Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
Offline
Chihiro.
Po prostu Chihi.Posty: 55
Tematy: 3
Paż 2015
53
Slytherin
#1
Astrid Ingrid Freya Børge
Data i miejsce urodzenia: 05.04.2033
Status krwi: 100%
Historia postaci
Po poczęciu dziecka, przychodzi czas na narodziny. Poród odbył się bez najmniejszej komplikacji. Jessica urodziła swoje drugie dziecko, tym razem była to córka. Gdy tylko matka zobaczyła swoje dziecko zauważyła, że jest ona niewiarygodnie piękna. Pogłaskawszy dziecinę po czółku, szepnęła jedynie do niej "Astrid, Astrid Ingrid". Takie zostały nadane jej imiona. Pierwsze z nich oznacza "piękna jak bóg", zaś drugie "piękno". Nie było to byle jakie dziecko. Przez ojca nadane było jej jeszcze jedno imie, a mianowicie Freya - imie jednej z bogin nordyckich.4 lata z życia Ingrid minęły spokojnie, aż do chwili gdy jej matka została zamordowana przez swojego syna. Gdy dziewczynka dowiedziała się co zrobił jej brat znienawidziła go, pomimo że kochała go z całego serduszka. Astrid została odebrana rodzicielka, którą dażyła niewiarygodnym uczuciem. W tym też dniu objawiła się jej magiczna moc. Dziecku został teraz tylko ojciec, ponieważ brat został odesłany rodzinie. Zawsze gdy dziewczynka wspominała o Vegardzie swojemu ojcu dostawała karę. Nie było to miłe, ani przyjemne. Po jakimś czasie strach przed ojcem wyparł wspomnienia związane z bratem z pamięci. Poprzez ojca nauczyła się ogromnej dyscypliny, co w przyszłosci wyszło jej na dobre.
Mijały kolejne lata. Dziewczynka poznała swoich rówieśników i z nimi spędzała każdą wolną chwilę.
Nastał odpowiedni wiek i piękna dziewczyna została posłana do szkoły, która okazała się być Instytutem Magii Drumstrang. Początki w szkole były bardzo trudne. Od pierwszego momentu placówka wydała się jej bardzo mroczna i tajemnicza. Nauczona za młodu dyscypilny, potrafiła dostosować do panującego rygoru w szkole. Po niedługim czasie zdobyła dwójkę przyjaciół Marię pochodzącą z Polski i Zarifijana narodowości rosyjskiej. Stworzyli oni "najlepszą" paczkę w szkole. Trzymali się razem, ćwiczyli zaklęcia i robili psikusy znajomym. Dwa lata w szkole minęły w mgnieniu oka. Nim Astrid się obejrzała rozpoczęły się wakacje i wróciła do domu. Wytrzymała tam kilka dni. Jej ojciec okazał się być nie do zniesienia. Zachowywał się jakby nie był sobą. Pomimo swojego młodego wieku, była ona bardzo samodzielna. Spakowała swoje rzeczy i pod osłoną nocy, gdy została sama w domu uciekła z niego. Juz w najmłodszych latach musiała radzic sobie sama. Wróciwszy do szkoły zdała sobie sprawę, że to jest jej świat i jej miejsce. Astrid zdała sobie sprawę, że poza przyjaciółmi nie pozostał jej już nikt inny. Cały swój wolny czas poświęcała nauce zaklęć, jak i innych ważnych przedmiotów. W między czasie dziewczyna zauroczyła w sobie jednego ze starszych uczniów- Igora. Był on jej pierwszą miłością. Pewnego dnia Ingrid pomiędzy zajęciami zauważyła swojego lubego obściskującego się z inną dziewczyną. Wraz z Marią i Zarafijanem postanowili się na nim zemścić. Nastolatkowie uknuli plan, dzieki któremu Igor "nie miał życia" w szkole. Niekiedy mogła pozwolić sobie na chwile swawoli w szkole. Na przykład w okresie letnim, gdy wraz ze swoimi znajomymi skakała ze statku do wody. Każde wakacje spędzała raz u jednego przyjaciela, raz u drugiego.
