Witaj!

Sto lat
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#1
[Obrazek: happy_birthday_discord__by_rjrgmc28-d5yjf8x.png]

Sot alta patryczku kochany wiesz że cię wsyzscy lubomydl atge poprosiłem ninych yb złoyżil ci życenai

1. wSZYTSKIEGO Najlepszeog zokazji twocih Urozdin cudowny Patryku ;_; ~Pingo

2. No ot modno mjó mężu wszystikego najlespzeog z okajzi urodzin. Byś juz nie meiwał zaw
azwałów na klokcach i w ogóle by błya zawsze harmonia. By bbacia już nei odkzruała atomowym odkurzazcem. I szczęścia przyjacwelu.
XD ~Nico

3. Dorgi Modno!
Z oakzji Twojego święta żcyzę Ci wsyzkieog co naljepsze w żyicu! Dużo szcęzścia, radości, słodycyz, dobrego jedzenia i miłych cwhil spędzoncyh na haplu. Abyś nadal był naljepszym dyrektorem Hogwartu i prwailnym wąsaczem którego kżady uwielbia. Życzę Ci również wielu suckesów w życiu poza internetem, mnóswta znajomcyh i prawdziwych przyjaciół oraz powodzenia w skzole oraz samych szczęśliwych dni!
~Zappersugar

4. a wiec modno wszystkeigo najlepszego zeby dzieciom nie dziala sie ngidy krzywda w zamku zebys byl super dyciem i profesorem eliksirow. a tak pzoa klockami haplem i tymi sprawami to wiecej fikolkow serniczkow dobych ocen i mnsotwo pieneidzy ekstra zajefajny kompyhter chcoiaiz juz taki masz podbno ale co tam jecze jeden. W dodatku pleno pieneidyz i supi ~Veniqui

5. Mondo ytm ój kohcany dukusz Jeffrey'u i plonwany wąsazuc z temqrpamentem. szyWstskgeo anjleszpego, żebyt ójw sny ine tcrcał jejkejkowliek zęści ciała, żeby twój wsą był tki ajka zzswze, żbey ctezyr litery nie błolyy pzrze dcucy, żybę ci inkt set 0/ na zskłeo nei daznłowu, żbey cie opżogą nei spalono. Njalepzego pyseik. ~Yuki

6. Jkaiz dizsaij wiekli dizen ansatl. Modno, tne grazc oc spedizl pnoad 9 mieisecy sowjeog zycai an fourm am urodizkni. A weic tka jka kzada prozadna osboa powninam zlzoyc ic towje uordiznowe zcyzonak:
1. Tka tardycjynie, zcyli zdorwia, zszcesica, poymslnocsi, dorbego zcyia i ardosci.
2. Jka waiodmo ptorzeab hjasu, i tgeo relanego, i nsazych gaelonów. ON WEIC DUŻUO PEINIAKZOW.
3. On ezby ic sei at kalwiautra nei zalmala, w ogloe ezby tne peikny jzeyk ajki towrzysz zsotal zapaimetany an weiki i neich rpzyszle pokloenia sei nmi psolugjua.
4. WSYZSTIKEGO CEZGO SBOIE ZYCYZSZ! ~ola566

7.
czes Patryk <3
moj kocahny synku zcyze ci wszystkiego oc najlepsze zebysmy dalej grali w minigejmzy bo naprawde satysfajkcjonuej mnie granie ztoba nawet nie wiesz jak barzdo uwielaibm to to jets CUDOWNE ;_;
a tak serio to sto lat misiu pysiu, rosnij zdrowo, odpiwnicz sie troche i wpadnij do mnie to zrobie ci taka impreze ze sie nie pozbierasz, samych dobrych kobiet ci zycze (takich jak ja, ale to wrecz niemozliwe bo przeciez jestem idealem), wesolego towarzystwa, latających lorcanow, zero nalogow, poslusznych uczniow, ukradniecia mounta Paulowi, przynajmniej dwiescie latek, nobla za odkrycia w dziedzinie eliksirowarstwa, zeby w koncu zmienili papieza bo nasz watykan byl lepszy lol, nie wiem czemu pobilam krystyne, trzech pomidorow, minigejmz, PSO na pracowni systemow operacyjnych, kotlęgów, wesolych filmow z panem procterem w roli glownej, poslusznych podwladnych, MNOSTWA HERBATKI I CIASTECZEK ;_;, pamietaj ze jestes najlepszym dzieckiem jakie mialam i ciesze sie, ze wychowalam takiego wspanialego czlowieka, KARDYNALE FESZYN KOCHAM CIE!!!1

zobcazysz jeszcze wpadne do tego twojego koszalina
dzieki ci ze jestes
dzieki tobie docenilam ludzi z wasami

podpisano
na zawsze kochajaca
mama sonea

PS. MAM ARHZIARDA HIHI

8.Szywsiekgo janelpzszego omdno, ucharm ic oamtke ~GrubszyNiżRęka

9.Modno, zcyze ic wszytskieg najelepszego. Prezede wszytskim zeybs minej si denerwoal z pwoody hapla. I zbys bly dlaje najelszym dyrektorerem. ~silexan

