Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia Hogwartu
Kalix33
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2016

#1
Imię i nazwisko: Ron Lim

Miejsce urodzenia: szpital Św Tomasza w Londynie

Status krwi: 50% jestem czarodziejem

Cechy charakteru: Ron jest bardzo pilny i lubi się uczyć, bardzo zależy mu na przyjaciołach, jest szczery, kocha ouidditch bo lubi latać na miotle, czasami jak robi miksturę to mu wybucha, pomaga innym w potrzebie, trochę tęskni za tatą mamą i siostrą, dlatego pisze do nich listy i wysyła sową Miką. Ron jest bardzo ciekawy, dlatego lubi zagadki. Uprawia różne sporty, Ron jest bardzo sprytny i skryty, jest bardzo lubiany na swojej ulicy, gdzie mieszka, Ron jest miły i dobry, jest też dobrym czarodziejem, ale tego nie widzi.

Wygląd postaci: Ron ma brązowe krótkie włosy i ładne niebieskie oczy, bladą skóre, jest chudy i wysoki, ma czarne spodnie, niebieską koszulę i czerwoną bluzę, i jest eeeeee.... normalnym chłopcem który jest czarodziejem.

Historia postaci: Ron Lim urodził się 11 lat temu, 1 dzień przed swoim bratem Bilem. Ron i Bili byli bardzo grzeczni jako małe dzieci, ale potem zaczęli rozrabiać. Mama była mugolką a tata to świetny czarodziej. Tata pracuje w ministerstwie magii. Tata często opowiadał synom o Hogwarcie. Mówił też, że to jest najbardziej magiczna szkoła na świecie. Kiedy trochę podrośli  tata uczył ich podstawowych zaklęć, jak np. zaklęcia podnoszenia rzeczy. Jak mieli 10 lat przenieśli się do innego domu. nie było to łatwe, ale się udało. Jak mieli nowy dom to urodziła się siostra Nell, nikt się tego nie spodziewał a najmniej Ron i Bili. Mama była też bardzo zdziwiona. Pewnego razu Ron i Bili uczyli się ile wlezie, bo mieli 11 lat i wiedzieli że rodzice wyślą ich do magicznej szkoły. I tak się stało. Dostali listy, że zostali przyjęci do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. Nie chcieli zawieść taty bo go bardzo kochali, tata chciałby żeby jego synowie trafili do Gryffindora. Przed pójściem do szkoły, kiedy ich siostra miała 1 roczek, zrobili dużą imprezę aż do nocy. Miesiąc później rodzice zabrali ich na peron, mama została z córką Nell, a tata poszedł na peron 9 i 3/4 z Ronem i Bilim. Chłopcy weszli do pociągu i pomachali tacie, a on się do nich uśmiechnął. Ron i Bili powiedzieli żeby pozdrowił mamę, 5 minut później pociąg odjechał. Ron i Billi spotkali w pociągu Kacpra i Nevilla, którzy zostali ich najlepszymi przyjaciółmi.  


Bardzo się starałem proszę zaakceptujecie?        Pozdrawiam was i Hapela KaLix33

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: z filmików na youtube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? wszystko aż do kropeczki

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
90
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję: 3 dni i 3 szanse;
Choć raczej powinienem odrzucić. Rozumiesz samo założenie serwera, napisałeś dość długie jak na nowych graczy podanie, ale jednak za dużo w tym błędów. Wymienię Ci, co masz poprawić:
- Nie ma czegoś takiego jak 65% czystości krwi. [25%,50%,100%] istnieją, jednak to ostatnie jest w przypadku najlepszych podań.
- Nie używaj emotek w tekście, bo to razi okrutnie.
- Rozwiń charakter: powiedz, jaki jest, a nie co lubi robić.
- O co chodzi z tą wojną i że musieli uciekać? Nie rozumiem.

//edit: Jak skończysz, to nie pisz mi na PW, tylko odpowiedz na ten wątek słowem "Poprawiłem".
Kalix33
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2016

#3
poprawiłem to co powiedziałeś, tak bardzo chce być czarodziejem wręcz kocham Hogwart.
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
90
Ravenclaw
#4
Wstrzymane: 3 dni i 2 szanse;
Nie zrobiłeś wszystkiego, o co prosiłem. Usuń wątek tej wojny i bombardowania, bo raczej sobie to wymyśliłeś. Charakter już zostaw, jest OK.
Kalix33
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2016

#5
zrobiłem i poprawiłem

a teraz?         plis
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
90
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane;
[Obrazek: huf.png]
[UWAGI:]
1. Zapoznaj się, proszę, z tym oto poradnikiem RP >KLIKNIJ<
Jeśli potrzebujesz większej pomocy, zapisz się na szkółkę RP. >KLIKNIJ<
2. Gdy będziesz już na serwerze wpisz komendę "/helpop" oraz wklej link do swojego podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.