Witaj!

czemu nikt o tobie nie pamięta mason
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#11
Wszystkiego najlepszego i zostań kiedyś adminem rp plzz
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#12
Najlepszego !
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#13
Bądź więcej toxic! Wszystkiego Najlepszego Jason Angel
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Ulrich08
Azkaban




Posty: 66
Tematy: 9
Cze 2015
Slytherin

#14
Wszystkiego Najlepszego!  Smile
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#15
Ahh... ile miłych słówek. Aż się łezka w oku kręci. I choć wiem, że co poniektórzy gdyby mieli okazję, to wsadziliby mi nóż w plecy, to mimo tego szczególiku dziękuję WSZYSTKIM za życzenia.

Czarku, nie wiem jak i gdzie, ale na tych zdjęciach uchwyciłeś mnie idealnie. No, może ewentualnie gdybyś mnie uprzedził jak byłem ubrany w bikini, to zamiast bokiem, ustawiłbym się przodem. Utwór zaś piękny jak wszystkie w radiu K-DST.
Beto, nie wiem czy akurat będą to kroniki, ale na trzech ostatnich opowiadaniach na pewno nie zakończę swojej działalności pisarskiej.
Mapi, być może i tak będzie; ale pierw muszą ziścić się życzenia God'a i Veniqui, wraz z całą resztą, której życzy mi Merlin0, by ich ilość uległa redukcji.
Tomku011, być może, ale dopiero w innym życiu (tzn. tym, w którym przypadnie mi być noob'em)
Adrianie, będziesz musiał mnie w tym wesprzeć; bo jak wiesz dopiero akcja rodzi reakcję.
Raz jeszcze WSZYSTKIM dziękuję! I tym, którzy złożyli mi życzenia na forum, jak i tym, którzy zrobili to na skype. (W końcu biedny Selvyn nie miał innego wyboru)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.