10.Monndo, ja ci zycy ćbym chciał wsyztkiego najlepzego. Super dyrekteror, z bardo ładnym wąskiem ~Beta

11.Omdno ómj kohcayn pzryjaciuel! Dziś amsz ruodziyn, iwęc chcaiłabmy yżczyć Otbie wzsystkieog janlepgeszo. Dzrówak, czszęścia, ipenikżąów, bodrej akrty grajicznej. Patryczjy amsz 17 urodzniki, za okr 18, iwęc odbrej ammy, rzgecznego okta i etgo mśiesznego rtójkąta an suficie (na rpawde przepiekny teójkat). Wiećej orzmów ez nmą i Olą na skupe (hehehe ty jujż weisz o co choczi) 3,5 TYSIAC AZLOTYCH! Wiecej ahpla, prodzenai zjećę leiksirów, więcej nsów o kupedia cbhomika, lae żebnu nie zniakł ajk ostabutbo Sad. I grzecznych trzecg pieskó. Udżo histroii ciekaweych ode nmie! I hjescze ejdno TSO ALT! ~Chihiro

12.[Obrazek: TNS7tfO.jpg] ~CzarekPL

13.Ahppy btirdhya ot oyu
Hpayp bridhaty to ouy
Hapyp byridhtay rdea mndoo
haypp irbhtyady to uoy!

Droig mondo,
Chcałibmy yżyczć ci
wysztsiekgo anjlpszeeog
Z oakzij towcih ruodzin
Duoż szcęzcśia zordwia
Aby nooyb w howargcie nie
derenwowaył cie i ebżyś nei
muasił odłoywawć sęi do atikch
meotd:
[21:20:57] modno: blokuej ci ena skype
[21:20:59] modno: dzikeuje bardzo ~God

14.
Sto alt sto alt neich zyje zyje nam
Jezszce raz neich zyje zyje nam
A ktoe?
modno!

Kohcany modno z okazji Towihc urodiozn chciaybym zyczyć Ci wszyztksiego najlepszego.
Spuer lekcji eliksriow i wzorywych uczniow.
Oyb nanasz najelepszy dyrktor duglo paonwal nam.
Aybś się tze za barodz nie denerwoawal.
Dyrektourj nam duglo.
No i weicej:
[2016-11-07 232:16] Xarcon: moze wafel?
[2016-11-07 232:25] modno: robi filkolka
[2016-11-07 232:27] modno: a ty tka ni euemisz
[2016-11-07 232:34] Xarcon: robi fikołka w tył
[2016-11-07 2333] modno: o krude ~Xarcon

czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#2
no tak potwierdzam to wszystkok
najlepsze zyczenia modno
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
#3
Cudowne ;_; wspnaiale
wszystkiego najlepszego Patryku
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#4
Najlepszego z okazji urodzin!
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#5
Czego ja ci mogę życzyć modnuś, co?
Przede wszystkim życzę dużej ilości Punktów Postaci, na które czekasz, czekasz i doczekać się nie możesz Wink
Życzę ci lepszych wyników w kalamburach na kurniku!
Życzę ci rangi Head Admina, o którą tak zawzięcie walczysz i, na którą zasługujesz Wink
Życzę, byś trafił w sklepie na tą herbatkę truskawkowo-agrestową, o której ci wspominałem (jest naprawdę smaczna).
Tony lodów ogórkowych, które ze smakiem zajadasz i chwalisz.
Kariery w świecie eliksirów i, aby nikt nigdy już nie zaprzeczał, że byłbyś w stanie stworzyć w kilka chwil antidotum na eliksir Wenus.
Torby cukierasów i ciasteczek, którymi raczysz mnie tak często częstować (prawie masło maślane).
Zdrowia, szczęścia, pinionszkuf, ale przede wszystkim kamienia filozoficznego, który ci to wszystko zastąpi.
Sto lat, sto lat; niechaj żyje nam!
Juminako
Azkaban




Posty: 298
Tematy: 10
Gru 2014
Gryffindor

#6
Wsyzstkiwmgo najlepszehg zebg ci starzcsalo zawzne pieneidzy na kompuer
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#7
ja rwbniez hce ci cegos yzyczyc!

duzo laski
mstrzostwa w eliksirach
hajsu
radsaoci
wylzuzowania
mniej strsu
rzyj wiecznie
cies sie rzyciem
badz z nami
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#8
Wzsystkieog najlpeslzego! Duoz szzcsecia i hapla! Oczwyscie mniej nrewow i najlpeszych eilskirwo [emoji14]

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Paluluka
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 2
Gru 2014
94
#9
Wszystkiego najnaj!! <3
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
90
Ravenclaw
#10
wszystkeiog najlerzpego



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.