Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#1
Imię i nazwisko: Victoria Greenwood
Miejsce urodzenia: Anglia, lessendre
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: (UWAGA!] Tak to ja Victoria , Jestem miła i jestem pilną uczennicą , lubię czytać książki fantasy, za moich przyjaciół oddała bym życię ,jestem takżę odważna , chciała bym być Jak Harry Potter, zawszę marzyłam aby zastać wielką czarodziejką, mój ulubiony kolor to czerń, dla rodziny jestem sympatyczna , moje negatywne cechy to :
jestem czasem zazdrosna i arogancka , gdy ktoś mnie wkurzy wpadam w furię, gdy ktoś mi rozkazuje oj nie warto ze mną zadzierać, jestem cierpliwa,ambitna, także poważna
Wygląd postaci:Jestem średniego wzrostu brunetką o zielonych oczach , w mojej szafie dominuje czerń, lubię mieć rospuszczone włosy bo tak mi najlepiej, jestem ślicznotką bo każdy mi to mówi

Historia postaci: 1. Narodziny
Moja cała rodzina się cieszyła że się urodziłam, każdy się radował i tak dalej , Urodziła mnie Astoria Greenwood moja mama najlepsza na świecie
Dziecinstwo: moje dziecinstwo było super , moja starsza siostra ciągle pisała mi listy jak jest w Hogwarcie a ja cały czas
cieszyłam się jak szalona że kiedyś też będę w Hogwarcie , że będę czarowała i że będę latała na miotle jak moja siostra 
każdy mi mówił że będę wspaniałą czarodziejką jak ona i moja mama 
Objawienie mocy: moce mi się objawiły w wieku 7 lat 
gdy próbowałam zdiąć książkę z wysokiej pułki ale nie mogłam i książka sama do mnie przyleciała , cieszyłam się jak szalona że moje moce się objawiają tak jak moja rodzina
Co czułam: czułam zachwyt i szczęście że będę mogła w krótce czarować jak moja siostra Natalie
lecz bałam się także nie będę nic umieć i mnie wyśmieją 
Otrzymanie listu do Hogwartu i zakupy na Pokątnej.: pewnego razu w dzień moich 11 urodzin przyszedł do mnie list, byłam ździwiona że do mnie a nie do mojej rodziny 
Otworzyłam go i zobaczyłam to
: Droga Ms, Victoria Greenwood 
z przyjemnością możemy oznajmić 
iż została pani przyjęta do szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
na dole była lista 
z zakupami . Rodzice bardzo się ucieszyli że przyjęto mnie do Hogawrtu 
następnego dnia wyruszyliśmy na Pokątną
by zakupić moje rzeczy 
Kupiliśmy: cynowy kociołek rozmiar dwa
Różdżkę 
i różnę graty do czarowania oraz 
dostałam śnieżno-białą sowę o imieniu Hires
Cieszyłam się jak szalona 
że byłam na pokątnej i że dostałam się do Hogwartu!



zedytowałam




Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od znajomej 


Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
45
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
A więc tak... zmień status krwi (do wyboru masz: 0%, 25%, 50%, 75%). Następnie rozpisz charakter i wygląd postaci. Do charakteru dodaj kilka pozytywnych, jak i negatywnych cech. Jeśli chodzi o historię, to fajnie będzie, jeśli zmienisz wiek Twojej postaci, kiedy objawiła się jej moc. 3 lata to trochę zbyt szybko, w takim wieku moc objawiała się dzieciom czystej krwi. Trochę męczysz się z tym podaniem, więc mogę przymknąć oko na dość krótko opisaną historię, chociaż wolałbym, abyś ją jeszcze troszkę rozpisała. Pamiętaj, że zawsze możesz się zgłosić do mnie i poprosić o pomoc, wysłyając prywatną wiadomość. Powodzenia z poprawianiu, dasz radę! Smile 
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#3
już edytowałam 
prosze dajcie mi szanse
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
45
Ravenclaw
#4
Coś mi się tutaj nie zgadza, skoro Twoja postać jest miła, to dlaczego niby jest dla niektórych niemiła? Musisz się na coś zdecydować. Do tego usuń w historii zmiankę o szpitalu, w którym się urodziła, bo wątpię, aby szpital św. muglaka istniał. 
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#5
już!!
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
45
Ravenclaw
#6
No i już prawie wszystko zrobione! Jeszcze tylko jedna rzecz,wyrzuć z charakteru postaci wzmiankę o tym, że jest niemiła, a dodaj zamiast tego inną negatywną cechę, np.: zarozumiałość, zazdrość czy gadatliwość. Jak tam chcesz, sama wybierz sobie jakąś negatywną cechę. Powodzenia, dasz radę, już  blisko zaakceptowania! Smile

Wszystko poprawiłaś, a więc...

Zaakceptowane!
Gryffindor!
[font]Będąc na serwerze zgłoś się na /helpop w celu uzyskania rangi.[/font]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.