Nadszedł dzień zakończenia roku. Dziewczyna została absolwentką, niektóre przedmioty ukończyła z wyróżnieniem. Opuszczając szkołę od razu za nią zatęskniła. Zrozumiała, że szkoła jedynym miejscem, z którego tak wiele wyniosła. Nie pozostało jej nic poza nią. Kilka dni po ukończeniu szkoły odbyła się impreza absolwentów. Jak to na zabawie lały się litry alkoholu, dochodziły do tego szczere wyznania. Astrid nigdy nie upija się do nieprzytomności, zawsze zostaje w gotowości, aby pomóc swoim bliskim lub sobie. Nie była to jednak zwykła impreza... Wszystko działo się pod przykrywką. Na spotkaniu pojawiła się dwójka wrogów. W pewnym momencie jeden z drugim zaczął rywalizować. Astrid zdała się na intuicję i pomogła słabszemu, gdy ten nie miał już siły. Odbiła zaklęcia przeciwnika i jak najszybciej deportowała się wraz z niedoszłą ofiarą. "Wszystko okej?" zapytała jedynie, gdy ten to potwierdził, kobieta aportowała się prosto pod drzwiami swojego domu, a z dwoma osobnikami nie utrzymywała kontaktu.
Po latach szkolnych Ingrid wróciła do miejsca gdzie znajdował się jej dom, jednak nie było po nim śladu. No cóż... Młodej kobiecie przyszło już utrzymywać się samej. W Norwegii wdała się w szemrane interesy, co uważała za normalne, nie widziała w tym nic dziwnego. Potrafiła przecież czarować, bronić się, a jej wygląd nie dawał po sobie poznać, że mogłąby mieć do czynienia z nielegalnymi sprawami. Zaczęła na siebie zarabiać i zamieszkała ze swoimi przyjaciółmi. Kilka razy i to na wiele sposobów sprobowała się skontaktować się ze swoim ojcem. Nic nie zadziałało.
Mając już 21 lat dostała odpowiedz od ojca o jego miejscu zamieszkania. Zjawiłą się tam i zażądała pieniędzy. Ojciec rzucił się na nią. Zauważywszy czerwone tęczówki myślami wróciła momentalnie do momentu, gdy miała 4 lata. Jakiś chłopiec rzucił się na ojca i matkę. Gdy ojciec zbliżał się bardzo szybko do niej wyjęła różdżkę i jednym zaklęciem przerwała atak własnego ojca. Stanęła nad nim i miała ochotę po prostu go zabić, nie zrobiła tego jednak, ponieważ dręczyłą ją kim byłchłopiec z jej wspomnienia. Wróciła do domu i bardzo dokładnie opisała wspomnienie, które mignęło jej przed oczami.
Minął rok... Astrid dostała list od widocznie wymęczonej sowy. Przeczytała zawartość, która dotyczyła ślubu. Ślubu Katniss Margel i Vegarda Børge. Pomyślała sobie "Dlaczego ja kojarze to imię? Dlaczego ten człowiek ma takie samo nazwisko jak ja?". Podana była konkretna data i miejsce. Stwierdziła, że co jej szkodzi, przecież nic nie może jej zagrozić. Zaczęła się pakować, a za kilka dni miała znaleźć się na miejscu.

Wygląd postaci
Astrid jest taka
jak odzwierciedlają ją imiona i wibracja jej daty urodzenia – piekna. Kobieta posiada długie włosy w kolorze srebrzystego blondu. Jej włosy zazwyczaj są upięte w luźnego koka, ale często ma je ona również rozpuszczone. Brwi układają się jej w idealny kształt, a na twarzy ma idealnie wyznaczone rysy twarzy. Oczy zabarwione są Nie potrzebuje ona makijażu aby wyglądać pefekcyjnie. Ingrid jest wysoką osobą. Mierzy 177cm, co na kobiete jest to dosyć wysoko. Nie jest ona wieszakiem na ubrania, ale nie jest też gruba. Będąc w szkole dużo ćwiczyła, ponieważ było to nieuniknione, nie wpłynęło to źle na jej wygląd. Wręcz przeciwnie dodało to jej duży "plus". Biorąc pod uwagę warunki klimatyczne w krajach skandynawskich ubiera się ona ciepło. Pod długim czarnym płaszczem nosi eleganckie ubrania. Zazwyczaj jest to ciemnego koloru golf, koszula lub cokolwiek z długim rękawem. Dolna część garderoby to zazwyczaj spodnie. Na stopy zakłada długie kozaki lub eleganckie buty za kostke. Będąc w domu, nie opuszcza na krok swojego eleganckiego ubrania, tak jak i różdżki, którą zawsze ma na wyciągnięcie ręki.

