Witaj!

[Propozycja]Turniej muzyczny
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#1
Proponuję ze swojej strony organizację turnieju, który odbyć miałby się w grze przeglądarkowej: Guitar Flash .Mechanizm gry jest identyczny jak w przez wszystkich znanym klasyku pod tytułem Guitar Hero. Gra daje nam możliwość rozgrywki multiplayer, a co za tym idzie możliwość rozstrzygnięcia, który z graczy naszej haplowej społeczności stałby się zwycięzcą. 
Jeśli chodzi o nagrodę, chciałbym się wzorować na organizowanym przez naszego head admina konkursie "Prisma4Hapel". Zwycięzca miał możliwość wyboru jednej ze swoich postaci i nadanie jej talentu malarskiego uznanego przez administrację. Niemniej w przypadku tego turnieju byłby to dowolny talent muzyczny, opierający się na grze na dowolnym instrumencie. Być może administracja mogłaby również zafundować nagrodę pieniężną w postaci galeonów, która byłaby zapłatą za umownie posiadaną już karierę muzyczną postaci. 

Wątek nie jest zapowiedzią turnieju. Chcę się dowiedzieć ilu z graczy byłoby chętnych brać w tym udział, bym mógł wiedzieć, czy jest sens organizowania tego turnieju. Prosiłbym również o wyrażenie swojego zdania, przez administrację na ten temat. 
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#2
Nie głupi pomysł
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#3
Popieram.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Tassumi
Czarodziej




Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
523
Slytherin
#4
Wspaniałe, polecam, to nie ściema
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#5
Podoba mi się i lepsze niż jakieś Osu
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#6
No można było by takie coś zrobić.
Deleted
Mugol


 
#7
Administracja zainspiruje się podobnymi wydarzeniami i z pewnością powstanie coś podobnego.

Jeśli zaś chodzi o indywidualne organizmie podobnych wydarzeń, to administracja mając szczegółowy plan może zaoferować coś ekstra.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.