Witaj!

[Avril Navin Stone][Dorosła]
Avril
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Gru 2014

#1

DATA URODZENIA
1 kwietnia

CZYSTOŚĆ KRWI
100%

MIEJSCE URODZENIA
Nikt nie widział, nikt nie wie.

MIEJSCE ZAMIESZKANIA
Dom w górach

UKOŃCZONA SZKOŁA I DOM
Hogwart, Hufflepuff

POSADA KTÓRA SIĘ ZAJMUJE
Bezrobotna


ZDJĘCIE POSTACI



WYGLĄD POSTACI
Avril jest kobietą o bardzo jasnej cerze oraz kontrastowo ciemnych, półdługich włosach. Jej usta są naturalnie ciemne i pełne, co czyni je bardzo wyrazistymi. Uwagę przyciągają szczególnie duże, przeszywające oczka w kolorze ciemnoniebieskim, które otoczone są wachlarzem gęstych, nigdy nie malowanych, czarnych rzęs. Nad nimi rozciągają się naturalne brwi tego samego koloru co włosy. Avril jest dość szczupła. Posiada figurę klepsydry co od czasu do czasu podkreśla swoim ubiorem. Ciężko określić jej styl, ponieważ ubiera się raz tak, raz tak. Kiedy chce zwrócić na siebie uwagę, zwykle nakłada bardziej obcisłe i kobiece stroje, jednak w "leniwe" dni można zobaczyć ją w całkowicie innym wydaniu. Kobieta sprawia wrażenie bardzo zadbanej, na jej twarzy nigdy nie pojawiają się wory pod oczami, nigdy nie są widoczne zmarszczki. Jeśli ktoś będzie miał rzadką okazję ujrzenia jej szczerego uśmiechu, zobaczy, że jest on bardzo wesoły i dzięki niemu cała jej twarz aż promienieje.


CHARAKTER
Avril to osoba o wielu twarzach. Jest wyraźnie zdystansowana do obcych, dlatego wśród nich może zachowywać się nieco inaczej niż w otoczeniu przyjaciół. Jest przekonana, że najlepszym sposobem radzenia sobie z ludźmi i trudnymi sytuacjami jest po prostu zgrywanie twardej, jakby nic jej nie mogło ruszyć. W środku jednak kłębią się wszystkie emocje, które dosłownie nigdy nie wychodzą na wierzch, obecnie - nawet nie przy najbliższych. Najważniejszą cechą kobiety jest wierność. Prędzej by umarła, niż zdradziła bliską jej osobę. Co więcej, zawsze dotrzymuje obietnicy, nawet jeśli byłaby ona bardzo trudna do spełnienia. Wychowywała się w wielodzietnej, mugolskiej rodzinie, co nauczyło ją odpowiedzialności, a oduczyło chciwości. Była najstarsza z przybranego rodzeństwa, więc zawsze to na niej spoczywało najwięcej obowiązków i choć musiała walczyć z lenistwem, nie miała wyboru.
Chociaż od pewnego momentu w jej życiu była jak to nazywają "zimną suką", po ostatniej podróży postanowiła zmienić swoje nastawienie, zapomnieć o przeszłości i powoli powrócić do normalnego życia, bez udawania kogoś, kim nie jest.


HISTORIA
Wszystko to dawno i nieprawda.
Powróciła do Hogsmeade jako odmieniona osoba. Obecnie poszukuje zadowalającej ją pracy i prowadzi dość spokojne życie.


RODZINA
* Nell Stone - siostra +
* Jordan Stone - dziadek +
* +251394836 Stonów, którzy nie żyją.


CIEKAWOSTKI
*Jej patronusem jest ryś
*Posiada pudełko, w którym trzyma m.in. pamiątki po osobach, z którymi straciła kontakt lub są martwi
*Jej pasją są podróże
*W dzieciństwie trenowała balet
*Jej imię wzięło się od dnia jej urodzenia - Avril to z francuskiego kwiecień
*Przyjaźniła się z dziewczyną, która później okazała się być jej siostrą
*Dowiedziała się o swoim prawdziwym nazwisku w wieku siedemnastu lat
*Jest bezpłodna
*Miała narzeczonego, ale słuch o nim przepadł, a pierścionek wylądował gdzieś w kącie willi Gingerbladów
*Kiedy pracowała jako bibliotekarka w Hogwarcie, między drzemkami studiowała książki z zaklęciami i uczyła się tych najbardziej poniżających, aby w razie czego mogła je użyć na wkurzającego ucznia
*Dalej ich używa na wkurzających uczniów.
mateusz555542
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 10
Kwi 2015
8
Hufflepuff
#2
Mi się podoba xd
My to powinniśmy zawsze dostawac P, bo sam fakt ze przyszliśmy na egzamin jest powyżej oczekiwań.
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#3
*Jej imię wzięło się od dnia jej urodzenia - Avril to z francuskiego kwiecień
//Dnia? Kwiecień to styl życia!
dzem320
Jednoorożeeec ;-;




Posty: 23
Tematy: 2
Kwi 2015

#4
Po ukończeniu szkoły to Lily Collins? Zdjęcie mojej postaci ;_;
Avril
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Gru 2014

#5
Pojęcia nie mam, znalazłam to zdjęcie tak dawno, że już nie pamiętam gdzie i kto to.
Nie jest to aktualne i dokładnie odzwierciedlające zdjęcie, więc myślę, że no problem xd
Pryyk
Czarodziej




Posty: 27
Tematy: 1
Gru 2014
53
#6
Avril daj mi ten slynny secks
Tutaj mozna mi napisac jakim jestem hjujem, albo cos milego pozderki
https://pryyk.sarahah.com/
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
230
Gryffindor
#7
@Pryyk Proszę sobie iść
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#8
Ładna karta leci repka
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#9
[Obrazek: SQOvfqV.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.