szybko pożegnać się z ojcem na King's Cross, wyjeżdżając do szkoły razem z dwójką rodzeństwa.

Tiara wykrzyknęła "Gryffindor!", z czego była od razu bardzo dumna. Jej rodzeństwo trafiło do tego samego domu, z czego ta się bardzo cieszyła. W pierwszych chwilach trzymali się tylko i wyłącznie razem, ale z miesiąca na miesiąc każdy z nich poznawał znajomych, przez co nie tyle co stracili kontakt, co przestali się przyjaźnić, tak, jak kiedyś. Pierwsza, druga i trzecia klasy poszły jej całkiem dobrze, była zafascynowana nauką. Polubiła historię magii i opiekę nad magicznymi stworzeniami. Od czwartej klasy zaczęły się jej problemy. Głupiutka Elizabeth zaczęła uganiać się za chłopakami, zamiast wziąć się do nauki. Opuściła się wniej. Zaczęła uciekać z lekcji, niezbyt interesował ją jej los. W jej głowie wówczas był Fredric... Który niesamowicie namieszał jej w głowie. Gdy nadszedł czas, kiedy uświadomiła sobie, że nauka jest właściwie ważna, postanowiła się znów uczyć. Nie szło jej to za dobrze, wciąż miała głowę w chmurach. 

W końcu ukończyła Hogwart dobrze.. natomiast nie tak dobrze, jak przystało na czarownicę jej pokroju.
Wychodząc z Hogwartu zbyt szybko poczuła ulgę i wolność. Już w wieku siedemnastu lat wyszła za Fredrica, jej szkolną miłość, co dało jej wielkie szczęście. Nie na długo jednak - niedługo potem on zginął. Pogrążyła się w wielkiej żałobie, nie mogła bez niego żyć. Po długiej depresji, ciągnącej się przez ponad dwa lata w końcu zdecydowała się na studia i kontynuowanie nauki, co mogłoby być dla niej jak odwyk. I tak zrobiła, na francuskim uniwersytecie nauczyła się bardzo wiele i ukończyła kierunek Historii Magii, który nie dał jej zbyt wiele, choć nie żałowała tego nigdy.

Po skończeniu studiów zaczęła interesować się znów coraz bardziej Opieką Nad Magicznymi Stworzeniami. Jej codziennością było czytanie interesujących ksiąg o tejże tematyce. Stwierdziła, że to jest to, co chce robić w życiu. Poznała też swoją nową miłość - Floriana Johansena, w którym zakochała się na zabój. Wzięła z nim ślub i zaszła w ciążę, oczekując swojego potomka. Parę lat później posiadała już dwójkę dzieci. Niedługo później stała się też panią dyrektor Brytyjskiego Uniwersytetu Magicznego. Kobieta ucieszyła się, że jej mąż został dyrektorem Hogwartu. Niestety cały czar prysł, a Elizabeth przestała kochać Floriana. Razem podjęli decyzję o rozwodzie. Kobieta poczuła się znowu wolna i pełna życia. Czas po rozstaniu się z mężem zaczął płynąć coraz szybciej. Wiele rzeczy działo się w jej rodzinie, takich jak śmierć bliskich. Jako, że Elizabeth jest osoba, która kocha dzieci postanowiła zaadoptować dziecko. Szczęściarzem była mała ruda dziewczynka o imieniu Lindsey. Elizabeth była zauroczona córeczką i zawsze traktowała ją jak oczko w głowie.
[Obrazek: dT7ygEb.png]
Rodzina:
Florian Johansen - Były mąż
Nora Johansen - Córka
Ezray Johansen - Syn
Gracie Draytron - Siostra
Moira Draytron - Siostra
Fredric Draytron - Brat
Artem Draytron - Siostrzeniec
Simon Draytron - Siostrzeniec
[Obrazek: dT7ygEb.png]
Relacje:
Florian Johansen - Kiedyś była w nim zakochana. Obecnie są po rozwodzie.
Tinnia Johansen - Znajoma
Avarden Margel - Uważa go za miłego i spokojnego człowieka.
Moira Draytron - Siostra. Niestety kontakt między nimi się urwał.
Artem Draytron - Siostrzeniec. Prawie w ogóle się nie widują.
Gabriel Aartsengel - Współpracownik i dobry znajomy.
[Obrazek: dT7ygEb.png]
Ciekawostki:
-Fascynuje się magicznymi stworzeniami i zielarstwem.
-Miała dwóch partnerów - Fredrica i Floriana. Fredric zmarł, a z Florianem się rozwiodła.
-Bardzo lubi swoją pracę w Uniwersytecie.
-Prowadzi znany w świecie magicznym sklep z szatami. Jej klientami byli nawet Ministrowie Magii.
[Obrazek: dT7ygEb.png]
Joanne
KALIPosty: 186
Tematy: 11
Paż 2016
90
Ravenclaw
#2
przepiękna
[Obrazek: tumblr_otpz48Y7Y41txslclo1_500.gif]
Paula1074
<^Avadka^>Posty: 148
Tematy: 10
Sty 2015
132
Ravenclaw
#3
Ciocia Heart :3
Piękna karta Shy
Cara
CzarownicaPosty: 441
Tematy: 50
Lip 2015
323
Slytherin
#4
@Aktualizacja
-Wygląd karty
anotherdolly
?Posty: 21
Tematy: 3
Mar 2017
31
Ravenclaw
#5
Uwielbiam Twoją estetykę i styl pisania, repka.
[Obrazek: JX9e5uO.jpg]
Cara
CzarownicaPosty: 441
Tematy: 50
Lip 2015
323
Slytherin
#6
@Aktualizacja
- Drobne zmianySkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.