Charakter
Co do charakteru nie jest on już taki idealny jak wygląd kobiety. Za młodego była ona bardzo przyjazną osobą dla wszystkich, ale gdy rozpoczęła swoją edukację zauważyła, że nie można być takim i musiała się zmienić. Szkoła bardzo ją zmieniła. Nauczyła się przede wszystkim tego, aby trzymać się swoich racji i iść po swoje trupach. Wobec osób obcych zachowuje się bezczelnie i arogancko. W momencie, gdy została oszukana przez chłopaka przestała bezgranicznie ufać innym. Aby zdobyć jej zaufanie trzeba się bardzo postarać. Styl bycia Ingrid nie odbiega od stylu jej ubierania. Wszystko musi być perfekcyjne i poukładane. Można ocenić to po jej znakomitej punktualności. Jest ona swego rodzaju obserwatorką, wszystko dookoła ją interesuje i chce mieć o tym pojęcie i wiedzę. Nie jest ona nieśmiała, wręcz przeciwnie, ma bardzo dużą łatwość w nawiązywaniu znajomości z nowo poznanymi osobami. Cechuje ją odwaga, potrafi ona w wielu momentach przezwyciężyć strach i iść na żywioł. W swoich posunięciach jest jednak ostrożna, lubi mieć wszystko pod kontrolą. Uwielba być w centrum uwagi płci przeciwnej i kokietować ich. Stosunek Astrid wobec swoich najbliższych i zaufanych osób jest jednak inny. Wobec tych wyjątkowych osób jest ona bardzo gatatliwa, wyrozumiała i szczera. W wyjątkowych przypadkach potrafi być dobroduszna i życzliwa.
Wyniki z OWuTeM-ów:
Astronomia – T
Eliksiry – Z
Historia Magii – T
Językoznawstwo – T
Latanie – T
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – T
Obrona Przed Czarną Magią – W
Smokologia – T
Starożytne Runy – T
Transmutacja – PO
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – TSkąd dowiedziałeś się o serwerze?
Od znajomej
Co to jest IC i jak je zapisujemy?Jest to dosłownie In Character, czyli wszystko co dzieje się w grze. Są to np: wypowiedzi postaci, to co się dzieje dookoła, jak i różne opisy. Opisy i czynności umieszczamy w gwiazdkach.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
Out of Character, czyli wszystko co dzieje się poza grą w świecie realnym. Gdy na przykład musimy odejść od komputera, bo mama woła nas na zupę, informujemy o tym przez czat OOC. Zapisujemy to w nawiasach ().
Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
*Astrid odłożyła książkę na stolik kawowy, znajdujący się na środku pomieszczenia przed kanapą, na której leżała pod kocem. Zrzuciwszy z siebie kawałek pluszowego materiału, wstała i złożyła go w idealną kosteczkę. Spojrzała na zegar ścienny i zauważyła, że do rozpoczęcia pracy zostały jej jeszcze dwie godziny. Zdecydowała więc pójść na strych i dokończyć wczorajsze sprzątanie. Weszła na piętro domu i po drabince wspięła się do owego miejsca.*
**Strych był dosyć małym pomieszczeniem, ale jak przystało na takie miejsce był bardzo zagracony. Po prawej stronie od wejścia były równo poukładane kartony, po lewej zaś była strona zagracona**
No cóż... Czas to uporządkować. *mruknęła sama do siebie i zabrała się do pracy. Jednym ruchem różdżki ściągnęła zakurzony materiał ze sterty kartonów. Spojrzała na bałagan i pokręciła przecząco głową. Utkwiła wzrok w jedyn przedmiocie, a mianowicie w ramce ze zdjęciem. Podeszła do przedmiotu i wzięła go w dłonie.*
**Zdjęcie ukazywało Astrid z dwiema osobami ubranymi w szaty szkolne Instytutu Magii Drumstrang**
*Szybko uprzątnęła wszystko, a ramkę omiotła z kurzu i ustawiła na stoliku nocnym przy swoim łóżku*
Czy przeczytałeś regulamin?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Offline
Verteo
Weryfikator podańPosty: 488
Tematy: 26
Gru 2014
105
#2
Oj chichireł. Wiem, że stać Cię na więcej.
Jesteś starszyzną użytkowników hapla.pl więc wysil się.
Dopisz coś do histori ciekawego oraz rozbuduj charakter.
Zrobisz to, to pogadamy! Big Grin
Offline
Verteo
Weryfikator podańPosty: 488
Tematy: 26
Gru 2014
105
#3
Niech będzie...

Zaakceptowane.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.