Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
sherdog
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 4
Lis 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Aaron Misow
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Aaron jest odważnym chłopcem który dużo czyta jest inteligentny  i opamiętany . Nigdy nie oszukuje gra frey play . Zawsze ma kulturę i wesołą minę. Jest miły i znajduję z łatwością dużo przyjaciół .
Wygląd postaci: moja postać ma : mały trochę zadarty nos nadaje tej twarzy nieco łobuziarski wygląd, oczy ma duże ,jasnoniebieskie .Wysoko nad oczyma umieszczone brwi stwarzają wrażenie , jakby się stale dziwił albo coś pytał. usta szerokie przeważni uśmiechnięte. Zęby białe . włosy mają kasztanową barwną zawsze krótko przyszczyżone głowa kulista , umieśniona szyja i umienścione raminoa ma czarną koszule i szare spodnie
Historia postaci: [b]Aaron Emlinem zanim zaczął swoją przygodę w Hogwarcie zamieszkiwał w Londynie, miejsce pełne mugoli, głośne auta, telefony a nawet trolejbusy. Jedyne co go trzymało w równowadze to myśl o Hogwarcie o którym się dowiedział od swoich rodziców. Jego matka pracowała w ministerstwie magii w departamencie magicznych sportów i rozrywek. Jego ojciec zaś pracował jako uzdrowiciel. Jego rodzice dużo mu opowiadali o magii i o tym jakie mieli przygody. Aaron nie wiedział do jakiego domu tiara przydziału go wybierze, lecz po cichu myślał że do dormitorium Ravenclaw, gdyż jego rodzina również tam trafiała w końcu Aaron kocha czytać a Rovena miała wiedze tak samo jak jego cała rodzina. Gdy niecierpliwie Aaron czekał i czekał na list z Hogwartu i się nie zjawił zrobiło mu się smutno. Również myślał że nie jest czarodziejem i się zezłościł gdy ta złość trwała nagle jego przedmioty zaczęły lewitować po pokoju jak szalone! Wołał swoich rodziców a gdyż przyszli i Aaron miał już na twarzy wesołą minę, przedmioty po woli opadały. Następnego dnia sowa przyleciała i podała Aaron'owi list z Hogwartdu! Tak się ucieszył że od razu powiedział rodzicom a ci powiedzieli że po śniadaniu wyruszą na pokatną Aaron od razu miał szczęście i radość jak nigdy[/b]


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:  od kuzyna

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
90
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję; 3 dni i 3 szanse.
Po pierwsze - nie zgodzę się na 100% czystości krwi, ponieważ podanie nie jest wystarczająco dobre. Po drugie - proszę o napisanie większego charakteru, bym mógł ocenić, do którego domu powinna pójść Twoja postać. Reszta jest OK, więc popraw wyżej wymienione sprawy i Twoje podanie zostanie zaakceptowane. O poprawie poinformuj mnie w tym wątku.

PS.: Jeśli potrzebujesz pomocy, wyślij mi prywatną wiadomość.
sherdog
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 4
Lis 2016
0
#3
poprawione
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
90
Ravenclaw
#4
Wstrzymuję; 3 dni i 2 szanse.
Proszę na wstępie jeszcze o zmianę nazwiska, [powód chyba jasny]
Prosząc o rozbudowanie charakteru miałem raczej na myśli o umieszczenie zdań, (najlepiej złożonych) a nie wymienieniu większej ilości epitetów po przecinkach. Wygląd też byś mógł w ten sposób zbudować. Naprawdę, jeśli nie potrafisz pisać takich rzeczy, możesz śmiało do mnie pisać; nie gryzę.
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
90
Ravenclaw
#5
Zaakceptowane!
Tiara zamyśliła się przez chwilę nad chłopcem. Po niedługim czasie jednak zdecydowała. Z jej ust padło jedno, krótkie ale jakże szlachetne słowo...
[Obrazek: rav.png]
[Będąc na serwerze, pod komendą /helpop wklej link do tego podania.]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.